Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
26. únor 2009

To jsem, Marti, ráda, že se ti Honýš zezadu líbí, to mě občas se taky líbí víc, když ho vidím jen zezadu, obzvlášť, když třeba řve 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. únor 2009

no Jani to leda traktorový sluchátka 😅 😉

martinka79
26. únor 2009

Já myslela jani TEBE 😀 😀 😀 😀
CO? evi vy máte traktor. sluchátka 😀

e.k.t
autor
26. únor 2009

no u našich, ale občas si říkám že si je asi pořídím, ale jsou to spíš úlety, já nemůžu, to bych neslyšela že se zapoměla nadechnout 😅

martinka79
26. únor 2009

Evi jasně to by byl průser. 😢 já si dělala legraci.

kamca.mazda
26. únor 2009

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla tak jak se všechny máte u nás to jde, lezeme všude takže více hlídání zuby zatím dva. 😅

e.k.t
autor
26. únor 2009

no já si myslím že jsem rozumná a tak sluchátka zůstávají taťkovi na cirkulu 😀

martinka79
26. únor 2009

Kamčo ahojky. Jde to průměrně. holky ta moje Nikolka se tak trápí s tím kašlem. Dostalapouze biseptol po 12hod. no tak první důvku jí dám až teď v 19hod. ☹ je to děsné.
Michálek už chrupe.

martinka79
26. únor 2009

jdu sledovat ulici a vymyslet si večeři. 😀 😀 😀

alianka
26. únor 2009

tak jsem zase tady 🙂 teda Evi dvojcatka, to je peknej zahul, segra je ma a teda je neustale hotova a nasr... 😅 😉 lepsi pekne postupne 🙂 i kdyz zvladnout se to samozrejme da, kdyz jsou, tak co se nadela, ze? 🙂 Marti Ty jsi porad sikula koukam, spousta aktivit porad a vsechno zvladas na jednicku 😎

paolin
26. únor 2009

holky, tak jsem si byla sednout s kamarádem. byo to báááješnýý! nechtělo se mi vůbec domů 😉 nebyla jsem nikde, co se Adámek narodil a vlastně dýl. říkal, že až půjdou s klukama na pivko, dají mi vedět. už teď se těším 😀 jdu si dát sprchu a pak koukat na Poirota. tak dobrou všem!

martinka79
27. únor 2009

Krásné ráno maminy, hlásím novinku. Mišák spí celou noc i když jsme oba v ložnici 😀 😔
Jo a také vyleze na postel a konečně pochopil(jen aby mě nepřekvapil) jak se slejzá 😀
jsme vzhůru od 5hod bléé blbé vstávání.
dnes jedu nikolce pro úkoly.Nevím v kolik se tam rozjedu aráda bych si dala lehárko se synem. 😉

martinka79
27. únor 2009

tak nikolka vstala, tedy já j s Michálkem vzbudila na prášek. vypadá mnohem lépe, on i spánek léčí. 😉 teď si tu pustí dvd a budou odpočívat.

anta
27. únor 2009

Dobré ranko, tak mě se teď podařilo ukolébat Honýška, od pondělka také krásně spinká celou noc, což je potěšující. Marti, my vstáváme každý den v pět, jenže je fakt, že chodíme spát ve 20 hodin,nejpozději ve 20,02 hodin 😀 😀 😀

martinka79
27. únor 2009

Pavli to jsi si super užila. to je dobře zasloužíš si to.
ali to se ti jen zdá, že vše stíhám. 😀

e.k.t
autor
27. únor 2009

Jani Honzíčkovi vše nej k 8mi měsíčninám 😉

anta
27. únor 2009

Jé, Evi, děkujemememememe 😀 😀 😀

anta
27. únor 2009

Už jsme koncertovali, v půl sedmé se dožadoval hry na kytaru, tak jsem mu zahrála a zazpívala, on u toho mával nožičákama a potom jsme se dali do harmonik a to se mu taky moooc líbilo 😀 😀 Mně tedy trochu míň, protože kde mám po ránu hledat hlas 😀 😀 😀

martinka79
27. únor 2009

Jani ty muzikantoko, taky se přidávám ke gratulai Honzíkovi. no mě se občas nechce, protože s Mm pravidelně ponocujeme tak 22-23hod. a to je znát. Mišák teď taky hajá jelikož potom jedu do té školy tak ho potřebuji mít vyspaného. 🙂

anta
27. únor 2009

Tak to samozřejmě, Marti, chápu, že se takto vstává špatně, to by se mi taky nelíbilo 😔
Co se týče té muziky, tak Honzík je strašně nadšený, kytaru mám v ložnici a sotva tam malýho nesu, aby válel sudy na posteli, tak hned po té kytaře kouká a těší se až ji vezmu do ruky a zahraju mu 😀 😀 . Přes den je to good, ale v půl sedmý ráno? 😝 😀 😀

alianka
27. únor 2009

DObre ranko, taky se pridavame ke gratulacim Honzickovi k osmi mesicum 🙂 Marti chudacek Nikolka, snad ji dnes bude lip. Paol teda to se nekdo ma 😉 taky bych zasla zaparit nebo aspon jen tak bez kocarku pokecat na pivko 🙂
holky mam trach ze po te brutal strevni chripce ztracim mliko, mam ho hrozne malicko. A Valinka nic jineho nechce, tak pres den sni a vypije strasne malinko ☹ se divim ze neplace hlady.

alianka
27. únor 2009

Jani tak Ty mas doma muzikanta, supr 😉

paolin
27. únor 2009

ahoj holky!
taky gratuluji Honzikovi! už je to veliký chlap! 🙂
Marti, snad už Niky bude OK. ještě, že jsi s ní šla k Mudr. tak brzy, viď? jsi prostě šikulka veliká 😉
Ali, to se určitě zpraví!

anta
27. únor 2009

Tak to on je veliký, Paol, už nějakou dobu, v sedmi měsících měl míry jako 9.měsíční mimichlap 😀 😀 😀
No jinak už jsme vzhůru, koukám teď na něj a píšu u toho, tak se omlouvám za případné chyby 🙂 Děkujeme za gratulace, původně jsme s MM mysleli, že se toho snad nedožijeme, obzvláště těch prvních 14 dní 😀 😀 😀

martinka79
27. únor 2009

Ali ona si veme to co potřebuje. já si myslím, že o mlíčko nepřijdeš. 🙂 Já ho mám stále dost a kojím jen 2krát za 24hod a taky jsme skoro týden vůbec nekojila.

paolin
27. únor 2009

Jani, to je fakt. je to pořádný kus mimichlapa 😀

Adámek teď zase pije jen Sunar. sem tam si zobne něco jiného, ale je to s ním těžký. sní tak tři lžičky a dost. no, bráškové se nezapřou. asi jsou živi ze vzduchu 😀

martinka79
27. únor 2009

Pavli a ten nic nestojí, jen když jedeš na dovolenou, buď ráda. to já musím stále nakupovat jako divá 😀 žereme všichni.

e.k.t
autor
27. únor 2009

Marti buď ráda že to na vás není vidět 😉

martinka79
27. únor 2009

i je my to maskujeme oblečením 🙂

e.k.t
autor
27. únor 2009

no tak to já bych musela mít snad celtu, naštestí se moc neřeším, takže chodím v čem je mi pohodlně 😅