Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
11. únor 2009

Ty šatky Samuel jsou též velmi pěkné, splňují ten nádech svatby a něčeho zvláštního a slavnostního 😉

many
11. únor 2009

jéééééééé Paol to jsou nádherný šatečky 😉 já bych se hned zase vdávala 😀 😀 😀 ikdyž je fakt,že bych chtěla mít zase ty svoje první 😀

many
11. únor 2009

to jsou šatečky od nás nebo od jinud 😉

paolin
11. únor 2009

zahraničí 🙂

anta
11. únor 2009

Super, Paol, to klapne, neboj 😉

kamca.mazda
11. únor 2009

No holky já než se sem dostanu vy popíšete dvě strany to je hrůza pak dočítat
Many na nás úplněk asi působí už osm měsíců dnes to bylo tak děsný že MM vstával dvakrát protože já už nemohla.
Paol hned jdu projet ty šaty už se těším.

paolin
11. únor 2009

no Jani, trochu bojim bojim. tedy dost 😉

anta
11. únor 2009

Neboooooooooooj, ty šaty jsou fakt efektní a kouzelný 😉 Chce to jen trochu trpělivosti 🙂
Jsem zvědavá, co mi zítra řekne doktorka na ten krk, už je to fakt nesnesitelný, ani pořádně nemůžu jíst 😒

paolin
11. únor 2009

tyjo Jani, jestli nemáš angínu ☹

monkia.pv
11. únor 2009

dobre rano holky!U nas noc celkem dobra!Par zamrceni a jen jedno papani! 😉
pavli koukla jsem na satecky jen v rychlosti,protoze mala je taky dost rychla a ja za ni musim behat! 😀 A musim rict ze satecky jsou moc pekne!Vubec se neboj budou mit uspech! 🙂
to uz je zase uplnek?
k nam dnes prijdou dalsi zajemci o byt!Mam z toho porad nejaky divny pocit! ☹ Nevim proc!
Jani ty jsi nemocna?A Honzikovi uz je fajn to je dobre!Rymecka uz zmizela?

monkia.pv
11. únor 2009

holky cio bydlite v byte mate ho v osobnim vlastnictvi?

paolin
11. únor 2009

Mony, to je normální. přeci jen je stěhování velká změna..neboj ty se vlka nic, hlavně buď v poho 🙂
moc držím pěstičky!

frčíme ven. holky, taky u vás byla včera ta sněhová pohroma? asi to bylo všude, co?

martinka79
11. únor 2009

pavli. hotovo
já mám mjeden v osobním, ale nebydlíme v něm tento je obecní. byl armásní a ta ho neodporodala a darovala dům obci. asi ho nikdy prodávat nebudou a já ani nechci. je to fujky chtělo by to hodně předělat a já už byt nechci renovovat.
těším se na vl.dům.

jinak segra mám byt ale je v byt. družstvě takový ten spolek nájemníků taky na hovno. 🙂

martinka79
11. únor 2009

u nás je i teď.

paolin
11. únor 2009

Mony, já už jo. ten předtím byl družstevní. družstevní se líp prodávají.

martinka79
11. únor 2009

Mončo neboj to se prodá hele lidi chcou bydlet takže neboj se a cena není vysoká. mám kámošku z prostějova a bydlí v hnusu,a le zase obrovký byt. co nedávno odkoupila teď do něj vrazí prachy za renovaci. chtěla dům pozemek někde od města,a le bylo to nějaké divné a tak z toho vycouvala. asi ybch spíš stavěla mimo prostějov jelikož obce neurčují takévá pravidla jak má stavba vypadat. 🙂

monkia.pv
11. únor 2009

no my totiz prodavame byt co mame v osobnim vlastnictvi,ale kupujeme byt druzstevni!Tak porad nevime jestli nedelame chybu!My jsme strasni straspytlici! 😀 Ach jo do ceho jsme se to zase pustili!to jeste ted MM odjizdi na 14 dni pryc!A ja nicemu nerozumim a uz ted mam strach ze na me nekdo neco zkusi! ☹

martinka79
11. únor 2009

nezkusí neboj poraď se s M a nech si to od něj vše vysvětlit a jinak si najdi právníka co ti poradí se smlouvou je to super a nic moc to nestojí.hele to já ti neporadí. já bych brala svoje vlastní. ale už jsi šla do bpje tak bojuj vždyť ot není na stálo. jednou budeš mít ten svůj domeček

monkia.pv
11. únor 2009

no ja nic podepisovat nebudu!reknu ze musime pockat na MM a hotovo!No a ja doufam ze si ten byt budeme moct za nejaky cas odkoupit!

martinka79
11. únor 2009

no vidíš zase pozitivní suepr to bude krásné. já ho enviděla jelikož byl už stažen z prodeje,a le věřím, že se tam budete cíti dobře a sousedi atak bude prima. okolí a vše co je třeba. to si užijete. 🙂

martinka79
11. únor 2009

holky co dnes vaříte?

monkia.pv
11. únor 2009

marti ja nevarim nic nebot mame jeste zbytky! 😀 Mame pocri zeli s knedlikem a sekanou a porci zapecene brokolice s bramborem!

martinka79
11. únor 2009

jdu na ty okna chvilku nechumelí.

monkia.pv
11. únor 2009

Marti ty jdes umyvat okna?To me vubec nebavi!Ale taky bych je potrebovala umyt!Tak tady porad neco pada!

martinka79
11. únor 2009

holky tam je taková vhumelenice, že jsme je vzala jen sprejem na mytí a je to Ok. vypadala jsme jak trotl co si umývá okna ne vánici. naštěstí balkon máme krytý takže pohoda. 🙂

martinka79
11. únor 2009

jé brokolice byla taky u nás. polévku kapustovou od včera a jinak jsem vytáhla asi 8knedlíků se švastkama a to stačí mě i Míšovi a co an večer nevím asi dieta
Jo holky představte si, že Nikolka vymyslela, že se mnou bude denně cvičit a ježíš to jsou, ale cviky. 😝

martinka79
11. únor 2009

holky kruci kde jste? 🙂 🙂 🙂

martinka79
11. únor 2009

si nemáms kým povídat. ☹ asi bych měla něco dělat nebo si číst?

kamca.mazda
11. únor 2009

Paol šaty jsou nádhrný k jednotlivým ti taky napíšu do IP později.
A to je půjčujete nebo prodáváte??
Jani zkus ještě kloktat slanou vodu je to hnusný ale mě to pomáhá.
Mončo je to asi divný když vám po bytě brouzdá někdo cizí a vše si prohlíží co?? ale to zvládneš.

dite1
11. únor 2009

ahoj holky!!
paol mas krasny saty, ale jestli se budu vdavat tak jedine v nejakych normalnich, jsem totiz uz jednou rozvedena 😒
nemate nejaky recept na boleni hlavy??? asi mi zachvili praskne jak me desne boli!!! ☹