Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
18. lis 2008

Holky, Honzík kaká a sám a hurááááááá 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. lis 2008

dítě1 já začala mrkvičku po ukončeném 16tém týdnu a postupně jsem přidávala další a dr jsem řekla že Joli neměla stoličku třeba 2 týdny, ale nějak to asi nepochopila prý že je to blbost že mrkev staví, ale Joli na UM neměla z čeho mít stoličku, vše strávila a měla ještě málo a víc mlíčka ani nevypila, to už potom ublinkávasla. od nasazení příkrmu pravidelně 1-3 denně, už má přebytky a už přibývá ne 300g měsíčně ale kolem 600g a dr nás už moc chválí, i jsem jí vysvětlila jak to bylo myšleno.

Shrnuto po ukončeném 4. měsíci už má mimi připravené zažívání ny vařenou zeleninku nebo bezlepkovou kašičku, po 5. měsíci i na masíčko 20g denně krůtí, kuřecí nebo králičí a po 6. měsíci i lepek, ten nám dr jaksi nedoporučila pro rodinnou zátěž ze strany matky manžela 😅

e.k.t
autor
18. lis 2008

Marti no možná bych měla po dvou dnech dost, ale asi mi dává čas, abych nabrala sílu hi hi hi, však až budou obě děti úplně zdravé tak se těším na shledáček 😀

e.k.t
autor
18. lis 2008

Jani třeba na jaře podniknu výlet i na Kladno, vlak tam jede 😀 😀 😀

anta
18. lis 2008

Evi, super, už se moc těším na Tebe a na nevěstinku Jolinku 😀 😉
Ahoj Míšo, vítej v klubu 😉

e.k.t
autor
18. lis 2008

Paolin, Brno je na návštwěvu taky úplně v pohodě, jen aby byly společné termíny 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. lis 2008

Ahojky Míšo, už jsem dočetla až sem, já při tom pletu Joli šálu, udeřily mrazy a jak má krátký krk, tak jí kombinézky u krku strašně škrtí, tak aby jí nebyla zimina 😅

dite1
18. lis 2008

tak ja tedy neco zkusim vymyslet.
A to jako Honzik sam nidky nekakal??? Ten muj se jmenuje Yann takze v prekladu taky Honzik ja mu tedy doma rikam Honzik i nasi mu tak rikaji.
Anto ty jsi z Kladna?? Ja puvodne taky nasi bydli naproti nemocnici.Za necely mesic letime do cech na vanoce a zustaneme tam az do 10.ledna. Uz se moc tesim!!!!

dite1
18. lis 2008

Jen mam trochu strach z letadla kvuli Honzikovi poleti po prve tak jsem zvedava jak to zvladne!!! 😅

anta
18. lis 2008

Míšo, minulý týden byl s Honzou dost problematický, měl zácpu a nekakal třeba dva dny a bylo to děsný peklo, proto z toho mám takovou radost 🙂
Pocházím z Prahy, ale do Kladna jsem se přestěhovala a i vdala a mám kladenský dítě 😀 😀
Neboj, v letadýlku ti bude spát a když ne, tak ho dáte do zavazadlovýho prostoru, aby nerušil lidi svým pláčem (ber to jako vtip) 😀 😀 😀

anta
18. lis 2008

Jo a dala jsem si do albíčka fotku Honzuláka strašuláka 😉

dite1
18. lis 2008

tady zatim nemrzne, ale byli jsme o vykendu na horach bylo sice krasne ale ne moc teplo a hlavne snih moc jsme si to uzili,malem jsme sice zapalili barak ale vsechno dobre dopadlo.....

martinka79
18. lis 2008

Míšo nwboj on to zvládne let s mimi v pohodě.
uvař mu pěkně mkrev samotnou a dej jen malinko vody a potom rozmixuj.

