Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
3. bře 2009

ano to znám dohnal spánek a je OK

e.k.t
autor
3. bře 2009

http://zpravy.idnes.cz/soutez_test.asp?id=107

je to super, já teda obdržela 25 bodů 😀

martinka79
3. bře 2009

tak jsem ho položila do postýlky čípek zabírá už se potí. tedy holky toto Nikolka nikdy neměla nikdy ji nic neksolilo co to mám za pápěrku. 😀 si ho musím vychutnat drobka mýho vymodlenýho

e.k.t
autor
3. bře 2009

Marti prý to tak bude pro mne pohodlnější 😖

martinka79
3. bře 2009

Aha, no to nevím v čem pohodlnější, že se porachtáš s malým dítětem k nim? test si udělám večer.

anta
3. bře 2009

Tak holčinky, zítra jdeme na vstupní kontrolu k nové dr., tak uvidíme, zda bude trošku zodpovědnější než ta kravka, u které jsme ještě zaregistrovaní 😉
Loučím se s Vámi a zítra papapapa 🙂

paolin
3. bře 2009

jejda Marti..to máš zase o starost víc. chudák Mišák ☹
Evi, to je fakt..tak nějak za dobrotu na žebrotu. třeba se to ještě nějak vyvrbí!

e.k.t
autor
3. bře 2009

No asi, no a to mám za to že jsem se těšila, no vím že se nesmím těšit dopředu 😝

martinka79
3. bře 2009

evi to já znám radost je potrestaná.
Jani užij si zítra návštěvu u dr. Pavli vždyť to sama znáš nemocné děti. jediné je u mě neobvyklé, že Nikoka nemarodila byla jako strom v lese zdravá. Mišák je víc náchylnej nebo ho berou ty bacily od Nikolky předtím doma žádné dítě nebylo. to je těžké, ale je to nepříjemné. táta stavbuje a já to tu honím sama psa děti a tisíc věcí.
Ale našla jsem na jednou kousku hnusného pole zarostlého bodelem a vším možným trs sněženk a jsem rzohodnuta je od toho místa dát pryč. až odkvetou tak je přesadím na svůj pozemek. 😀 Michla říkal, že o nic ví 3sezony.

martinka79
3. bře 2009

Jdu dělat nikolce míchaná vajíčka

martinka79
3. bře 2009

myslíte, že mám jet k tomu dr. ráno? se mi tak enchce cestovat

e.k.t
autor
3. bře 2009

marti když mišáčka do rána teplota nepřejde tak bych vyrazila, ale jinak já jsem takovej trochu averzista vůči dr od pobytu v nemocnici, že myslím čím méně tím lépe 😉

alianka
3. bře 2009

opet cauky, meli jsme dneska prochazkovy den a taky jsme byly s Valinkou ve cviceni, bylo to bezvaaa, jela na skluzavce a prolizala latkovym tunelem 🙂 jsem uplne uchozena a hotova, Misa si ted s Valinkou hraje a ja relaxuju, aspon chvilicku. Doufam ze dneska to uspavani bude lepsi nez vcera, asi aplikuju trochu panadolu, at ty zoubky tolik nezlobi. Marti moc preju at je Misackovi lip, chudinka. Evi teda to je pekne blby, co na Tebe zkousi.
Jani tak at ta nova doktorka za neco stoji! 😉

alianka
3. bře 2009

Marti ja jsu stresar, ja bych k mudre jela 😉 precejen uz to ma Misak ze dva nebo tri dny zejo, tak pro Tvuj klid...

martinka79
3. bře 2009

Alio bezva cvičenéčko taky jsem s Nikolkou chodila s Mišáčkem chci začít na jaře na jedno cvičo,ale zda se mi bude zmlouvat- jinak jen sjem dala hnec na plotnu už byl mišák vzůhu a, el vše máme hotové prdelín se probudil s lepší náladou. čípek zabral atak se ulevilo,ale teplota je.
papá dokonce. hurááááááááááááá.
a za chvilku ho převleču a hurá na kutě snad usne

martinka79
3. bře 2009

prdelínovi se ulevilo až noc řádí tu jako černá ruka

martinka79
3. bře 2009

dětičky hajají tak hurá klídek

martinka79
3. bře 2009

mějte se krásně klidnou noc a sladké sny všem

alianka
3. bře 2009

to je dobre ze se mu ulevilo, tak at se krasne vyspinka a na zdravo 😉 ja jsem dala Valince trochu panadolu a jdu uz ji taky uspavat, tatka nam zmizl na pivo.

alianka
3. bře 2009

dobrou holky, zitra zase paaaa 😵

e.k.t
autor
3. bře 2009

no tak MM ještě nedorazil z práce, Joli něco prudí v postýlce 😉

e.k.t
autor
3. bře 2009

Joli usnula, jdu spinkat taky 😉

martinka79
4. bře 2009

krásné ráno my tedy nic moc k dr ještě d es nejedu jelikož tepltra ráno jdu s oběmaota a rýma mi neopřijdou závratné, zítra ráno jdu s oběma. jinak nikolka jela výlet. 🙂 do galerie národní doma ticho klid.

alianka
4. bře 2009

Dobre ranko 🙂 Marti takze Miska ted rano teplotku nema? a jak jste se vyspali, v pohode? U nas ten panadol asi trosku zabral, bylo to o neco lepsi nez ty predchozi noci, ale i tak jsme ji meli v posteli a obcas zaknourala a trikrat jsem kojila. Dneska ma kamaradka vyberove rizeni, aby obhajila sebe na pozici kde je, jeee at uz to ma chudera za sebou a at ji opet zvoli, jsem nervozni za ni 🙂 Valous se mi tu batoli kolem noh, dneska jsme snidaly obe zdrave - banan a kiwi, ja jeste kafe-Caro 🙂

alianka
4. bře 2009

holky ja mam takovou radost ze mam ten notas a ze tu s Vama muzu zase pobyvat 😉 je to hned veselejsi ten den 🙂

martinka79
4. bře 2009

no má teplotu stále právě ho ukládám 🙂 držím pěsti kamarádce.

martinka79
4. bře 2009

Evička si frčí směr návštěva a bude hlídat.
U nás je docela smutivo, když je Nikol pryč. ☹ ale ráda si ten klid užiju.

martinka79
4. bře 2009

já jen enchci, aby do něj dr. zybtečně cpala ATB 😉 ubidím do zítra. taky mu lezou asi 2zuby tak to může být k tomu ta teplota. člověk nikdy neví. 😒

alianka
4. bře 2009

aha tak to me mrzi, ja to prave pochopila ze uz nema ☹ Marti uzij si klidek, jsou to vzacne chvilky 😉 jo se zoubkama mas pravdu, uvidis zitra, co Ti doktorka povi. treba uz bude Misovi do zitrka lip.

martinka79
4. bře 2009

No já bych to viděla prostě na nachlazení s teplotou. Nevím nejsem dr. ale dnes ještě vydržím a uvidíme. surup na kašel mám na rýmu taky a čípky taky. co víc než ATB dostaneme. 😉 te´d spí a já si čtu noviny a časopis.