Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. led 2009

on snad vykakal tu skleničku v takovém stavu jakou ji snědl. 😝

martinka79
7. led 2009

žádné přeměny v břiše trávení a tak. 😀

martinka79
7. led 2009

MICHAL je dnes jako šídlo pořád něco vyvádí leze a tak ten raní dospánek mu mějak dodal síly.

martinka79
7. led 2009

ranní
už zase bere pc takže hurá na hraní divadla

martinka79
7. led 2009

tak vaříme a hrajem si. Chumelí tu a já doufám, že vykoukne sluníčko, aby se nám odpledne dobře kočárkovalo.

anta
7. led 2009

Tak jsem byla s malým koupit nějakou tu hračinku pro druhýho Honýska, ten k nám přijde zítra na návštěvu, tak se moc těším. 😉

martinka79
7. led 2009

Aha a jak bylo venku? si užijete návštěvu.

anta
7. led 2009

Je tam kosa jako blbec, jo a vsadila jsem si šťastných deset. Už jsem jednou vyhrála 210 Kč, což je příjemné, třeba se mi povede vypumpovat ještě víc 😀 😀

paolin
7. led 2009

cauky holky! jsme doma. byla jsem s Adou na kontrole prcky. jak jsem predpokladala-jen koukli, ani neprevazali, vzali si 30,- a trada dalsi. za tyden znovu. ha ha.
u nas je taky pekelna kosa a zase snezi. Vita chce jit bobovat a ja nejak netusim, jak to zkloubit s Adou. ma zase rymu a zacina kaslat. to je pakarna toto 😉

martinka79
7. led 2009

No tak to je blbé. Pavli to ti moc neporadím, ale pokud by to bylo tak na hodinku a pořádně zabalíš a oblečeš adu tak by to šlo.
my asi také půjdeme odpoledne bobovat. 😉

martinka79
7. led 2009

MIchálkovi rostou zuby jako houby v lese a já jsme na tom stejně jako když je hledám, jelikož mě jen tak do hubičky nepustí takže envím kolik jich přibylo. ☹ Vím, že mám jedničky dole nahoře a dvojky nahoře a podle mě trojky nahoře a dvojky dole. ale to bych ho musela přivázat.

anta
7. led 2009

Marti, to je přece bezvadný, náš malej je pořád bez zoubků 😝 😉

martinka79
7. led 2009

no to je jen jako matka nějak nevím počet, před chvilkou jsme měla malou převahu při mazlení a viděla jsem nahoře dokonce v dásních čtyřky

anta
7. led 2009

Ale to nevadí, vždyť to se nic neděje 😉 Tak jsem si umyla hlavičku a mám ji i vyfénovanou, ó já jsem ale krasavice 😀 😀

paolin
7. led 2009

Marti, Adamek me taky do tlamicky nepusti, ani za nic. leda ho drzime vsichni tri 😀 Ada je taky bez zoubku. klube se mu myslim spodni jednicka. zuby, to je kapitola sama pro sebe 😒

Jani, to musis byt ale kraaasna! co treba fotku 😉

paolin
7. led 2009

Adamek usnul. jdu si delat obed. mam hlad, jak ctyri vlci.
holky, me je zima i doma! jeli jsme pul hodiny mestskou hromadnou, ktera vubec netopila! byla tam kosa, jak v mrazaku. 😝

martinka79
7. led 2009

Jé to je šílené to naše hromadné busy zase topí jak blázni. my jsme po obědě Michálek si pošmakoval.
Jani tedy ty jedna krasavico Vasiliso. 😀 taky se na to chystám.
Michal si před oběděm malinko natloukl čelo bude tam boule jako koule 😒

anta
7. led 2009

Holky, raději fotku neeeee, abyste se nelekly 😀 😀 😀

martinka79
7. led 2009

ale jani nelekly neboj

martinka79
7. led 2009

uložila jsem prdelína hurá na oběd, vybílím hrnce 🙂 pak si uavřím Kávu a nandám cukroví a to mám snahu něco upéct,ale co? nemám inspiraci.

anta
7. led 2009

Holky, ten náš loupežník spinkal po dlouhé době v noci 10 hodin v kuse a teď mi spí 2 hodiny a to ráno spal ještě hodinu, ó já se mááááám 😀 😀 😀

martinka79
7. led 2009

óóó ty se máš! takové štěstí mají jen vyvolení. 😀 já spásla špenát.

paolin
7. led 2009

Jani, to je krasnyyyy!
Marti, u nas mame moc radi slany zavin. je to stejne, jako klasicky jablecny. akorat na testo das kecup, osmazenou cibulku, a poklades sunkou a syrem.

martinka79
7. led 2009

aha taky jsem to pákrát dělal dobrý nápade na večeři mám v mrazáku dokonce párečky tak je asi do tho zabalím. jen nemám listové těsto tak udělám kynutec.

paolin
7. led 2009

tak Adamek uz spinka skoro hodinku. docela jsem si odfrkla 🙂 za chvili musime pro Vitu do skolky, tak ho holt vzbudim. on je nastesti pohodar, tak mu to nedela problem. jeee, kdy si vzpomnu na nevhodne vzbuzeneho Vitka..des! holky, zjistila jsem, ze mam diky Vitovi celkem dost vnitrnich bloku. treba z nakupovani s detmi, s cestvovani s detmi..jsem vystrestovana jen z toho, ze to planujeme. a pritom je uz Vita v poho a Adamek jen velmi zridka jeci. tak ma Mirek holt doma nervaky dva. mne a Vitu 😉

martinka79
7. led 2009

Pavli to si dovedu představit. Já sice mám doma dva pohodáře. nikolku jsme budívala kolem 03.30hod když jsem jezdila studovat do brna vždy vstala s úsměvem na tváři a s mišákem je to stejné. Někdy se spíš vzbudí sám prdelku napřed, ale po chvilce ho to přejde.
Hele ono to bude jen a jen lepší. jelikož ada tě vrátí do pohody a Vítek bude super kluk.
My už jsme vzhůru dal si jen 45mic ale i tak to stačilo. odpoledne ho uspí zimní vzduch. 😀

anta
7. led 2009

Jé Pavli, tohle jsem měla já z kočárkování a přitom malej mi zařval v kočárku jen jednou, trvalo mi to 3 neděle než jsem to zcela odbourala, děsný je to se mnou, stačí jedna malá nepříjemnost a hned si myslím, že to tak bude napořád, jsem úplně pitomá na tohle 😅

paolin
7. led 2009

Jani, houbelec pitoma. u deti clovek nikdy nevi.
tak Ada zrovna slupnul kus cokolady, co jsme s Vitou zapomneli na stole. to je drsny..to je tedy vychova! je ale fakt, ze u Ady uz tu bastu tolik neresim, jak u Vitka. nic, musim s klukama ven. tak zatim! 🙂

martinka79
7. led 2009

Pavli tak to je u nás podobné taky už neřeším vše jako u Nikoly. Měla jsem podobnou nehodu. právě před chvilkou Michla převrhl takový ten kbelík s křupkama a on se náhdou vysypal tak si jednu vzal a už ji baštil. nemohla jsem miu ji vzít jelikož se vztekal a měl ji celou v hubě. no víc skončilo na triku. uklizeno vysáto a čekáme na Nikolku potom pošupeme ven. 😀

martinka79
7. led 2009

Jani vůbec nejsi pitomá je to normální. hele prostě míváme obavy divné pocity. hele to je v poho.