Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. bře 2009

dej dobrou kávu po ránu a něco sladkého na nervy. 😉

martinka79
7. bře 2009

hlady se tu kroutí na tatina čekáme, on snad jel vykoupit všechny obchody světa. 😀

e.k.t
autor
7. bře 2009

ahojky, tak nevím co se Joli zdálo připdne mi střašně unavená a asi ji bolí ten druhý zub, dostala nurofen a léčbu mámou, dala jsem si ji do klokasnky, opřela hlavu a už nekňourá a počítám že za chvíli usne 😉

martinka79
7. bře 2009

jé to je milé, krásné ráno Evi tak at jí je líp.

e.k.t
autor
7. bře 2009

ali vydrž jsme tu pro tebe, neboj bude líp i když ti chlapi by občas potřebovali pár facek ☹

alianka
7. bře 2009

Marti diky 🙂 no ja si s nim chci promluvit, jenze uz vim jak to bude probihat. zacne po me rvat ze je nromalni prece kdyz si chce nekam v patek vyrazit a nakonec budu ja ta semetrika. On proste nikdy nepochopi co konkretne mi na tom vadi a ze to nemuze takto vytrhnout z kontextu. no uz si davam na nervy snidani 🙂 mnam mnam.

alianka
7. bře 2009

Evi dik za povzbuzeni. To je fajn ze to na Jolanku tak pekne funguje, je to prijemne ze? tak at uz je pekne spokojena a nic ji nezlobi 🙂

anta
7. bře 2009

Ali, jestli tě to utěší, já mám doma to samý, taky se netvářím nadšeně, když vím, že půjde do hospy, protože není moc zvyklý pít a ožere se jako prase a já pak musím vstávat v noci a ještě se starat o Honýše i přes den, neboť MM je špatně a tváří se jak sedm čertů ☹ Teď si představ, kdybychom tohle dělaly my ženy? Tak se ti chlapi pos...! MM se diví, že jsem naprdlá, že chce jít do hospy, když mě to přijde dost nespravedlivý, že oni si za každou cenu to pivo prosadí a co my? My máme jen povinnosti a radost (kromě samozřejmě našich malých hodných a milovaných sluníček) podstatně žádná, taky mám sto chutí se s ním porafat, panč mi vůbec nedal možnost se k tomu jakkoli vyjádřit, ale říkám si, že největší zadostiučinění bude, když mu bude zle a já mu budu říkat, že to má za to 😀 😀 😀
Marti, máš pravdu, chtěla jsem ti udělat radost nechat tě vyhrát, to jsem ale hodná viď? 😀 😀 😀

anta
7. bře 2009

Evi, ahojky, též jsem uvažovala, že bych si od kámošky koupila klokanku na malýho 😉

e.k.t
autor
7. bře 2009

no já to mám doma víc než měsíc, vlastně se mé vykroucení na Martina tak nějak táhne od nevydařeného plesu a nejvíc mne nas.r. když ironicky řeknu že je hrozně vyčerpaný a musí se odreagovat a on mi řekne že to potřebuju spíš já, ale tím to vadne 😝

e.k.t
autor
7. bře 2009

no je to super záležitost, pomáhá mi cca od 2 měsíců 🙂

alianka
7. bře 2009

Jani jojo, taky mi to prijde nespravedlive a to jsem si rikala, ze nesmim byt takova ta naprdlina co bude nastvana pokazde kdyz chlap bude chtit jit do hospy... ja to vetsinou toleruju, ale nekdy proste ten pohar tolerance pretece, protoze presne jak rikas, my se jen tak sebrat a jit vecer na 2 deci s kamoskou (a vratit se ve tri rano) nemuzem, ze... a porad jen slysim "ja mam chut na pivo" "ja chci to a to", clovek si pak pripadne ze se ridi jen podle potreb vsech okolo a sam nic...

martinka79
7. bře 2009

Hoky ach jo to je snad všude stejné a u nás je Mm zúnaven a uznávám má na to právo pracuje v práci a na stavbě a mě řekne miláčku odpočívej! kd, a jak? to mi už neporadí. 😀 a když chci jít spát v 8večer taks e tváří jak..... 😖 😕

Holky vydržme to s nimi jiné to nebude.

e.k.t
autor
7. bře 2009

taky jsem tu už nadhodila že to bude nádhera až ze sebe udělám taky sobce 😠

jak říká Sára Saudková:

KDYŽ PADNE MEDVĚDICE, POCHCÍPÁ CELÁ RODINA

martinka79
7. bře 2009

Hlky už tu asi nebuddu pomalu umíráme hlady a táta nikde.Jani díky, že jsi mě nehcla vyhrát bylo to asi naposledy, když umírám. 😀

e.k.t
autor
7. bře 2009

Marti proto si tu vyvětráme mozek, že víme že si rozumíme 😉

e.k.t
autor
7. bře 2009

Marti vydrž, ona je tam jistě fronta

alianka
7. bře 2009

njn musime to nejak vstrebat... ale nekdy je to tezke. asi pujdem s Valinkou ven, sice je tam destivo, ale mam moc rada ranni prochajdy 🙂

martinka79
7. bře 2009

Ali ono to ipomůže na psychice a to já mse zavřená s dětmi a už druhý týden. ve vidlíkově. hele ber to pozitivně.
Jo já jednou padnu a to bude pohorma.

Jinak mišákovi je lépe ale sípe teď jdu na odsávání rýmy. 😠 hurá do boje s prázdným žaludkem. 😀 😝

anta
7. bře 2009

Marti, vydržžžžžžžžž neumíreeeeeeeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀
Ali, teď jsme měli měsíc, kdy pořád každý den do mě MM drbal "a já chci do hospody s klukama, už jsem 8 měsíců nikde nebyl (kecá, protože aspoň jednou za měsíc jde 😠 ) a to chci a já chci", no a co chci já či spíš potřebuji, to je vedlejší 😠

martinka79
7. bře 2009

😀 😀 😀 Jani už je asi táta tady já zatím odsála rýmu aobstarala děti
zatím
holky vydržte

e.k.t
autor
7. bře 2009

tak dobrou chuť 😉

e.k.t
autor
7. bře 2009

tak se zhroutil koník 😝

asi padla medvědice 😀 😀

anta
7. bře 2009

Tak, Evi, mám tu klokanku na Honýše 😉 , už jsem to na něm vyzkoušela. Zdá se mi to teď už lepší než šátek, protože to člověk sice uvázal pěkně, ale jak to dítě mele a kope, tak je děsně těžký uhlídat, aby se ten šátek moc necuchal 🙂 Jo a jinak Honýškovi teče z nosáku, kýchá a taky pokašlává, achjooooooooooooooooo ☹

martinka79
7. bře 2009

No koník se porouchal a já měla chuť s vámi komunikovat. jani aty jo? to neříjkej. ☹

martinka79
7. bře 2009

Tak to bude tím šíleným počasím teplo zima. 😒

e.k.t
autor
7. bře 2009

já taky, zrovna byl relativní klid 😉

martinka79
7. bře 2009

u nás též to je jak naschvál. ☹

e.k.t
autor
7. bře 2009

bléééé zase se to neodeslalo 😠

Marti na ICQ máš krátké video 😉 jak Joli chutná rohlík s tou tahini pastou 😉

anta
7. bře 2009

Dala jsem fotku Honýška do alba, můžete juknout, je tam moc krásný 😀 😀
Marti, bohužel připadá mi nějaký nachcípnutý ☹