Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
6. led 2009

ale moje sestra potřebovala pomoc a zavolala mně, já ji pomoci chtěla, ale bankovní převody jsou zdlouhavé a nejde to hned, když má učet, kdesi u poštovní a tak jsem obvolala rodinu zda by jí nepomohli oni a já jim to hned převedla na učet a nikdo najednou neměl ani many ani náladu a tisíc výmluv. 😠 tak mě nakonec zachránil můj vlastní otec odhodlala jsem se mu zavolat a on to pro mě udělal. sestra totiž pracuje ve firmě, kde ensmějí používat mobil jen jim můžeš volat na pevnopu linku, ale já ji nechtěla otravovat když jsme j to slíbuila, že to vložím na její účet. ☹ no snad je to vyřešení.ale nějak mě teď vrtá hlavou zad jí pučuji nato co mi řekla, či na nějaké ..................... no nevím. je to děs. ☹

martinka79
6. led 2009

no já jsem taky pěkně naprdla. otec jako stavř teď nějak na anši stavbu neměl čas a to ho platíme královsky tak jsme si najmuli někoho jiného a už jsem nevděčná a špatná. ☹

martinka79
6. led 2009

Adámkovi vše nej k 8měs.

anta
6. led 2009

Marti, tak to chápu, že jsi naprdlá a jak píše Paol, od rodiny to opravdu bolí nejvíc. ☹ Tak se sestry zeptej, jestli opravdu ty peníze použila na to, co říkala, když ona ti zavolala, že potřebuje pomoc, tak není hloupé se zeptat.
Moje máma se uklidnila, nejspíš jí došlo, že to přepískla a už volá každý den a každý den se ptá, jak že se to máme a tak 😉

martinka79
6. led 2009

mám pro vás novinku. Mišák vysypal bonbony z pod stromku a najednou dělal,že nic a chtěl si mě udobřovat chováním. Já na něj TYTY a on NENE asi mámo nenadávej a potom jsem ho posadila on se pěkně vzteká leh si hned na zem prolomenej v luk. 😀 už je z něj pěknej hajzlík.

martinka79
6. led 2009

Jani to je fajn slyšt, že je u Vás s mamino vše lepší

martinka79
6. led 2009

promiň zrovna jsem odchytávala prdelína a do toho psala 😀

anta
6. led 2009

Je to lepší. 😉
Na tátu se vyprdni, když jsi potřebovala pomoci, tak neměl čas a pak se cítí uražený, jo, to je ta mužská ješitnost, to si měl rozmyslet dřív 😉

martinka79
6. led 2009

no a to čekám co nato bude říkat mamina. to bude keců a všeho, ještěže jsou daleko. 😝

martinka79
6. led 2009

půjdu si asi uvařit kávu. dnes ani nebudu vařit já matak jedna koupila jsem Mišákovi skleničku a já mám od včera a si udělám jen nějaku pikantnost. 🙂

martinka79
6. led 2009

co bude u Vás Jani k večeři?

anta
6. led 2009

Tak já mam zase takovou mámu, že ta musí vědět všechno, co se kolem ní šustne, když tady byla se ségrou, tak jsme si se ségrou zalezly do jiného pokoje a bavily jsme se a MM říkal, že máma byla nervózní, že neví, o čem se bavíme, blééééé 😝 😀
No k večeři asi udělám buď nějakou kejdu z rýže 😀 a nebo třeba špagety 😉 Něco jednoduchého, pokud možno 😉

anta
6. led 2009

No já jsem si všimla, že jak tady se mnou byl MM, tak Honýs byl fakt v klídku, ale jak jsem s ním sama celý den, tak bývá odpoledne ukňouranej a protivnej a blé 😝 , je možné, že by to bylo tím, že jsem odpoledne unavená a on to ze mě cítí?

martinka79
6. led 2009

Jani to taky a hlavně mu schází společnost. Michálek je taky jinej když je jen se mnou jak se objeví Nikolka či tatínek je jak drak.
dělníci už jeli pracovat na stavbu.

paolin
6. led 2009

Marti, to je fakt na..! tatina si nevsimej. muze byt rad, ze jste mu nabidli praci, ne?

