Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
18. bře 2009

ahoj holky!
tátu máme dnes v Praze, školí holčiny z labiny na nějaký šílený software. včera si to četl a byl z toho uplně zlbošenej. jsem mi říkala - ukaž prosím tě..ty naděláš! a ono to bylo ještě v anglině 😀 tak nic no 😀

Jani, už je líp? to je dobře! ono se to usadí. hlavně, že sis to trochu srovnala. máte s manžou pravdu. hele, časem to vše Honzík bude chápat a určitě by takovým přistupem babi trpěl. fakt lepší počkat, dokud se babi nesrovná.

Martííí, tos byla ty? 😀 😉

Many, to je Ládík ale poslušný chlapeček 😉

many
18. bře 2009

už jsem si říkala,že by botičky počkali,ale jak se oteplí a sundá se fusak,tak ať má botečky,ať má teplo na noženky

many
18. bře 2009

ahoj Paol 🙂 🙂 🙂 🙂

paolin
18. bře 2009

tyjo Many, to je nářez s tou prací..
Mirek letos taky ještě nemá zakázky. tak se uvidí. všichni honem utráceli před koncem roku a teď nemají granty. včera mi řekl, kolik bude platit daň. no šílený! kdyby to šlo alespoň tam, kam má! třeba k vám 😉

many
18. bře 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

paolin
18. bře 2009

hlásím, že jsem včera nakupovala. boty, oblečení..uvalila jsem 2500,-..jsem teda drsná..mám ale 2x boty pro Adámka, pro Vítka boty a oblečení a pro sebe goretexové pohorky za 890,- (sleva z 2000,-), páč nemám v čem chodit. mám z těch věci fakt radost 🙂
jinak holky, nechala jsem si dělat daňové příznání a dost mi vracejí - brala jsem na Ádu MD.

paolin
18. bře 2009
anta
18. bře 2009

Ahoj Paol, to víš, že je líp, vím totiž, že nejsem sama, jsem obklopená super lidmi jako je MM a Honýšek a taky vy jste k neuplacení éééééééé k nezaplacení 😀 😀 🙂

paolin
18. bře 2009

😀 Jani, to je dobře. a máš zastání u bratra a taky jistotu, že sis přístup maminy nijak nezveličila nebo tak. kdyby ti to mamí náhodou hodlala mlátit o hlavu 😉

martinka79
18. bře 2009

tak aPavli já začla utrácet už minulý týden a byla jsme taky úspěšná jen nemám pro Mišáka ty boty, tedy on má zimní takže super ale chci nové na jaro. Jaké jsi koupila.
Jo byla jsem to já a ty jsi neotevřela a Mirek šmírovat za záclonou, fakt hnus. Do Brna to mám celkem z ruky, ale co bych pro kamarádky neudělala. 😀
Many tedy fuj to je blbé. ale nezoufej snad to bude elpší. on je chudát tedy na pracáku jo? ty vogo. ještě že stát se má dobře. 😀 😀 😀 relativně. Holky to je děsný s těmi penězi, kdo je má je skaženej a kdo ne tak enšťastnej,protože je prostě aspoň truochu potřebujeme.

many
18. bře 2009

paol mně vzkázala účetní,že by mi nic nevraceli,že jsem neměla žádný příjem,no já byla od začátku teda na neschopence,ty jsi asi dělala,že

many
18. bře 2009

teda to je článeček 😉 to fakt musí být všichni v šoku,nic a najednou dítě 😀

martinka79
18. bře 2009

já taky ale vracecejí mi přes mi asi 2tis. dělali jsme si to sami.
Jinak holky Pavla mě navnadila na dětské písně. já míšovi pouštíms píš svoje a on tu teď řádí. On si je pouští jinak u nikolky. a uplně jsem hotová jelikož tu hrajé cd Nikolky a miloval písničku šel zahradník do zahrady a tančila na to takový taneček, úplně jsme sentimentální až mám slzy na líčku.
Já Nikolku učila tanečky co se učí ve škollce no prac. deformace. 😉

many
18. bře 2009

on je na půl úvazku v práci 😉

anta
18. bře 2009

Jé Many, teď jsem si to přečetla, tak doufám, že tu krizi zažehnáte, taková mladá rodinka by se měla mít mnohem líp, když vychovává budoucího pracanta 😉
Paol, ten přístup maminy jsem rozhodně nezveličila, když si vezmu, že bráchova manželka čeká dítě a má ještě Mařenku, která zlobí jak sedm čertů 😀 😀 , tak by se jistě nějaká ta babička hodila ☹
Marti, šéf mi vždy říkal, že peníze kazí karakter, no jemu se to kecalo, když bral měsíčně přes 60.000 Kč, blbeček 😅

martinka79
18. bře 2009

Jani to říkají i ty vládní svině jak lítají u Michala. 😀 many aha ty jo fujky.

paolin
18. bře 2009

Marti, já si říkal, po čem Mirek z toho okna tak pokukuje 😀
na Ádu jsem kupovala sandálky Sante a pak Adidas botičky. pak má ještě jedny po Vítkovi. myslím, že úplný mrňousci až tak nové botky nepotřebují, když mají ty tlapky celé špekaté 🙂 teda, jestli se nepletu.

