Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
17. únor 2009

Jani žádné galeje bába tě poleje. hele to bude prima. 🙂 ale teď je to ještě lepší. 😀 😔

monkia.pv
17. únor 2009

Marti tak ten bus je moooc peknej!jestli najdes odkaz tak ho sem soupni!Tu kostku mame taky,ale trosku jinou,ale krava je tam taky a taky vydava zvuky a zrovna te kravy se mala boji! 😀 Tak to jsem teda zvedava jak to s tema danema je!jak budete holky vedet neco vic tak dejte vedet!pokud musim neco danit tak tu babu na mzdove roztrhnu!

martinka79
17. únor 2009

tak jsme doplnila i malinko vánoce. 🙂

martinka79
17. únor 2009

dnes to zjistím a kldině si zavolej na finanční. a oni ti poradí.

martinka79
17. únor 2009

holky čauky§ 😀

many
17. únor 2009

ahoj holky 🙂 🙂 🙂 🙂
chci se vás zeptat,jestli si žádáte o vrácení daní 😉 nevím jestli si mám žádat nebo ne,jestli máme nárok,protože jsme vlastně marodily,že 😉 ale zaměstnanci jsme byly 😉

many
17. únor 2009

jééé vy to tu asi taky řešily,že 😀 😀 😀 😀

monkia.pv
17. únor 2009

ahoj many no ja to tu resim! 😀 ja jsem si totiz vcera volala na mzdovou do prace a pani mi tam rekla ze nemam zadny zdanitelny prijem!

many
17. únor 2009

😒 😒 😒 😒 no mně se dnes kámoška zeptá vpráci,pak dámvědět

many
17. únor 2009

jinak ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monkia.pv
17. únor 2009

uff tak konecne ten nas maly dablik spi!Sice zase urco jen na 30 minut ale i tak jsem rada!Nespala mi skoro 5 hodin!No uz se tesim na odpoledne jak pujdeme na prochazku!To je aspon v kocarku v klidu-nikam neutika a neboucha se do hlavy! 😀 😀
Jdu odpocivat zatim se mejte!

many
17. únor 2009

no my dnes stávali už v 7,takže šel spát už v 9,taky půl hoďka a konec 😀 takže teď má jít o půl 12 tak buďto dostane jen prso a oběd až po spaní a nebo dostane oběd dřív,uvidím ještě 🙂jinak on už mi začíná teda mrčet i ve sporťáčku,myslela jsem ,že to bude lepší,že bude koukat na svět,ale nebaví ho to,jak se probudí,tak mrčí,asi by chtěl furt chodit 🙂 to bude v létě nářez,myslím,že kočár bude na nic 😀 😀 😀 ale taky ho to nebude bavit dlouho a pak se rád povozí 😀 😀 😀 teď už se taky těším až půjde spát,jak za ním furt lítám,tak mě to unavuje a mám chuť na kávičku,tak si pak udělám 🙂

many
17. únor 2009

kde jsou všechny mamči dneska 😉

monkia.pv
17. únor 2009

ja jsem tu!

monkia.pv
17. únor 2009

tak nam nastesti Vanulka ve sportacku nemrci!Ona si to vybrala kdyz byla malinkata!To mi rvala v kocarku jak tur!Taky jsem unavena z toho jak za ni porad litam!Ale neboj ono bude hur! 😀 Ladicek uz chodi?A sam?

