Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. led 2009

no to je zajímavé.

já za nesohlasného mrčení musela naplnit myčku, včera to nešlo to jsem nedala s prudinou to opravdu nešlo a chybí mi to, ještě jsem naplnila pračku, sice jsem ji večer pustila na nejdelší praní, ale jak jsem byla hotová, tak jsem nezavřela zásuvku s pracími přípravky a jenom sliz na předpírku to nezvládl, tak ještě jednou od hlavního praní 😅

to je vidět jak jsem na tom včera večer byla 😝

martinka79
19. led 2009

krásné ráno a nový začátek týdne. 🙂

e.k.t
autor
19. led 2009

marti tobě taky 😉

martinka79
19. led 2009

četla jsem samé novinky to je krása. 🙂 gratulace všem
my čůráme také občas se i zadaří nočník, nekakáme do něj.
ale chodíme za ruce. a sám stojí chvilku. jinak umí dělat haló haló dětským telefonem. a naučil se říkat míato pojď- pot. 🙂 jinak bremebnítí už mnoho slov, kterým rozumíme jen mi.

anta
19. led 2009

Ahoj Martiiii, já se bála, že jsi se ztratila, ty holko jedna 😉

martinka79
19. led 2009

no bylo toho trochu moc. rodina zlobí, a ta stavba a krádež nás trochu vyšťavili. a jinak jsme si ptrochu užívali společně jako ridnka jeli na výlet a tak. a přiznámse mMm okupoval PC dělal nějaké prac. záležitosti arenovaci a modernizace všeho. 😀

martinka79
19. led 2009

jsem se na vás těšila co si počtu. 😀

martinka79
19. led 2009

suepr čůrání do lachtánka. 🙂 JOlanko.

martinka79
19. led 2009

jdu malinko uklidit. ☹

e.k.t
autor
19. led 2009

no Joli právě usnula tak jsem hone mazala odnést odpadky 😝

e.k.t
autor
19. led 2009

jo a koukala jsem že peru i dudlíka 😝 😕

martinka79
19. led 2009

ten bude čístý 🙂

martinka79
19. led 2009

já se dnes nějak nemohu nakpnout. sice jsem pouklízela,ale nějak nemám elán co normálně.

e.k.t
autor
19. led 2009

fůůůůjasi bude na výměnu gumy, po vyprání bych měla strach že jak ho kouše a natahuje, aby jí nezůstal v puse 😝 😝 😝

martinka79
19. led 2009

no to asi možná se i rozpadne. 😀

martinka79
19. led 2009

jdu dát prát tatínkovu bundu. 😉

martinka79
19. led 2009

tak už je tam

e.k.t
autor
19. led 2009

no já mám náhradní gumu, tak je to jedno, Joli totiž miluje prehistorickou kytičku a u nád v drogerii mají náhradní kaučukové gumy 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. led 2009

teda naše slintice je síla převlíkám nás i 4x denně 😝

martinka79
19. led 2009

jé to já trika co chvilku opbčas is sundá bryndák takže je mokrý až na plíce.

paolin
19. led 2009

ahoj holky!
Adamek mel opet prima noc. od 1-3 rval, pak konecne usnul. rano vstavali vsichni tri chlapy prcinou napred, tak to byla fakt parada 😀
jinak Vita a spani bez pliny-3x se po hodine spanku procural. dnes dostane zase plinu. spi tak tvrde, ze o tom proste nevi. zbytek noci tedy v poho. tak nevim.
u nas je mlha, ale snad to bude prima den 😉

martinka79
19. led 2009

u nás je slunečno. Pvli tím se netrap plínkování jendou skončí. 🙂

e.k.t
autor
19. led 2009

u nás krásné polooblačno, ale ty mraky jsou barevné a fakt krásné 😀

anta
19. led 2009

Tady je taky docela příjemně, bych řekla. Taky dnes budeme prát, už to chce 😀 😀 Jinak malýho jsme tak půl hodiny ukládali a on spal celých 40 minut! 😝 🙂

e.k.t
autor
19. led 2009

no taky dobrý, Joli ráno neusnula, ale byla v bezpečí postýlky, tak jsem honem vynesla borčus a dala mýt a prát 😅

teda reprát 😀

a slupla jsem chleba s florou a marmeládou 😀 😀

martinka79
19. led 2009

my zatím nespíme

martinka79
19. led 2009

Mišák má energie stále chodíme a jezdíme s autama. Ovšem problém je, že by chtěl mít stále něco v puse. 😀

anta
19. led 2009

Tak to náš Honýš má taky pořád něco v puse, i kdybych měla psí hov...., tak by ho snad taky cumlal 😀 😀

martinka79
19. led 2009

no tak to je stejné i u nás. 😀

e.k.t
autor
19. led 2009

no tady taky, už vymýšlíme jak vyřešíme průchod do kk a jak dveře do předsíně, kočka se musí dostat na wc 😅