Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
11. únor 2009

a Janča nám marodííí ☹ Jani tak ať ti je brzo líp

many
11. únor 2009

teda vy jste se tu dnes pěkně sešly a já tu nebyla ☹ ale tak jsem si vás aspoň dočetla no 😉

many
11. únor 2009

tak vám všem přeju dobrou noc a sladké sny a ať vám děťátka spinkají a nebudí se 😉

e.k.t
autor
11. únor 2009

no u nás byl před nedlouhem zase řvací záchvat k neutišení, a najít aspoň zdánlivou příčinu byla potíž 😝

nakonec zabral nurofen a mundisal 😅

many
11. únor 2009

no mně začal Ladík dělat problémy u jídla,jak se blíží krmení,tak už z toho mám hrůzu ☹ sní pár lžiček,pak začne řvát jak pavián,pak se uklidní zase sní pár lžiček a tak furt dokola,někdy mu u večeře,to je tatin doma,drží ruky aby neměl kaši všude - ve vlasech,.. ☹ nevím co se sním děje,jestli by chtěl raději prso 😒 přitom vždycky tak krásně jedl 😒 nebo že by zuby 😒 ale večer zase krásně spí 😒 fakt nevím ☹

e.k.t
autor
11. únor 2009

jestli zuby tak zkus máznout gelíkem je jich víc, zubař mi doporučil mundisal 😉

many
11. únor 2009

já mám ten calgel,ale on tak šílí jen u jídla,no někdy i před spaním,ale to byl zase úplněk 😠 teď druhý den usnul dobře 😒

many
11. únor 2009

jinak díky za radu 😉 už valím chrnět,jde na mě únava 🙂 tak dobrou a sladké sny 🙂

martinka79
12. únor 2009

tak my včra slinkali od 18.40hod spla totiž jednou za den. já si skočila k sousedům na kávu a potom hurá žehlení.
Many tak to ti neporadí,a le vím, že v tomto období děti někdy stagnují s jídlem. my baštíme neustále snad ani nevím dky je svačina a kdy oběd. 😀 jo a včera v podvečer uděla sám dva srandovní kroyk to byla prča. 🙂

jdu uklízet a potoms em kouknu zda někdo vylezl z pelíšku. 🙂

alianka
12. únor 2009

dobre ranko, Marti my uz z pelisku vylezly 🙂 jee prvni krucek, to je sikulka 😵 Valus taky basti v pohode, vetsinou sni vsechno co ji dam 🙂 chystame se do obchudku koupit neco k snidani.

martinka79
12. únor 2009

jé tak to ti nezávidím, já po ránu nerada vylézám. 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

dobré ranko tak odměnou za šílený večer byla klidná noc a budíček až v 6 😅 to slupla 150 mlíčka a řádí plazí se všude ale jsem ráda že jí je líp 😉

martinka79
12. únor 2009

Evičko Jolance bylo zase špatně? co ji trápilo, jen to křičení a příčina neznámá?
A co práce jak jsi na tom?

e.k.t
autor
12. únor 2009

No Marti usnula kolem 3/4 8 a po 8 strašný řev ale jaký a Martin ještě že počkáme no já vylítla a ona tak šíleně ječela za spaní a nešla utišit houpání nošení zpívání prostě nic, tak jsem ji vyslíkla dala čistou plínečku a dala pupíka na pupíka to se aspoň trochu probudila ale řev neutichal ani masáž nepomohla tak ustrojit chovat nosit pak jsem dala nurofen a pořád řev a nakonec jsem vytasila mundisal a za 3 minuty klid jen takové to pořvací škytání no ale potom i úsměv, tak šup do postýlky bylo asi 3/4 9 😝