monkia.pv
17. únor 2009

ja bych nejradeji vyhodila vsechny veci z bytu,aby si oneco nerozbila hlavu!Ona je hroznej lumpik-nejradeji leze pod stul a stoupa si a busi hlavou o spodek toho stolu!a pak rve! 😀 Je to sranda,ale nekdy me tim poradne nastve!Jsem hrozna matka porad na ni zvysuju hlas!a ona mi asi jeste nerozumi! 😖

many
17. únor 2009

chodí ,ale jen u nábytku,takže někam doleze,postaví se a chodí a přdržuje,už se i u gauče jednou rukou natáhne na stůl,chytne se ho a už je u stolu a šmatlá zase kolem stolu 😀 jinak našlapuje na celou nožku ani nechodí po špičkách 😀 no tak snad nebude mrčívat pořád,máme ho teď chviličku,tak uvidíme 😉 on kouká,ale pak usne,vyspí se a už se mu tam nelíbí a teď stojí u mě a řve a řve,jdu s ním něco udělat 😀 zatím pa

many
17. únor 2009

tak už spinká 🙂 tak obídek dostane až se ve 12 probudí 😀 ikdyž pokud bude chtít,když jsem ho teď nakojila,ale asi si dá aspoň trošku 🙂
no Ladík si včera hrál u přebalováku,mám mezi ním a stěnou místo na balíky plín,... tak si tam stál a hrál si s něma,tak jsem ho začala fotit a on se napřáhl,že chce za mnou a bouchl se do přebalováku a taky tam má pěknou rýhu ☹ no měla jsem strach,aby mu netekla krev,ono se dá i o ty hraný nědky pořezat,když se člověk blbě šourne o to 😒 ale naštěstí dobrý,jen ta rýha 😅

many
17. únor 2009

ten přebalovák není zrovna moc bezpečnej,no 😒 ale od čeho jsme na mateřské,že 😀 aby jsme je měly furt na očích 🙂 jinak do stolu se taky často bouchá,no dřív i hodně padal,že si ze stoje zapomněl sednout 🙂 ale teď už nezapomíná,naštěstí,to byly rany 😖 jsem se bála,aby pak něco neměl s hlavičkou

many
17. únor 2009

to už si malá taky sama sedne,že 😉 třeba už ti začne taky zachvilku chodit u nábytku 😉

many
17. únor 2009

teda co se dneska děje,že nidko nikde 😉

many
17. únor 2009

dite1 - blahopřejeme k zoubečku 😉 😉 😉 budou šatečky 😀 😀 😀 😀

many
17. únor 2009

jééé a Míšánek jel do poradny s mamčou 😉 tak jsem zvědavá na váhu a míru 😉

many
17. únor 2009

tak jsem vás aspoň trošku stihla pročíst a Marti mrkla jsme na nový fotečky 😉 pěkný,moc vám to tam všem sluší 😀
ta fotečka,jak Míšánek usnul,ta je kráásnáá,takový hodný miminečko 🙂

paolin
17. únor 2009

ahoj Many 🙂
Marti, fotečky supr 🙂
já teď moc nestíham. zpracovávám fotky, dělám ceníky a oprašuju angličtinu. ještě, že komunikuju s paní, která je na tom anglicky stejně 😀 s normálním anglánem bych se tedy nedomluvila.
je na mě už hooodně znát, že jsem čtyři roky doma 😝 letí to děsně teda...

many
17. únor 2009

ahoj Paol - tak toho máš teda hodně 😉 já si furt říkám,že vytáhnu svoje maturitní okruhy do němčiny a taky si to zopáknu 😉 je to ostuda,maturovala jsem z ní a už prd umím 😀 😀 ale musí se fakt chtít 😀 😀 😀

many
17. únor 2009

tak Ladík už bude během chvilky vzhůru,ááá už je to tu,mizím,zatím pa pa

paolin
17. únor 2009

tak pa, já jdu baštit 🙂

many
17. únor 2009

dobrou chuť 🙂 Ladík už je po obídku,měl špagetky 😀 😀 a teď trůní na nočníku 😀 😀 😀

anta
17. únor 2009

Zkoukla jsem Martinky fotečky, moc pěkné, opravdu, Martinka tam má pěkně udělanou hlavu, takový účes jsem měla, když jsem byla těhotná, myslím, od té doby jsem zarostlá jak pralesní bába 😀 😀 😀