Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
27. led 2009

jinak s tím,že vědí máš pravdu,když začal lozit a já dělala nádobí,tak vždycky dolezl ke koši a chtěl na něj šahat,říkala jsem,že to nesmí,zvedla jsem párkrát hlas a už k němu vůbec nejde 🙂 to samí i k šňůře od televize,ale to ještě sem tam zkouší,ale jak na něho zavolám se posadí,otočí se na mě,jukne a už ví 😀 😀 😀 a nejde tam

martinka79
27. led 2009

no tak to si představím Michálka. taky ví, že en ajk se ti ztratí z dohledu tak šup a zkouší. tžřeba u nás na stole bere svíčky a ze stojanu ovladače nebo noviny a vždy tě sleduje co jako uděláš. 😀

many
27. led 2009

anta - no už to vidím 😀 to je to samý u nás 😀 proto už hodně hraček ukllízím do krabice,stejně jak leze,tak si jich moc nevšímá,jen je rozkramaří a konec,nechávám mu venku jen pár,aby neřekl 😀 že mu to beru 😀 ale i těch pár je v obyváku a v kuchyni 🙂

martinka79
27. led 2009

když já jdu do kuchyně tak Mišák se mnou a pěkěn si hraje u linky se svým návodbím.

Jani asi jako u nás to vypadá. my máme pokojíček plný hraček, ložnice ta je trochu omezená a obývák je plný Michále své dvě bedny hraček dvě velká auta, domeček a no stále něcoa to mám asi dva pytle hraček ve sklepě. 😀 😀 😀 hele to bude dobrý, bude totiž hůř.

many
27. led 2009

no zkoušejí nás 😀 bobánci 😀 holky,ale je to nádhera to rodičovství,že 😀 já si nedokážu představit už být bez něho 🙂 on je prostě můj život 🙂

martinka79
27. led 2009

a to my máme další oblíbené víčka od skleniček, misky, platové lahve pomalované. no každý den ěnco nového. mám na hračky takové pirátksé bedny lastové s klečky super věc. opbča se v tom děti vozí. 😀

many
27. led 2009

a zatím ani zábavky mě nelákají,já totiž nevydržím ani dvě hoďky bez něho,už se mi stýská po hoďce,když ho náhodou babička vozí 😀 ale jako nerozmazluju ho,to néééé to se snažím být přísnější,tak normál 😀

martinka79
27. led 2009

many krásně to píšeš, já jsem z toho našeho prdelína celá poprděná a je to krásné už to prožívám jinak než u niokolky. No prostě s odstupem druhé je jiné a sice je krásné prožívání jé on sedí,a le já spíš prožívám to mazlenía to vše. Už nikdy to nezažiju jen s vnoučaty taka si proto.

amny pohlaď toho tvýho broučka až se probudí. 🙂
jani ty honzíkovi řekni ať není takový hodný kluk ať ti dá tak trochu zabrat a na frak třeba při volejbale.

many
27. led 2009

Marti,Ladíka taky potěší kelímek od ramy 🙂 .... jim udělá radost jakákoliv nová věc,že 😀 co to jéééé 😕

martinka79
27. led 2009

jsem též přísná dostane na zadek a tak, já taky nikam nespěchám a nijak mi nic neva. 😀 ale to přijde.

martinka79
27. led 2009

takové nerez misky na laminové podlaze či lině, jé to je zábava. u nás tedy frčí hodně pračka praní to miluje je to můj pomocníček. 🙂

many
27. led 2009

Marti pohladím 😉 no a co Nikolla ve škole 😉 dobrý,daří se jí a na tu škaredou věc tenkrát už doufám úplně zapomněla

many
27. led 2009

ty máš asi tu boční pračku,že v ní vidí,jak se mele prádlo,že 😉 já mám plnění vrchem a je fakt,že ještě ani pračku neviděl,když pere,to by z ní asi nechápal,jinak teda se hodně bojí zvuků jako je vysavač,vrtačka,no to je síla,to řve jak pardál,včera tata dělal rybí pomazánku a na mixér teda hleděl co to je a nic 😕 asi menší rachot

martinka79
27. led 2009

no moc nezapoměla, ale máme ji snad vytěsněnou v jedné z nejtemně jších komůrek. Bude mít snad samé. malinko trénujeme počky je na ně trochu tvrdá nebo já přísná. ale jinak je to světobronice co si vše udělůá sama. no je to holka do nepohody, pohlídá prdelu má sním trpělivost a jak se k sobě oba mají to by jsi musela vidět to je tak krásné. až mi kanou slzy.

Já dne jdu s Nikolkou do kina na Muzikál ze střední. se docela těším na dámskou jízdu.

martinka79
27. led 2009

taky to míšák dělával bulíkovl tak do 4měs na mixér, teď už miluje vše. ano máms bočním vždy dáme prádlo spolu potom vyndáme a to je elgrace. i věšení,.

many
27. led 2009

tak to je kočena šikovná 🙂 jééé to bude určo pěkný film 🙂

martinka79
27. led 2009

on si časem zvykne, nestraň ho tomu a bu´d u něj a bude dobře.

martinka79
27. led 2009

no je to třetí pubertální díl..... 😀 😀 😀 😀 ale já si odpočinu. spala jsme dopo tak snad neusnu.budeme to potom rozebírat puibertální kecy.

many
27. led 2009

jo,vždycky ho chovám a nebo tatin a ten druhý vysává,ať vidí,že se nic neděje,ááá už je vzhůru
jinak taky šílí,když věším prádlo doma na sušák,má z toho hroznou radost a tahá za prádlo a to nejdelší na který dosáhne cpe do pusy a cucá
tak mizím,půjdeme na prochajdu,mějte se pěkně pa pa a taky pohlaďte ty vaše drobečky 🙂

martinka79
27. led 2009

my za chvilku také tak si to užijte pááá

many
27. led 2009

Marti moc si ten film užijte 🙂 pa pa

anta
27. led 2009

Holky, vy jste toho zase nakecaly. Honýs spinká, to je nůůůďo 😀 😀

martinka79
27. led 2009

nůďo haha to znám tak odpočívej. 😀

anta
27. led 2009

Odpočívám, Honýs spinká jak andílek 🙂 V noci spal 11 hodin a teď zase chrápe hodinu a půl a to si předtím hodil hodinu, po kom je takovej spáč?

e.k.t
autor
27. led 2009

NUDU MOC NEZNÁM, Joli odpadla, ale nedala jsem ji do postýlky, nechala jsem ji na kanapi, abych viděla nudle a mohla je průběžne likvidovat 😉

martinka79
27. led 2009

http://www.obkladydlazba.cz/index.php?main_page...

holky co říkáte této dlažbě do koupelny a chodby 🙂

kamca.mazda
27. led 2009

Ahoj
Jani tak s tím autem teda hnus ale ta pravda co jsi napsala 😉
paol a ty o té pubertě taky pěkný, Víťa snad bude už ok.
Evi tebe lituju vím co to je Amy už je fit trvalo to tři dny a tři noci pak už to bylo lepší.
Many Ládík je šikula je stejně starý jako my a my ještě ani nelezeme.
Marti to je dobře že jsi se vyspala. Budeš čerstvá pro Míšu. a Nikču

martinka79
27. led 2009

Jani po mně spáč neníí............. 😀 to je fajn užívej zítra může být hůř.

Evi to je síla ta rýma.

martinka79
27. led 2009

no jsem řádíme tu spolu. kamčo zdravím tě.

martinka79
27. led 2009

holky sama doma super pomazánka žervé sýr+mrkev, jablíčko zakápnout citronem +máta.