Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. bře 2009

to to letíííííí 😀

many
26. bře 2009

jo,jo,utíká to,zachvíli budeme všichni slavit rok,že 😉 jééé ale Vojtík od Gabči 😉 😉 😉 má teďka ne 😉

anta
26. bře 2009

Jé jsem dacan, i já se připojuji k blahopřání k tak velkým narozeninkám 🙂

many
26. bře 2009

Jani v pohodě 😉 díííííky 🙂 🙂 🙂
jo Vojtíšek má 29 😉 jsem rychle jukla 🙂 jééééé to bude sláva,si musíme koupit holky něco a dát si na něho 😀 😀 😀

anta
26. bře 2009

My zítra máme 9 měsíců, kurňa to to letí a rozum žádný 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. bře 2009

hihihi 😉

anta
26. bře 2009

😀 Evi, taky se jukni, co jsem byla za ovci, mám v albíku fotku 😉

martinka79
26. bře 2009

keáané ráno, many a´t poradna dopadne superově vše nej.... Gabče vyřídím, že si připijeme na dzraví vojtíka celé jejich rodiny. jdu juklnout na ty vše fotky. 🙂

e.k.t
autor
26. bře 2009

pěknéééé a taky naducánek 😉

e.k.t
autor
26. bře 2009

dobré ranko Marti 😉

martinka79
26. bře 2009

Jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je úžasné hele to by byla prima obrazová dekorace z puzzlů nechceš mi ji dát? 🙂 jsi kouzelná vážně kouzelná nejlepší co jsem kdy viděla. ty vogo 😀
promiň 😉

martinka79
26. bře 2009

ahojky Evi, a všechny maminy 🙂
ty jo dnes je blé venku.

many
26. bře 2009

Dobré ráno Marti 🙂 a díky 😉 já fotku ještě nedala,jak bude čas 😉 Ladík usnul,tak si pomalu nachystám věci,..... tak si nechte dařit,zatím pa pa

e.k.t
autor
26. bře 2009

no Martin se dnes jede asi zbavit renaulta ☹ nemá někdo zájem 😀 😀 😀 za pár šprdlíků 😅

no ale kdo by to chtěl přepis 5000 a příprava na stk do dubna 😝 aje jinak byl spolehlivýýý 😵

😀

anta
26. bře 2009

No víš, Evi, od raného dětství do mě rvali prášky a pak mi jeden čas ty vlasy děsně padaly, to si pamatuji.
Jé ahoj Marti, to jsem ráda, že se ti líbím 😀 😀 😀 Hlavně aby nikdo podle mě nechtěl malovat prdku beranovi do betlému 😀 😀 😀

martinka79
26. bře 2009

many užijte si to a těšíme se na hlášení. já tu sice budu až odpoledne ,a le to nevadí.
Taky dám svoji fotku a to bude racenx jsme byla plešatá a křivé nohy. 🙂

e.k.t
autor
26. bře 2009

já jich tam pár mám

anta
26. bře 2009

Evi, já právě vím, že ty fotky tam máš, inspirovala jsi mě 😉

martinka79
26. bře 2009

Jani neboj ty jsi úžasná a do betlé u to je málo. 😀 taková smalba svatého andělíčka v kostele to by bylo. hele se picnu tolik kudrnatých vlas., že ty balfuješ a měla jsi nějakou paručku a rřady greenů a či černošského klanu.

martinka79
26. bře 2009

evča ta je vždy o krok před námi i když já se tedy svým dětským ksichtem moc chlubit nemusím. 😖

anta
26. bře 2009

Opravdu neblafuji, takhle mi to narostlo, žádný kulmování nic nic 😀 😀 , ještě můj brácha byl takto kudrnatý, byli jsme jak andělíčci od Murila 😀 😀 😀
Marti, jistě jsi byla krásné díťátko, tak šup s fotkou sem 🙂 🙂

e.k.t
autor
26. bře 2009

no vidíš a tobě se to natáhlo? 😉

anta
26. bře 2009

Tak tak, vlasů mám stále dost, ale je fakt, že když mi to schne, tak se mi kudrnatí stále, ale už ne v takové míře 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. bře 2009

no to já mokrý je mám rvný a jak to schne tak je to víc a víc kudrnatý 😀 😝

martinka79
26. bře 2009

a já je mám pochcaný od začátku do konce. 🙂

anta
26. bře 2009

Ty vlásky mám po tátovi, on, když ty vlasy měl, tak byl kudrnatý, teď už jich moc nemá, ale co, volovi hlava nevoleze a svini musíš opařit 😀 😀 😀

martinka79
26. bře 2009

Jani 😀 musím jít vařit ale budu nakukovat. 😀 😕 potom dám fotku 😉

anta
26. bře 2009

Já každou chvíli očekávám nájezd toho mýho andílka se zubama 😀 😀

e.k.t
autor
26. bře 2009

no můj taťka Kučera má kučery ale ne to co mám já 😝 , a myslím že malýmu bráchovi by se to taky kroutilo, kdyby je nechal narůst 😅

anta
26. bře 2009

Evi, to je hezky napsaný taťka Kučera 😀 😀 😀