Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kamca.mazda
2. únor 2009

Amálka byla při odstavování v poho vůbec jí to netrápilo. A mě taky ne osm měsíců stačí pro mě.
Ona pije dost čaj ale z flašky.
Jani taky si nechce čistit nos ale nám se tam nic nedělá a když měla rýmu tak ta vysavačka na vysavač je super.

e.k.t
autor
2. únor 2009

no ono je to divné si myslet že tam lezeš pro nic za nic 😠

alianka
2. únor 2009

ahoooj holky, zase po sto letech se hlasime s Valus 🙂 koukam ze jste vsechny v poradku a miminka taky, to mam velkou radost. Holky jak to vsechno stihate,ja Vas obdivuju, mimco prip dalsi deti, domacnost a jeste internet. ja teda jsem furt Valus za zadkem 🙂 a mam co delat abych mezitim stihla aspon jidlo a takove ty zakldani veci,k pocalu sednu max na 5 minut, precist dulezite maily a to je tak vse. ty Vase ratolesti musi byt snad vylozene samostatne ne 🙂 Jani koukam ze mas trampoty s doktorama 😉

anta
2. únor 2009

Tak hlavně, Evi, já bych tam do toho hnízda nemocí jen tak nelezla, mně to taky nebaví malýho chovat 1,5 hodiny v kuse. Je pitomá, fakt. Honýs hází bobkama všude, achach. A to jsem ho teď přebalila, no nedělá to naschvál toto? Fůůůůůj, to je smrad 😀 😀 😀
Ahooooj Ali, u nás je ta stíhačka daná tím, zda Honýš dobře spí nebo ne. Dneska už naspal skoro 4 hodiny, tak s ním ani nepůjdu ven, to už by byla velká přeháňka a v noci by špatně spal, já ho totiž znáááám 😉

e.k.t
autor
2. únor 2009

ali Joli střídavě oblačno, někdy je super a někdy na provaz 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. únor 2009

Jani já to vím, co bys tam taky dělala, ale když ti jeden řekne čehý a druhý hot to je fakt na prudké rozpažení (najraději přes h u b u) 😅

kamca.mazda
2. únor 2009

AHoj ALi u nás taky jak kdy někdy nevím kam dřív skočit a někdy pohoda

monkia.pv
2. únor 2009

many to me vubec nenapadlo s tema pedofilama! 😒
MM sel ted s malou na prochazku a ja si jdu hajnout!Jsem z vikendu nedospana!Asi bych ale mela spis uklizet a zehlit,ale me se taaaaak nechce!A ono mi to ani neutece ze?A ani to nikdo za me neudela! ☹

e.k.t
autor
2. únor 2009

Moni, ještě toho trochum no je fakt že když budou chtít tak si to stejně najdou 😅

kamca.mazda
2. únor 2009

To máš Evi pravdu je to děsný dneska.
Mony já taky musím dnes žehlit ale až děti usnou, MM má dnes narozeniny tak jel stavit s kamarádama do sauny tak přijede kdo ví kdy.

anta
2. únor 2009

Jak to, že to Kamčo neslaví s Tebou, co? Já bych mu dala saunu, pěkně by hlídal děti a to by se sakra zapotil a zadarmo 😀 😀 😀

kamca.mazda
2. únor 2009

No to víš Jani, kamarády jsou kamarádi, snad mi to vynahradí 😉

paolin
2. únor 2009

holky, tak jdu na chvíli. jsem nasr..až za roh! Vítek už hodinu ječí a ječí. no scéna, jak prase. mám fakt malilinkato od toho, aby dostal pořádně nařezáno, hajzlíček malej 🙄 uuuáááááá!!!
naštěstí je už doma Mirek 🙂
Adam celý den teplotuje a nosí se a je mu asi blbě nebo co. dávám mu Nurofen. před dvěma hoďkama dostal Panadol a konečně mu teplota klesla a dokonce se i zasmál 😉 tak budeme Panadolovat a hotovo 🙂
trochu mu teče z nosu, tak asi bude mít taky chřipajznu. bezva-ve čtvrtek máme vyrazit na Vysočinu. no, co už.

