Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
11. bře 2009

to ti věřím 😀 no ještě že si aspoň hraje sám 😀 a nechá mě tady šmejdit po netu,zlatíčko 😀 no pak s ním za to půjdu na prochajdu,přestalo pršet a sem tam jukne sluníčko 😀 😀

many
11. bře 2009

už mu to ohřívám 😀 dělám to ve vodní lázni,tak to trošku trvá 😀 ale žádný vitamínek z toho neuteče 😀 😀 😀

paolin
11. bře 2009

Marti, třeba ti kolínko jen opíchnou a bude 😉
Mončo, v novém to taky bude príma! hlavně, ať vám to klapne 🙂

Adam je protivný, nejprotivnější, nejošklivější. pořád hučí, jak piliňáky a chodí za mnou. děsný toto! chlapi jedni zatracení 😉 teď chrní. tak snad bude mít lepší náladu. jdu si dát baštu.

many
11. bře 2009

Paol tak asi zoubky,co ☹
tak taky přejem všem dobrou chuťku 😀

many
11. bře 2009

a nebo má špatnej den no 😉

martinka79
11. bře 2009

no já měla špatnej od rána taky bylomi nějak depresivno a mišák to vycítil. Až usnul dala jsem si koupel a je to prima.
many užijte si vycházku my půjde zítra k dr a ak asnad nám dovolí chodit chvilku ven. už je to doma na budku.

martinka79
11. bře 2009

Pavli to je šílené když kňučí ti kluci viď. 😠

paolin
11. bře 2009

on má špatný den už asi týden 😀
zuby to myslím nejsou. teď mi dělá to, že pije mlíko a v půjce začne děsně řvát. nechápu, proč. tak snad ho to brzy přejde, nebo z něj udělám čtyři malý 😀

martinka79
11. bře 2009

to nedělej víš co by to dma bylo čtyři Adámkové 😀

anta
11. bře 2009

Holky, Honýš už 5 hodin nespí, pomooooooooooooooooc 😀 😀 😀

martinka79
11. bře 2009

Jani to je rekord vyhráváš cenu odolné matky 😀 hnzíku ty lumpíku zavři očka na chvilku. 😔

Jani pokochej se toto peču, já to dělávám jen z čertvých jahod,a le dnes si dáme kompotek
http://www.mamincinyrecepty.cz/moucniky-na-plec...
právě to chystám

many
11. bře 2009

holky tak procházka suprová,teda Marti ty si mi udělala,ale chutě,škoda ,že bydlíš,tak daleko,bych zašla na kávu 😀 😀 😀

anta
11. bře 2009

Marti, konečně jsem něco vyhrála 😀 😀 😀 , Honýšek má štěstí, že jsem odolná, jinak by už asi nebyl můj 😀 😀 Další story dnešního dne je, že kromě toho, že nespal 5,5 hodiny, jsme šli tedy ven a pak se po hodině vzbudil a čtvrt hodiny mi předváděl děsnej hysterák, jak je nešťastnej, že jsem si ho dovolila odložit na podlahu a sednout vedle něj, normálně se na mě lepil jak hov.. na košili a řval a řval až se dořval k papání, 😀 😀 😀 vůbec nebyl k sundání, že by se mu zdálo něco ošklivého?
Mně se tento týden zdá, že to stojí za velké hovno, opravdu, od pondělí prožívám bermudy 😝 😀 😀 😀 Asi se půjdu pověsit na nejbližší větev, jestli některá budete chtít taky, tak se přidejte ke mně a půjdeme spolu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. bře 2009

No Jani to nedělej, bylo by nám všem smutno a Honzulkovi taky 😉

many
11. bře 2009

jo,jo,chyběla bys nám tu 🙂
ahoj Evi 🙂

anta
11. bře 2009

Já vím, holčinky, ale vůbec nevím, co to s tím Honzulínem je, bůůůůůůůůůůůůůůůů, to je fakt neštěstí, od pondělí je jak vyměněnej a už mě to začíná trochu zmáhat, ale naštěstí mám schovanou flašku myslivce, tak pořád mám aspoň jakous takous šanci pozdvihnout se na náladě, ale ani to nedělám, vždy to nějak zvládnu 😀 😀 😀 Mám občas pocit, že malýho chytá ta separačka, je to prostě mamánek, obzvlášť, když není dobře vyspalý trpajzlík jeden 😀 😀

e.k.t
autor
11. bře 2009

Tak návštěva už odjela, vzali MM s sebou, prý má v servisu hotovou opravu auta, tak si pro něj jede 😀

e.k.t
autor
11. bře 2009

Jani to je všude stejné, neboj to zvládneš 😉

My dnes dokonce řešili že jako fakt na podzim začneme snažilkovat 😉

anta
11. bře 2009

A skončí to někdy? Občas mám strach, že nenenenene 😉

e.k.t
autor
11. bře 2009

aje jo jo jo, neboj 😉

many
11. bře 2009

jééé Evi,takže příští rok už tu bude další mimi,joooo 😀

anta
11. bře 2009

Tak to bude super, Evi, to vám ještě zavčas popřeji, aby se vám to povedlo co nejrychleji, abyste nemuseli již opakovat ty trapné pohyby 😀 😀 😀 S holkama tady vyhlásíme sázku, cože se ti narodí za robě, tak ne že nám to řekneš 😀 😀 😀 😉

e.k.t
autor
11. bře 2009

no jo já musím spěchat, kdyby snažení trvalo jen polovinu o Joli tak to bude 5 let ☹

martinka79
11. bře 2009

Jé evi tak nakonec dohoda byla pozitivní to je super.
Many neboj až dojedeš na domek tak ji udělám holky já ji dělala s jahodama z plechajdy a te moučník je usper. Jinak kurpus je taky Mńam atakže to vidím jako základ na rychlý dort.

Jani já tedy nejdu na strom páč jsem líná,a le ty takly nepůjdeš. U nás to taky občas je bléééééééééééééé bůůůůůůůůůůůůůůůůů hmmmmmmmmmmmm a jiné povyky,a le co: položím sednu vedle a buď se sklidní nebo něco vymyslí. hoplt je to období. To přejde a až to přejde tak se najde další šílenost a až do dospělosti nás ty děti budou srát a přitom tak krásně pozitivně. 😀

e.k.t
autor
11. bře 2009

Jé to je krásně vystihnuté

e.k.t
autor
11. bře 2009

klidnou dobrou noc 😉

anta
12. bře 2009

Dobré ranko, holčiny, tak malej v noci spal krásně, jsem zvědavá, co zase bude přes den vyvádět 😝 😀

e.k.t
autor
12. bře 2009

dobré ranko 😉

Joli teda ještě spinká, ale mne práce vyhnala z pelechu, mám vypráno, žehlím a dokonce se za chvíli i nasnídám 😉

e.k.t
autor
12. bře 2009

ha ha jen jsem to dopsala hned se ozvala 😅

anta
12. bře 2009

Jé to znám, takhle se mi to taky daří, minulý týden jsem Honýše pořád chválila, jak je bezvadnej a bum a ono tomu najednou tak není 😉