Many, já jsem na RD s Vítkem a páč se Áda narodil do jeho třech let, tak jsem na Adama brala mateřskou-PPM.
neschopenka je taky příjem, ne? nebo je to jako sociální dávka? nějak tomu nerozumím..

paolin
18. bře 2009

jéé, Jani, to bych se taky chvíli nechala kazit 😀
jasně, že jsi to s mamkou nepřeháněla. spíš jsem to myslela tak, kdyby to tebe něco podobného vyrývala, tak ji můžeš jednoduše odpálkovat 😉

Marti, taky mi vracejí kolem 2tisíc. ještě jsme nedostali vyůčtování za byt, tak to stejně spolkne to. ale aspoň něco 😉

anta
18. bře 2009

No jo, zazobanci si můžou kecat, my z dělnických rodin víme, o čem život je 😀 😀 😀 No a moje ségra teda sice má, panč má milionáře, ale na druhou stranu je prý dost nešťastná, já jsem to říkala, že bude za chvíli jak ve zlatý kleci a BUM a je to tady, ale to jí samozřejmě nepřeji, já bych si chlapa nikdy kvůli penězům nevzala, brrrr 😝 😀 😀

martinka79
18. bře 2009

já nevím já prostě dostanu penízky jak to opravdu ví jen můj Mma na finančním.
Pavli taky máme po Nikolce botky myslím si že minimálně 5párů. a adidasky jsem se koukala suoper lehké takovés čudlíkama dole no moc pěkné.
a jaké ty sandoše? pošli inspiraci, prosím budem e se třeba opičit. to víš mám prvního kluka. 😀

martinka79
18. bře 2009

Jani jasně chudě žít, ale vesele s láskou a romatikou. 😝

martinka79
18. bře 2009

já mám problém, že když jsu do obchodu nějak mi očka klouzají na holčíčí věcičky.

paolin
18. bře 2009

sandálky se mi děsné líbily tyhle
http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/2...
a taky tyhle
http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/2...
ňuf ňuf, mňamy, mňam 😀
nakonec máme ty v mém albiku.
pro Vítka zatím jen plážovky, pískovky,..sadnálky ještě budu kupovat u nás v obchodě
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20763892

anta
18. bře 2009

Marti, ty by jsi si ještě přála holčičku viď? A víš, že já bych taky chtěla holčinku Ááááničkuuuuuuuu 😀 Klučíka už máme, tak bych to chtěla zase zkusit z jiného soudku 😉 Ale až za čas, až trošku Honýš odroste, teď ne, to by mě odrovnalo 😅

paolin
18. bře 2009

jinak taky schovávám botky po Vítkovi. přeci jen..sněhule jsem drahý, jak prase a člověk musí mít jedny rezervní. tak to budou ty po bráchovi 😉 asi to není moc dobré boty dědit. ale kdo to má pořád platit! tak jsem si říkala, že jedny budou vždy oficiálně kupené a druhé rezervní zděděné. je to blbost?

martinka79
18. bře 2009

taky to tak vidím třeba zahradní lítačky kldině děděné ty nevydží. Jinak já kupuji rozhodně nové, ale je to fakt náročné.
Jani tak za 4-5let bych chtěla holčičku ale si fakt do toho nepůjdem. 😉

many
18. bře 2009

no Paol nevím kam to patří tam nemocenská,ale prý bych nic nedostala 😒 teda jestli mi kecala 😠

anta
18. bře 2009

Paol, pěkné botičky, předpokládám, že Honýš už bude též v létě chodit, nějak mu ty nohy nedají spát 😀 😀
To je dobrý nápad, jedny boty zděděné a druhé koupené, proč ne? Honýš ale nemá po kom dědit, jedině po tátovi, ale to mu budou asi trošku velké 😀 😀 😀

many
18. bře 2009

Ladíček posnídal přesnídávačku,rychle vás dočtu a dám se do žehlení 😀

paolin
18. bře 2009

Many, asi ne. leda by se jí to přiznání nechtělo dělat 😒
Jani, ale zase by měl Honzík boty na hodně dlouho 😀

já jsem tedy koupila Ádovi sandálky, které nosili pár týdnů, prý spíš v kočárku. je fakt, že Adam chodí hodně brzy a když někdo koupí takovou velikost botiček, tak je děti běžně neochodí. no, uvidíme. chtěla jsem je na zkoužku a pak případně objednávat ozkoušené boty přes net.