Martin na to koukal jak jojo, ale kdybych ho poslechla tak by to tutově byl zase amok bezdešný 😠 😝

e.k.t
autor
12. únor 2009

No práce nic, ještě něco v papírech, můžu dělat ale na vedoucí 😝

Takže raději zkusím domluvit přezkoušky do své bývalé práce jestli mi dají půl úvazku tj 8 12h směn, no uvidíme, když to neklapne tak asi zkusím nějaký obchod dorovnávačku nebo kasu, holt něco vymyslet musím 😔

monkia.pv
12. únor 2009

dobre rano holky tak my uz jsme vyprovodili tatku a ted radime a kadime! 😀 Za ty dve hodky co uz jsem vzhuru uz je to druhy boban,ale teda smrad je pres cely byt! 😀

e.k.t
autor
12. únor 2009

teda to je aktivita, třeba prý abys neměla pocit že se budeš sama doma nudit 😀 😀 😀

martinka79
12. únor 2009

Evi, aha tak to je blbé, ale třeba něco vyjde. Joli se asi něco zdálo, že nebyla k utišení vi´d. zvládla jsi to dobře.
mončo u nás už se kakalo. teď jsme si četli, ted yon je knihomol, ale nějak málo mluvka správných slov. to Nikolka byla ktivnější. on je lenivec, říká jen svoje zvukáče. 🙂

my už jsme vzhůru 3,5hod. 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

no teď zase bečí už půl hodiny, je unavená ale nechce usnout ☹

martinka79
12. únor 2009

něco jí asi trápí. 🙂

martinka79
12. únor 2009

tak Mišáček už chrupánkuje. já si dám kávu skontroluji polévku a žačnu s obědem. 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

no asi zuby, zase byl řev a po mundisalu za chvíli klid 😕

monkia.pv
12. únor 2009

Evi to budou ty zoubky!Vaneska od rana pofnukava!Me boli hlava!Super!To uz je v tomhle tydnu po druhe! ☹ Za chvili pujdeme na prochajdu-musim na postu-prisel balik a vubec nevim co v nem je!

anta
12. únor 2009

Dobré ranko, holčiny, tak se mnou to stále není nic moc, v noci jsem toho moc nenaspala, tak jsem si teď na hodinu hodila chrupku. Moje dr. má od půl jedné, tak tam pak pošupajdím bo mě chytá i bolest hlavy 😒

e.k.t
autor
12. únor 2009

Moni to je z toho divného zvuku co Vajda dává, to znám 😝

Jani už aby s tebou něco udělala, vždyť jak to jinak chceš zvládnout? 😅

martinka79
12. únor 2009

jé Mončo to bude překvapení. Já jedu až po obědě do brodu a na koužek malý nákupek a něco vyřídit. 🙂
jani určitě si tam zajdi to ue na 100% nějaká angýna nebo něco.
my se držíme všichni, zatím.
Já si uvařila kávu mám tu punčový zákusek, uklidím jednu skříňku prach a keramiku umyju a dám jiný ubrus. 🙂 jinak na to dnes seru ikdyž okna by xe myla suprově. stačila by kuchyň,a le mě se tak nechce.

e.k.t
autor
12. únor 2009

no já vyprala dávku a pověsila, namazala mundisalem dásně a je zase klid, dokonce usíná, tak to snad jsou opravdu ty zuby 😕

martinka79
12. únor 2009

tak to je dobře, že ji netrápí nic víc. 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

snad ne, když ten dásňogel pomáhá 😉

dite1
12. únor 2009

ahojka devcata!!!
tak jsem ten vcerejsek konecne prezila, se slzami v ocich jsem si sal odpoledne lehnout a ani to nezabralo. halda prasku, stahlou hlavu v obkladu a az na zvraceni mi bylo, ale ted huraaaaaaaaaa uz je pryc!!!!!!!!!!!! 😀
tak se pujdu chystat opet na zehleni a honem nakoupit!!!
Jo a hory jsou asi v cudu pac tam byly boure a laviny a silnice jsou zavreny jsou tam polamany stromy a spousty snehu na silnici. Ani vlak tam vcera nedoj MP segra jela vlakem a museli to otocit!!! 😒 ☹