Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. únor 2009

no uvidíme

martinka79
28. únor 2009

držte se. 🙂 prdelín nespí ach jo.

anta
28. únor 2009

Evi, taky vám držím palečky, ať to není nic moc ošklivého, achjo ☹
Marti, Mišák chce, aby jsi si ho užila 😀 😀
Vodítko? Dost dobrý nápad, haha 😀 😀 A jak si to ale maže i po plovoucí podlaze a dlaždičkách, to fakt dost čumíme s MM 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. únor 2009

blivajznice taky ne 😉

anta
28. únor 2009

Honýš je teď "omračován" tátou, tak snad usne, už zíval doooost 😀 😀 😀

martinka79
28. únor 2009

Jani a ívš, že existuje pro děti vodítko. 🙂 to musí být super koukačka vi´d. 🙂 no nechce spát,a le za chvilku pomaže se nebojte užívání neužívání.

anta
28. únor 2009

Marti, aha 😀 😀 😀
Vím, že existuje vodítko pro děti. Já jsem o tom přemýšlela, přivážu si k pásku provázek, druhý konec přivážu na Honýše a bude mít po srandě, já mu dám lítat do silnice 😀 😀 😀

martinka79
28. únor 2009

http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=produ...
no tak to super hele a co to koupit dětem až budem u nás pařit aspoň se nám nepoštěkají. 😀

e.k.t
autor
28. únor 2009

no to je náhodou dobrá věc je to postrojek jako do kočáru ale s vodítkem 😉

anta
28. únor 2009

Tak to by chtělo, Marti, náhubky, ne? 😀 😀 😀
Člověk musí myslet dopředu, uvědomme si, že to dítě má ručičku takřka neudržitelnou, malinkou, vytrhne se člověku jedna dvě a já nemám zájem nechat si malého přejet autem či aby se mi ztratil v metru, nevím, chci jeho bezpečí. 😅 Naštěstí ještě mám čas o tom přemýšlet, jak to jednou vyřeším 😉

e.k.t
autor
28. únor 2009

teď jsem zvědavá, hladově slupla 1/4l mlíčka s kaší se sušenkovou příchutí 😅

martinka79
28. únor 2009

evi tak pak písni jak jí je. No já jelikož jsem z vesnice a Nikolak je dítko do dnes chodíc za ruku či kočát tak to neřeším. pokud budu mít tygra behajícího po cestě hlava nehlava tak to pořídím jinak ne. 🙂 Spíš jsem na straně nekupovat, ale vychovat.

anta
28. únor 2009

Tak to máš, Marti, svatou pravdu, zkusím Honýše nejdřív vychovat a když se to náhodou nepovede, tak holt bude na provázku 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. únor 2009

no zatím se drží, před chvílí jsem ji teprve dala do postýlky, jinak jsem ji přikurtovala do lehátka aby byla v klidu, jen jí pomalu leze teplota, tak dostala nurofen a uvidíme 😝

anta
28. únor 2009

Ajaj, Evi, to je mi líto, že Jolinka je takto pochroumaná ☹

e.k.t
autor
28. únor 2009

no uvidíme, prý to může být migréna nebo zuby 😝

martinka79
28. únor 2009

no zuby to bych viděla. 🙂 tak já začla šít ty masky na stroj se dostanu až budu ošefovaného prdelína. aztím je to nachystáno na šití snad to vyjde tak jak si to představuji. 😀 😀 aby realita nebyla jiná. jen nevím naco našít mišákovi ty ouška. nikolka je bude mít na čelence, ale michálek toť otázka

alianka
28. únor 2009

cauky holky 🙂 koukam Jolance neni moc dobre, tak preju at je to jen takova kratka nevolnost a brzy at je zas jak rybicka! Evi Ty jsi rikala ze leze zoubek, tak to muze byt od toho, ze?
Holky ty voditka jsou sranda, segra je mela na decka, ma dvojcata a to uhlidat neni sance 😀
Paol vsechno nej k Tvym narozkam, paradne to oslav, i kdyz neni prestupny rok 😎

alianka
28. únor 2009

Marti a co na nejakou lehkou cepicku? 🙂 ani nevim na co sijes kostymy, mate maskarni?

anta
28. únor 2009

Holky!!! Honýš již na kolínkách překonal 2 práhy, co máme od dětského pokoje a koupelny! Dolezli jsme cca 5 metrů a šli jsme se podívat za maminkou na záchod, neboť jsme děsně zvědaví 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. únor 2009

Jani a bez řevu?

jo a u nás teda spí, tak uvidíme

anta
28. únor 2009

Bez řevu, jen se u toho smál 😀 😀 Tak ať se holčinka vyspinká do růžova 😉

anta
28. únor 2009

Tak dneska nějak nemohu vyjít z údivu, Honýš se rozhodl, že bude otevírat zásuvky! 😀 😀 😀

alianka
28. únor 2009

Jani to je fofr co 😀 jojo, je to jeden objev za druhym, clovek nestaci koukat 😎

martinka79
28. únor 2009

Jani a zítra začne řádit jako černá ruka. 😝 a začne vařit s hrncema.

martinka79
28. únor 2009

ALI máme karneval a průvod masek po vsi.

alianka
28. únor 2009

Marti ahaa, tak to bude urcite velka legranda 🙂 holky a co Gabca, ukazuje se tady obcas?

martinka79
28. únor 2009

občas večer. jinak ona teď prodala byt a vystěhovala se pryč. a myslím že tak za 3tádýny jedou(letí) do anglie. budou tama si 3roky. 🙂

martinka79
28. únor 2009

Náš Michla je tak zlobivý a komediální. on si stoupá ve stoličce a zlobí a provokuje Nikolku nesutále. Ona etdy není žádná svatá,a le aktérem všeho často je on. jak jí dráždí a lupmačí. dnes mě zcela odstavili.