Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
19. lis 2008

Teda, Evi, já jsem normálně v šoku, panebože, to snad není ani pravda 😠 ☹

e.k.t
autor
19. lis 2008

to nejsi sama, nerozumíme tomu nikdo bratr bratru vrahem 😝 😠

paolin
19. lis 2008

Evi..bratrovrazda..? co tohleto je za svet... 🙄
cim vic to sleduju, tim vic jsem pro navrat oko za oko, zub za zub. at se na me nikdo nezlobi 🤐

e.k.t
autor
19. lis 2008

jo je to hrůza, Radek byl zavražděn svým o dva roky starším bratrem a Zdenka nenašla doma karty ani smlouvy od účtů a podobné 😔

e.k.t
autor
19. lis 2008

Tak dobrou jdeme spinkat, rajská měla úspěch a karamel v ní z ní udělal výborné sedativum 😅

dite1
19. lis 2008

ahoj holky, yak jsme byli cely odpoledne venku, litali z obchodaku do obchodaku, malymu jsem koupila kasicku bramborovou s mrkvi a kdyz jsem mu ji dala tak se mi na ni pekne sklebil. Uz nevim co s nim........ 😢

anta
20. lis 2008

Dobré ranko, holčiny, tak zázrak se konal, malej spal do rána do půl šestý, však jsem si s ním včera odpoledne zažila malé peklíčko, protože mu nešlo spaní přes den, tak byl protivnej jako činže, to se holt občas stává, tak Vás s Honzulou zdravím. Jinak v sobotu mám v plánu vyjet do města a koupit nějaké ty dárky, neboť je nás jak malejch blech, tak je potřeba to zajistit co nejrychleji 😉
Včera mě malej večer s kaší taky vypískal, vůbec mu nejela a tak jsem mu jí necpala, co jinýho člověk může dělat. 😉

paolin
20. lis 2008

ahooj! u nas taky maly zazrak 😀 Adamek sice v noci bastil po dvou hodkach, ale vstaval az pred sedmou! no koukam, jak tele na novy vrata 😀

Miso nezoufej! deti s oblibou prikrmy odmitaji-zvlast zeleninu. je to pro ne nove a nechutna to. vsak ono to pomalu pujde. nejdriv par lzicek a uvidis, jak mu to za chvili pojede. tak zkus rozvarit ryzi ve vode s jablickem a rozmixovat to 😉

martinka79
20. lis 2008

Ahojky holky tak u nás den super Mišák usnul i při odpolední procházce a chrněl ještě hodinku na balkoně, vstával kolem 17:15 a potom šel spát později asi kolem 20hod. ovšem v noci šílenství. nikolka měla děsivé vracecí sny o mědvědovi co přišel vzít našho Mišáka a podobněš, takže pláč a buzení. Mišák si to vybíral mezi tím zase jucháním a povídáním. No co vám mám psát klasika zubožené ženy co nemlůže ani rukou pohnout. 😀 😝
A to dnes mám kroužek. tedy jak já budu fungovat. chce to Mišáka zahnat do pelechu pustit si super film a dát si kávičku s uchtou. včera jsem pekla rebarborovou s drobenkou. vážně chutnou. 😉
Tedy u nás dárky to je bída. mám asi jen pro děti a pro mnažela, Nikolce včera manžel koupil toho šíleného papoucha holky on tak řve, že ho odvezl do práce. Anoi nevím zda chci, aby doma na mě takto pokřikoval debil jeden plyšovej. 🙂

martinka79
20. lis 2008

Míšo ja píše Pavla ono to s tím příkrmem je dosti náročné někdy. Máš prdelín teyk bojkotoval cokoliv spojené s tuhou stravou a teď je jak nenažránek. 🙂

anta
20. lis 2008

Ahoj Marti, tak toho papoucha rozpárej a vytáhni ten mechanismus, aby pořád tak neřval 😀 😀 Sousedi mají ptáka živého a ten řve neustále, že mám sto chutí k nim vrazit a vytrhat mu peří 😀 😀 😀

martinka79
20. lis 2008

Tak to u nás bude ječet tento. já myslela, že se dá vypnout a on má taková čidla normálně jen kolem něj projdeš a už ti říká ahoj a potom se drbe nebo tančí debil jeden. já po ránu jdu na záchod on v pytli a normálně jen jsem prošla už sputil smích. no na kopnutí. ach to byl dárek. ale Nikolka nic jinéhonechtěla.
Michal se koupe v badově misce, jsme dnes apatická ať si užije trochu volna bez drilu a okřikování jako v USA volná výchova

anta
20. lis 2008

Teda Marti, to jste si naběhli s plyšovým debilem 😝 😀 😀 Díky za cukroví, sbíhají se mi sliny jak malýmu před papáním 😉

martinka79
20. lis 2008

no to jsme si tedy naběhli za 1500kč nikdo ani nevěděl co dělá. Byli jsme ve 3profi hračkárnách a žádná ta barie co obsluhovala nevěděla víc než návod.
JInak Michla pojal úklid asi podle chlapů z vojny rajony. co je mokré to je čisté a proto máme chodbu dokonale zířivou. 😀

martinka79
20. lis 2008

Jani takové cukroví připravím rpo svoji tchýni a potom jednu nenažranou návštěvu. 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. lis 2008

Dobré ranko tak u nás relativně klidná noc, nechala jsem jeětě Joli v postýlce ať si ji taťka užije 😅 , no je celkem hodná, tak slupnu housky se salámem abych na ni měla sílu 😉

e.k.t
autor
20. lis 2008

Marti ale my nejsme objednaní 😀 😀 😀 😀

anta
20. lis 2008

Holky, ten můj chlapák spinká už skoro dvě hodinky, to je žůůůůžo, ani ho nebolí bříško, což je fajn, hurááá 😉

martinka79
20. lis 2008

pro vás jen čerstvé 🙂 a to peču v´ždy tak 20druhů. počtej pošlu ti to na mail.

martinka79
20. lis 2008

Jani nech toho já bych taky chtěla aby spal, ale on je jak drak divopkej pořád ho od někud tahám. asi si ho dám na prut nebo vodítko.
Jinak tento rok tak žhavě péct nebudu. Musímd ržet štíhlou linii a dětmi to už nebude tolik času. 🙂

e.k.t
autor
20. lis 2008

no já možná udělám kokosové a linecké, ale stejně na to nebude čas 😀

anta
20. lis 2008

Tak ho dej na vodítko 😉 Jak to, ty taky nebudeš péct jako já a já se tak těšila, že si pochutnám na cizím? 😀 😀

martinka79
20. lis 2008

no já asi 10druhů určitě začínám te´d v enděli chaloupkou a stromkama na výzdobu.Hurá Míša spí. jduna ten relax tak zatím holčiny. 🙂

martinka79
20. lis 2008

neboj já ti něco pošlu v opancéřovaném balíčku. 😉

anta
20. lis 2008

Jéééééééé, to bude super, napadlo mě, že bych jako náhradu mohla udělat pečivo z modelíny, aby to klukům nebylo líto 😀 😀

martinka79
20. lis 2008

Jani fusak je moc pěkný. 🙂

martinka79
20. lis 2008

no nebo místo modelíny použij ten schnoucí modurit. no Honzíkovi to bude fuk, ale tatin si asi bude chtít smlsnout. tak si dá dortíček tebe 😉 😝

martinka79
20. lis 2008

tak pádím zatím čauky 🙂

anta
20. lis 2008

Děkuji za pochvalu fusaku, též se mi moc líbí.
Asi použiji ten modurit, to vydrží déle 😀 😉

martinka79
20. lis 2008

navěky 🙂