Ali, u nás je to stejný, jak jinde. nahórůůů a dólůůů 😉

monkia.pv
2. únor 2009

Kamco MM ma narozky za tyden!A jak ho znam tak to asi taky pujde slavit s kamaradama! 😒
Pavli tak to je pech!ono to tak vetsinou ale je kdyz se ma nekam jet tak deti omarodi a nebo se do toho priplete neco jineho!

alianka
2. únor 2009

holky koukam ze je to vsude stejne, chvili pohoda a chvili srumec, no u nas taky, teeda zavidim tem co spinkaj drobci pres den, u nas 2x po pul hodce a smitec. Uz mame taky za sebou prvni nachlazeni, cca pred tremi tydny, meli jsme to vsichni, ja manza i Valinka. Nastesti to preslo po par dnech a zase je to dobry. Jinac prikrmuju ale stale kojim, pres den i v noci, Valus stale chutna a pekne roste, uz ma vic jak 8,5 kg🙂 taky uz ji rasi osmy zub, je to silene 🙂

alianka
2. únor 2009

dneska mi prijela na par dni mamka, tak jsem rada, ze mi s Valus nekdo pres den pomuze a mam v planu si prebrat nejake veci a tak ruzne pouklizet, doufam ze se to podari 🙂 tak dobrou holky a ja se zas ukazu 🙂 papa

alianka
2. únor 2009

a musim prohlednout Vase alba 🙂 tak zitra.

e.k.t
autor
2. únor 2009

ali mamky jsou na hlídání většinou prima 😉

8 mý zub? tyyy joooo
my zatím ani jeden 😅

paolin
2. únor 2009

Ali, to je Valinka pěkná zubatka 😉
u nás horko-těžko dva zoubky a byla to pěkná dřina 😉
chlapečci chrní. jdu si dát svařák, brambůrky, čokoládu a jdu spát. to je aspoň zdrává výživa 😀

e.k.t
autor
2. únor 2009

já se krmím pomelem celé odpoledne se pose.. 😅

e.k.t
autor
2. únor 2009

tak Joli usla, chlapi se najedli a odplachtili do hospody, tak já hodím vanu a půjdu spát abych tu neseděla až dorazí 😝
to by mohli mít divné nápady tak kdo uteče ten vyhraje 😉

kamca.mazda
2. únor 2009

Už jste asi všechny v pelíšku mě děti spí a já žehlím ještě to mám tak na hodinu tak jdu pokračovat. Krásnou noc všem.

martinka79
2. únor 2009

tak já mám važehleno a doděláno co jsem chtěla 🙂 byla to fuška. 🙂 Kamčo hurá na to já to ukončila a šlo to rychle i bez vína což normálně nedělám. 🙂

martinka79
3. únor 2009

krásné holky 🙂

martinka79
3. únor 2009

tak holčiny jaká byla u vás noc musím říci, že u nás byla pohodová ikdyž jsme zase dvakrát kojila, ale šlo to. jendou kolem 21hod a podruhé asi 01hod a pak už nic až do rána klid. ale od půl páteé spal s mnou v postýlce a bylo mu nádherně chrupal a držel mě za packu. Tak to bylo milé. 🙂

anta
3. únor 2009

Dobré raníčko, holčinky. Jsem nějaká naštípnutá, čape mě rýma a pokašlávám, už se těším až to malej čapne ode mě ☹

kamca.mazda
3. únor 2009

Krásné ráno holky
u nás noc taky celkem ok, Amálce se klube druhý zub.
Marti u nás to bylo v noci podobné jen kromě kojení sunar. A od pěti semnou v posteli 😀

martinka79
3. únor 2009

vidíš máte to,a le mazánky viď. 🙂

martinka79
3. únor 2009

Jani honem nějaký lék ať jsi fit.

anta
3. únor 2009

Tak holky, malej má opět v puse afty! A to nás paní dr. kráva včera vyhnala z ordinace 😠 😠