Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
14. led 2009

monytaky to tak provozujeme a taky přes den s dětmi chodíme do restaurace a stále procházky. min chodím sama jen když MM pracoval na stavbě. 🙂
hele naše oblíbené je šichni 4společně na sedačce nebo v ložnici a povídáme si mazlíme se a do toho učíme mIchálka kravinky. super relax. třeba jen 15min vydží děti, ale to super.

dite1
14. led 2009

u nas je to to sami uz nam nezbyva cas pro nas, ale nastesti se nehadame, jen tak na sebe kouknem a zavzpominame jaky to bylo kdyz jsme byli jen mi dva 🙂 ☹ , ale pak si vzpomeneme jaky ho mame krasnyho kluka a uz je to zase dobry 😉
Ale kdyz opravdu potrebujeme chvili tak si ji stejne udelame nejak se to zaridit da. A tenhle vykend si uzijeme na horach 🙂 😉

martinka79
14. led 2009

jé to bude super.M9šo taky se chystáme na lyžovačku ale až v únoru. 😉 to my se někdy chytneme přiznávám většinou kvůli všem okolnostem, ale u nás je to jen šup rup a je pohoda. 😉

anta
14. led 2009

To je dobrý nápad, holky, fakt, díky, zase se mi rozsvítilo sluníčko. Tak já už to hodím za hlavu a udělám si s manžou pěkný večer, abychom se pěkně odreagovali, díky díky díky, jste zlatíčka 😉

martinka79
14. led 2009

je to normální a bru to tak portože bez hádek by nebylo to krásné usmiřování a to vš eklem a potom ten smích a legrace z toho jak jsme kdo vypadal. 🙂 manžel se ani hádat neumí. já se vymluvím a on občas něco pronese. ja potom už mě objímá.

monkia.pv
14. led 2009

jee holky ja uz chci mit manzu doma!Uz se na neho fakt moooc tesim!A doufam ze nam vyjdou i ty lazne!To bude parada!pekne cela rodinka!Odpocinek-prochazky-masaze-procedury-jeee jak ja se tesim!

martinka79
14. led 2009

jo a takové překvápko to bude úplně to nej. sama se hoď do pohody a klídku a bude fajn. 🙂

martinka79
14. led 2009

jéé mončo to ti závidím též. je to smutné když jsi sama vi´d. taky smutívám když odjede MM.
kdy se má vrátit?

martinka79
14. led 2009

dala jsem prdelína ležet tak uvidíme. 😉

anta
14. led 2009

Tak my se samozřejmě taky pořád nehádáme, ale občas jooo, ale máte pravdu, teď je řada na mě, abych si manžílka pěkně usmířila a udělali jsme se pro sebe, moc se na to těším 🙂

anta
14. led 2009

Holky, jste bezva! Už se zase na manžela těším 😀 😀 😀 Máte pravdu, člověk pořád taky nesmí neustále něco řešit, ale brát život takový jaký je, občas potřebuji nakopnout 😀

martinka79
14. led 2009

jupíííííííííííííí v Kladně bude veselo.

martinka79
14. led 2009

nene nepotřebuješ jen vstřebáš informace a zážitky a sam víš jak na to.
Prdelín spí.

anta
14. led 2009

V Kladně bude kladně 😀 😀 😀

martinka79
14. led 2009

to je dobře.
tak já si pohověla u novin. 😀

anta
14. led 2009

Holky, vy ani nevíte, jak mě dokážete pomoci, možná se ve všem moc babrám, jsem holt citlivá duše 😀 😀 Malej mi zase spí 2 hodiny, to je úúúúža 😉

monkia.pv
14. led 2009

Marti ale ja nejsem sama mam tady Vanulku 😉 ,ale je fakt ze kdyz manza neni doma tak me obcas prepadaji depky!Me tady Vanula knuci!Ach jo to asi bude super den!za chvili ji dam spat!
Jani teda ty mas spavce!Se mas! 😉

dite1
14. led 2009

tak zavolej manzovi at zaskoci domu!!!

dite1
14. led 2009

me kdyz je smutno tak pripravim obed a jeduza MP do prace hezky se spolu najime , samozrejme i s prckem no a pak zase jedu domu 🙂 😉

anta
14. led 2009

Asi ho ty zoubky netrápí tak všechno dospává, je to velmi úúlevné, abych pravdu řekla.
Holčinky, dodaly jste mi odvahu jít dááál, děkuji vám moc 😉

dite1
14. led 2009

tak holky uz mam vse uklizeny, poveseny pradlo, obed hotov , dopijim kafco a dam si pekne teplou sprchu
tak zatim 😉

anta
14. led 2009

Míšo, jsi šikulka, já ani moc nic nedělám, relaxuji a prdím na všechno, ono se to nějak pak udělá 😀

monkia.pv
14. led 2009

teda Miso ty jsi sikovna!ja zatim jen vyprala a povesila pradlo-uklizeno mam od vecera a na obed si budu delat buchticky s kremem!Mnam!

monkia.pv
14. led 2009

a stejne jak Janca na vsechno ostatni prdim a relaxuji!Vanula je v postylce ale zatim nespi-ale ani neplace tak ju tam necham!Ted sleduji na netu jak hraje manza!Drzim mu moc pesti!

martinka79
14. led 2009

no já už udělala vše ale mišák se teď vzbudil.
Mončo já vím, že máš Vanesku, ale někdy potřebujeme toho partnera 😉

martinka79
14. led 2009

my taky držíme pěsti. 🙂

martinka79
14. led 2009

Míša je šikulka

monkia.pv
14. led 2009

to jo to je jasny ze potrebujeme partnera!A me uz je po nem faaak moooc smutno!Zavidim vam ze mate muzicky doma kazdy den!Dekuji ze drzite taky pesti!Ted ale prohral prvni set,tak jsem zvedava na druhy!Jinak jestli prohraje tak frci domu prvnim letadlem! 🙂

monkia.pv
14. led 2009

jo jinak jeste Vanulu uz mam zase u sebe!Delala v postylce kraviny a tloukla hlavou o sprusle!Blazen!

martinka79
14. led 2009

tak my jsme po svačince a ještě se drobek dojídá sušenkou.