tyjo prusvih..Vita mel mit do skolky lopatu na sankovani. vcera neco povidal, ale ja to z toho nepochopila. vyzvedavala ho babi a ta nebude hlidat, co kde je napsane za info. moje blbost! uz aby se vzbudil Ada a pujdeme shanet po obchodech. hlavne, ze u nasich mame dve 🙄

martinka79
6. led 2009

jé to koupíš v hračkárně levnou. jám dvě ve sklepě. hele nebo kup ten talíř.

paolin
6. led 2009

Marti, taky jsem si vsimla, ze Adam je jak z divokych vajec, kdyz je doma i nekdo jiny.
a Jani, to delal i Vita. dopo to slo a cim vic je vecer, tim vic je protivny. vlastne to dela dodnes. jak pise Marta-chlapecci se s nami uz nudi. a uricte i vyciti tvou unavu. deti jsou potvurky a kdyz muzou, tak nam velmi radi situaci jeste ztizi.

martinka79
6. led 2009

jsou prostě hajzlíci vychcaný. 🙂

martinka79
6. led 2009

No dělíci pracují a budou mít omítky do 10dnů hotové. 🙂

paolin
6. led 2009

Adam si vcera u Mudr zapujcil stolicku a chvili za ni pochodoval. to byla sranda 😀 segra ma doma takovy trakturek na koleckach, ze kterym deti chodi. tak nevim, zda si to pujcit nebo je to brzo.
jo a abyste vedeli, jaka ja jsem mama, tak Vita jeste nema snehule. porad jsem cekala na snih a ted ma prd. loni jsem mu totiz snehule kupovala a nemel je ani jednou! no, uz je mam od nedele objednane. tak pocitam, ze az dorazi, tak bude po snehu 😀 mela jsem je koupit v kamenym obchode, kravka jedna 😒 ja se fakt nepoucim..

paolin
6. led 2009

jee, Marti! to bude za chvili hotovo! posli foto 😉
lopata zajistena. uf, uf. bylo by mi Vitka lito, kdyby ostatni jezdili a on kvuli blbym rodicum nee.

paolin
6. led 2009

tak jdu na netu shanet brusle kacenky pro Vitu.

anta
6. led 2009

Tak to mě ale dost mrzí, že mu chybí společnost, to mě vůbec nenapadlo, přemýšlím, co s tím udělat 😔

martinka79
6. led 2009

co takhle mu zahrát divadlo v kostýmu. 😀 Jani asi nic. neboj toto období se překoná a potom budete navštěvovat kamarádky s dětmi.

martinka79
6. led 2009

NO Pavlito se stává my nemáme také sněhule má jen takové na sucháče vyšší boty.
Jinak trakturek si půjč a bude ada chodit jak drak. náš Michálek moc nechodí jen pár kroků a potm šup dolůa už leze aveze to před sebou.

martinka79
6. led 2009

jo a co se týče kačenek na led neví asi bych koupila takové ty posuvné brosle něco jako přaskáče a to se naučí mnohem lépe jezdit. vl zkušenost.

martinka79
6. led 2009

kačenky jsou na takové to šmrdlání a vyblbnutí. ale zase nstojí tolik,aby je člověk neměl doma. 😉

anta
6. led 2009

Díky, holčiny, mám tady naštěstí kámošku s dvouletou holčičkou a nabídla mi, že se můžeme vzájemně navštěvovat, což je moc fajn. S malým je to nejhorší ve čtyři hodiny odpo až tak do pěti, je protivnej, ukňouranej a je to s ním takový na hov.. 😅 Takže musím využít kámošky, aby měl malý rozptýlení, co to půjde, aspoň ta hodinka je dobrá, že? 😉

paolin
6. led 2009

Marti, diky za tip. popremyslim.
Jani, jak pise Martinka 🙂 chce to kamosky. jednak si pokecas, druhak si deti pohraji spolu a je to balzam na dusicku pro vsechny. s Vitkem sem byla dlouho sama, nez jsme zacali chodit na navstevy. musela jsem totiz pockat, nez konecne nekdo taky porodi 😉 pak to bylo supr. pravidelne navstevy. moc to pomaha.

anta
6. led 2009

Fakt mě to vůbec nenapadlo, že se se mnou nudí, zmeťour malej 😉