Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. bře 2009

no v televizi ortoped pravil že s pevným opatkem, který dobře fixuje nožku, volnou prstovou částí a s prošlapem ideálně 1 cm minimálně 0,5 cm 😉

martinka79
18. bře 2009

no já tedy kupuji kožené kotníkové a místo zavazování beru sucháč. aklidně můžeš takové jako se líbí mě. či podobné. my už je jedny mosíme asi 2měsíce od doby co sám ťape kolem něčeho atak do autosedačky a kočárku normálně dávám ty. 🙂

martinka79
18. bře 2009

no já jsem spokojená se značkou od deichmanna ta mám takové lehčí borky nic těžkého a robustního.

e.k.t
autor
18. bře 2009

deichman má pěkně široké botky, to je taky jedna z věcí které jsou doporučovány 😉

martinka79
18. bře 2009

http://www.fare.cz/content/view/63/46/
Many třeba tyto jsme také měla na Nikolku

anta
18. bře 2009

Honýš je plný svěžesti, už dělá i drrrrrn, což je legrační panč u toho děsně slintá 😀 😀 😀

martinka79
18. bře 2009

Many ty se mi líbí moc lehké kožené a mají od té firmy i tenisky plátěné což málo kde seženu: jako mohu koupit značkové, ale to víš nějak nemusím mít ocejchované dítě hned 🙂 adidasky v deichnmanovi jsou asi kolem 600kč a jsou docela lehké.

martinka79
18. bře 2009

Jani už se chystá na jízd, že dělá drrrrm

many
18. bře 2009

teda člověk tu chvílku není a zase má co dočítat,Ladík konečně po té době vytuhl,tak dočtu a najím se 🙂

martinka79
18. bře 2009

jasně já jdu na toho svého lumpa on od 9něco spí a teď se mi zdá, že dělá bugr v postýlce. 🙂

many
18. bře 2009

holky díky 😉 teda takže i u Deichmana mají kvalitní botky jo 😉 Marti ten poslední odkaz,super a ještě je ozkoušet někde v obchodě,u nás moc výběr nebude 😒

many
18. bře 2009

no Ladík s těma zoubkama taky nechodí přesně po dvou hoďkách 😒 spinkat jo a ty botky,mám zato,že jsem mu měřila nožku a měl jí tak 11 cm 🙂 abysme sehnali botečky 🙂a další problém,budeme mít,že má silnější nárt,po tatínkovi 😒

martinka79
18. bře 2009

Many neboj to seženeš. šla bych do různých obchodů a okoikla a ozkoušela a vybírala a vybírala. já to u nikolky také tak dělala až jsem se doma potom rozhodla a to víš první botky to je sláva. 😉 no a co zkusit brno.?to je daleko a co prostějov na náměstí pokud si dobře pamamtuji bylo Reno a tam jsme chodila s kamamrádkou nakupovat super botky. 🙂

martinka79
18. bře 2009

sem si ymsela že prdelín zlobí a on spí.- 🙂

many
18. bře 2009

tak do Prostějova sem tam jezdíme,máme tam tchýni 🙂 babičku 🙂 a u teska je Deichman a na to město,to by taky nebyl problém no,uvidíme a nebo bych zajela ještě do Olmika,ten je blíž,no v pátek tam jedeme na ty znamínka,takže kdyby už byli penízky na účtě,tak bych se mohla podívat i tam po botičkách,no uvidíme 😉

many
18. bře 2009

téééda tak krásně usnul sám Míšánek 🙂

martinka79
18. bře 2009

no je to šikulka. vidíš určitě na něco narazíte se setrou a vybereš. teoreticky máš ještě měsíc čas. 😀

many
18. bře 2009

no aby nebylo teplo dřív 😉

many
18. bře 2009

no ale aby mu pak ta noha po měsíci nevyrostla a botka nebyla malá 😉

martinka79
18. bře 2009

neboj stejně ji vemeš tak o půl čísla větší aby šla dobře nazout.
no o telo bych se zase tak nebála a dokud dokud nebude úplně vedro tak nánožník užijeme na kočárku a tak mu dáěš capáčky já spíš mysela než začne sám běhat. 🙂

many
18. bře 2009

já právě nevím,jak dlouho se nánožník nechává,já myslela,že jak bude třeba 15 -17 stupňu ,že už se nánožník sundavá 🙂 nemám zkušenosti no 🙂

martinka79
18. bře 2009

Já taky nevím, ale ono než bude stabilně těch 15st tak to bude vážně aspoň 2-3týdny trvat. 🙂 samo malého oblčeme více a bude navolno,a le když bude chtít chrupat tak nánožník dám i z důvodu většího krytí. 🙂

many
18. bře 2009

no a s tím chozením,Bůh ví,kdy začne 🙂 na to,že začal chodit u nábytku na začátku 8 měsíce,a už bude mít 10 a chodit se mu jaksi nechce,na záčátku když jsme to zkusili,tak nás Laďa natáčel a šel za ruky hrozně krásně a nožky dával do předu jako čáp a chodil celou nožkou né na špičkách,tak jsme si říkali,že bude asi brzo chodit,ale jaksi se mu nechce,teď když ho někdy schválně chytnu za ruky,že půjdeme ,tak nechce,rychle sedne a přitom u nábytku ,...to chodí pěkně,ale za ruky ne ne ne ne,ale tak neva,musí se naučit sám,ale že tenkrát to nevadilo a teď nechce 🙂

many
18. bře 2009

jooo,tak si mě ukecala a koupím mu botečky až z další mateřskééé 🙂 🙂 to teda ještě počkám,aby mu nevyrostla ještě nožka 😉 nebudu teda spěchat,však fusak pak nemusí mít a můžu mu dát deku,kdyby se haluz oteplilo teda 😀

many
18. bře 2009

tak tento měsíc koupím jen sobě,to fakt teda potřebuju,abych nešla pak v pařákách v kozačkách do obchodu 🙂 🙂 🙂 já mám Steelky 😉 to by ze mě nechápali později,tak musím jít za včasu 🙂 ono,když má někdo ty střední,tak je nosí i v létě ,..ale ty moje,to by nehrozilo 😀 😀

many
18. bře 2009

potřebuju nějaké boty ke kalhotům,mám jen nazouváky 🙂 ke kalhotům jsem už vyhodila,byli zničený,měla jsem je už pár let,teda ty byly protancovaný ze zábav 😀 😀 😀 😀 😀 😀

many
18. bře 2009

teda jsem se rozkecala ,že a nikdo nikde,zachvíli by se měl už probudit synátor,no každou chvilku,pokud to nenatáhne 🙂

many
18. bře 2009

tak zatím teda 7 minut protahuje 🙂 🙂 🙂 🙂 asi si půjdu udělat i tu káávičku,která ještě nebyla 🙂

martinka79
18. bře 2009

jsem tu já měla už peobuzenou prdelu chtěla jíst. a on si prevít usmyslel, že to hami papání nechce a jedl moji ovesnou akši. hajdalák.

amny já tě nehctěšla přemlouvat a ukecávat, ale fakt bych vyčkala. když už bude nouze tak koupíš určitě někde něco.

Ty jo jaké že máš boty? nohy či co?
co si chceš koupit. já potřebuji taky nějaké spíše sportovní. 🙂