Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. led 2009

Kami, pokud se má čeho chytit, tak je to v pohodě, stejně ji tam nechávám jen tak 2-3 minuty 😉

e.k.t
autor
16. led 2009

díky za pochvalu, Joli se na lachtánkovi fakt líbí 🙂

kamca.mazda
16. led 2009

tak já to zkusím zítra a dám vědět 😉

e.k.t
autor
16. led 2009

jo už jsem zvědavá, jak se jí to bude líbit a když to hraje tak je to super 😉

kamca.mazda
16. led 2009

no nám to nehraje ale snad to tak nevadí, děti mi spí tak jdu taky hezky se vyspi a zítra hoj

e.k.t
autor
17. led 2009

tak u nás je vyspáno MM už jel do práce hmmmm to vypadá na zajímavý den 😅

anta
17. led 2009

Dobré ranko, tak MM sice do práce nejel, ale hodinu tady sedí u PC, já se tady s malým snažím usnout, ale Honýšovi to nějak nejde, ale že by MM napadlo, aby zvedl prdel od PC a šel mě na chvíli vystřídat, to ani náhodou, to si vždycky musím na malýho otevřít pusu, aby mě MM slyšel a šel mě vystřídat a pak má kecy, že mu neřeknu, aby mě vystřídal, tak nakonec za všechno můžu já! 😠 Tak jsem mu řekla, že ať se na mě nezlobí, že mu tedy rozhodně nebudu říkat, aby mě vystřídal po celým tejdnu! 😀 😀 (mohlo by ho to napadnout samotnýho anebo že by ne?)😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. led 2009

to jsem tutkaj taky řekla že po osmi měsících už by mohl vědět že tohle je pravidelně, myslím ranní mlíéko néééé a kolem 9 z něho dělám kaši a tu teda sní 😀 tak proč jí říkat že zlobí, někdy si trochu dá a když ne tak hurá do nemléčné kaše 😀

anta
17. led 2009

Tak to vypadá na zajímavý den i u nás 😅 😅

e.k.t
autor
17. led 2009

no jo asi třeba všude a zase se to svede na eropce 😉 😀 😀

anta
17. led 2009

A Evi, jak ty to takhle zvládáš sama bez manži s malou Joli, dává ti taky zabrat? 😉

e.k.t
autor
17. led 2009

No jako každé prtě, včera si ji půl dne užíval MM beze mne, byla jsem na školení 😀 😀 😀

a přežili oba 😉

anta
17. led 2009

To musím MM též udělat a utéct a nechat si je užívat navzájem 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. led 2009

no jasně ale fak aaspoň půl den aby poznal zač je v Pardubicích perník 😀

anta
17. led 2009

To jo 😀 😀 Buliboš se probudil, teď papá 😉

e.k.t
autor
17. led 2009

no já prďuchu zahnala do postele a doufám že odpadne 😉

e.k.t
autor
17. led 2009

tak prý mámo zapomeň že jdu spááát 😝

anta
17. led 2009

Honýš nám spal krásně 2 hodinky 😉

e.k.t
autor
17. led 2009

Joli od rána nic a začíná být na pleskanec 😅

kamca.mazda
17. led 2009

Ahoj holky,
Jani chlapi jsou stejní všichni jim nic nedojde musíš jím všechno říct.
Evi tak jsem zkoušela nočník nejdřív koukala pak se smála a pak začala bulet tak jsem ji sundala. Zase večer. 😀

e.k.t
autor
17. led 2009

jo chce to jen na chviličku jako hračka 😉

anta
17. led 2009

Tak jsem vyhnala chlapy ven,ať si provětrají kebule, aby je nenapadaly nějaké blbosti z přehřátí 😀 😀 😀 Dnes je Honýsek moc hodný, včera chudák vstával v pět a pak usnul až ve třičtvrtě na devět a spal do čtvrt na jedenáct, pak jsem ho musela v jednu hodinu odpo vyvenčit a spal až do tří, to by mohlo být asi od té hexy, co? Jinak nijak umrčený není, tak snad to nepřijde 😅 😅

e.k.t
autor
17. led 2009

no kombinace hexa a zuby 😝 to ho brzo přejde 😉 dobře jsi udělala 😀

anta
17. led 2009

No to mě povídej, já jsem si říkala, to bude děsná tragédie, jak on všechno prožívá a naštěstí je docela v pohodě, ačkoli je fakt, že jeho hysterák může čapnout kdykoli 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. led 2009

no to jo, to by jim šlo a pokud možno když se nedá jít ven a člověk je doma sám a potřebuje na záchod 😅 😝

anta
17. led 2009

To jo, to je vyloženě zářný příklad 😀 😀 Buď řve anebo padá ze sedačky 😀 😀 😀 Už jsme dali sedačku do původní polohy a už ho na ní nedávám, bojím se 😀 😉

monkia.pv
17. led 2009

Ahoj holky tak uz vam pisi podruhe!Vypadava mi to!Nemam na to nervy! 😠
Tak my zitra odjizdime cela rodinka do Prahy ke svagrove a v pondeli huraaa do Vonsova do lazni!Mooooc se tesim!koupili jsme dneska Vanesce plinky do bazenu,tak jsem zvedava jestli se ji to bude libit!A jak ja se tesim na masaze a na bahenni koupel!Jee!Uz abychom tam byli!
Jani MM taky nenapadne aby si vzal malou a vystridal me!Musim mu rikat!Ale ja uz jsem si na to zvykla!To jsou proste chlapi a jini uz asi nebudou!
Holky preji vam prijemny den!Ja jdu balit a uklizet at mam vecer chvilku klidu! 😉

e.k.t
autor
17. led 2009

no oni jsou gumoví a z takové nížky si neublíží, jen nás vyděsí 😉

paolin
17. led 2009

ahoj holkyy!
monco, lazne si uzji! zaslouzis si je! manza se do toho brzy dostane. prci jen byl bez vas dlouho 🙂
my jsme ted dorazili

paolin
17. led 2009

z venku. je tam pekna kosanda teda. ale byli jsme na prehrade a ted Vita bobuje s nasima, co se stavili 🙂