Holky Mišák už spí já jdu na kávu a hledat nějaký dárek takže tu na mě počkejte. 😉

evi už se těším jak se s čutnem.

martinka79
18. lis 2008

Míšo psal jsi na jiné debatě co vše tvůj Honzík dokáže a řekla bych je to v poho.normálně rychle vyvynutý a živý kluk. 😉
Mohu se zeptet kde teď bydlíte? anglie? 🙂

martinka79
18. lis 2008

Jani 😀 😀 😀 😀 😕 fotka

dite1
18. lis 2008

u nas byl bobek taky trochu komplikovany. Honzik hodne ublinkaval tak mi dal doktor zahustovac do mleka aby to bylo tezsi do zaludku, ale problem byl to, ze ten zahustovac mu zpusoboval zacpu a treba dva dny nekakal. Koupila jsem mu vodu co se jmenuje hepar a delala jsem mu flasticku pul napul s normalni vodou a to bus koukala jak se mu potom dobre kakalo.
Je to nejaka spzcialni voda ktera pekne procisti ale nesmi se mu to davat moc casto.Nevim jestli neco takovyho v cechach existuje

dite1
18. lis 2008

No Honzik je pekny zvire, porad si neco povida a tatka si dela z nej srandu ze si pripravuje politickou diskuzi.
Jinak je opravdu moc zivi az az. Ted uz se nam tu vali po zemi , vali valce rika se to tak?? ja uz nevim jsem z toho pekne zblbla a to na nej mluvim cesky.
Mi bydlime na jihu Francie v Toulouse

e.k.t
autor
18. lis 2008

no je dobrá Zaječická minerálka ta má změkčující účinky a není agresivní jako šaratice 😅

anta
18. lis 2008

Teda Míšo, tam musí být moc hezky, ne? Válí ti Honzulák sudy, jo? Tak to je šikulka veliká, ten náš raubíř zatím zvedá jen prdelku 😀

paolin
18. lis 2008

Jani, fotka supeeeer! jako vzdy 😉 hm..Honzik mi prijde hodne podobny na tebe. co te z fotek znam 😀

Miso a co nejake kase objednat pres internet? Francie rikas? tak tam musi byt krasne!

dite1
18. lis 2008

no to jsem chtela rict vali sudy! ja jsem z tech jazyku pitoma.
No on totiz den po porodu kdyz se pekne vyspinkal a dobil energii tak zvedal hlavu jako by to bylo uplne normalni,obcas mu spadla, ale hned ji zase zved a vsude mozne koukal i kdyz nic nevidel. Je to hrozna zvedavka

anta
18. lis 2008

Líbí se mi, že s Honzíkem už jde dělat spousta věcí a že jenom neleží a nebrečí 😀 😀 Je to srandovní, jak se rozčiluje. Teď ho mám v kočárku a hraje si tam s chrastítkem, asi ho brzy utrhne 😀

anta
18. lis 2008

Jsem ráda, že se vám fotky líbí a jestli se vám zdá, že Honzík je poněkud větší a robustnější, tak vás mohu uklidnit, NEZDÁ 😀 😀 😉

dite1
18. lis 2008

jo to ja doufam ze jste nemeli takove dite jako ja prvni dva mesi porad jen rval, kdyz nejedl nebo nespal tak rval a rval, uz jsem z toho byla na nervy.
Ted je to uplne neco jineho porad si spolu hrajeme ten furt neco vyklada kdyz na nej zacnu mluvit slabym hlasem tak se chechta kajo blazen.Ale stejne uz se tesim az bude alespon chodit

anta
18. lis 2008

To mě, Míšo, povídej, my jsme měli šestinedělí, že bych ho nepřála ani největšímu nepříteli 😀 😀

paolin
18. lis 2008

Jani, no jo, 8 kilo je 8 kilo 😀 no je kraaaasnouckej!

dite1
18. lis 2008

kolik ma honzik??

anta
18. lis 2008

Pavli, Honzík je po manželovi, ten ze mě nemá ani co by se za nehet vešlo, tedy mám ten dojem, jak říká moje máma, nemá ze mě ani spodek 😀 😉

dite1
18. lis 2008

kdy se narodil Honzik

anta
18. lis 2008

Honzíkovi bude za 9 dní pět měsíců a má 8 kilo a hodně centimetrů 😀 😀