Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
30. bře 2009

dno pekáčku vymažeme tukem a poklademe plátky uvařených brambor,zasypeme syrečky,nakrájenými na nudličky,znovu plátky brambor,poklademe kousky ramy a zalijeme zakysanou smetanou,ve které jsme rozmíchali 1-2 žloutky 🙂 zapékáme v troubě 😉
my to děláme ve skleněné doze zakryté,ale máme malou a musím koupit větší 😀 😀 😀

anta
30. bře 2009

Tak malej teď tady cvičákuje, stojí na nohách a váží se u toho 😀 😀 😀

many
30. bře 2009

jo a my to prokládáme víckrát,jako víc řad 😉

martinka79
30. bře 2009

ty jo to bude lahoda. Jani on bude kulturista jak pěkně dělá pokroky vi´d nejdříve byl klidas a potom šup lezení, stání a nakonec chůze.

martinka79
30. bře 2009

ano díky moc. 😀

many
30. bře 2009

Jani je to šikulka 🙂

many
30. bře 2009

Marti jo,jo je to bašta akorát trošku nevzhledná no 😀 😀 😀 😀 ale mňamka 😀 😀 a rychlovka

many
30. bře 2009

no jak žemlovka,když se plkne na talířek 😀 😀 😀

martinka79
30. bře 2009

asi tak
já pověsila prádlo holky já 9.4 jedu na krasobruslení do O2 areny se těším MM to ejště neví

many
30. bře 2009

hmmm to budeš mít výleteček 🙂

many
30. bře 2009

tak u nás pomalu vylézá sluníčko,no kéž by vylezlo úplně,aspoň bysme šli po obídku na prochajdu 🙂

martinka79
30. bře 2009

no taky ybch šla en,a le zatím je to takové nijakéa le stejně se půjdu vyprdět a potom odpoledne na kroužek

many
30. bře 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka79
30. bře 2009

many a co koupíte vy k narozeninám?
tu trojkolku, no opro vás bude dobrá. 🙂 schvaluji.

many
30. bře 2009

ty Marti už jíí nechceme,protože on v ničem nevydrží,i v jídelním křesílku si stoupá,už ho vidím,on bude chtít furt chodit,tak je to zbytečný to kupovat,Laďa říkal,že je malej i na toho pejska z Fiser Príce nebo jak se to píše 😀 víš,jak říká barva,čísla,...to je boží a to jsem chtěla koupit,ale on že bysme mohli nějakýho velkýho plyšáka,že je malej 😒

martinka79
30. bře 2009

já vím co myslíš naše ho to zase nebaví
ale to radio co tu dala Pavla by šlo i dobrá cena§ ahele tak koupíte odrážecí motorku a či auto a to je fajn. my máme několik. a je to prima.
🙂 jako já pro tu trojkolku moc nejsem,a le ve městě to maminy mají místo kočárku. já tedy ne Michálek ajk zjistil, že venku se taky chodí tak chce ven

martinka79
30. bře 2009

no je to těžké aby se nekoupila blbost že. já taky stále heldáma to máme za týden narozeniny
upeču mu dort a potom na párty mých narozeni a mišákových pro ostatní asi objednám společný velký

monkia.pv
30. bře 2009

ahoj holky tak dneska jsem se urvala a jsem tu! 😀 ,ale nevypada to moc dobre!Mala je od rana protivka a porad by se jen chovala! 😠
Jee holky to je blby ze porad krvacite!
U nas teda d rana prsi,ale tak nejak se to pomalu protrhava,tak snad odpoledne bude lip!
Many tys byla v Prostejove?Ses mohla stavit na kaficko! 😉

many
30. bře 2009

my máme i motorečku i autíčko 🙂 takže i proto,i z toho slízá,ale ještě mu chybí tak 2-3 cm 😀 jezdí jen dozadu 😀 😀 😀 😀 na tom autíčku teda a naučil se z něj pěkně slízat 😀 ale i v houpacím kohoutovi nevydrží,on prostě raději leze a nebo chodí kolem všeho no a tak si myslím,že bysme vyrazili ven a zachvíli by chtěl vylízt 😀 tak to prdíme a pak koupíme později něco no a nebo pak polevijou a koupí se to na později jako šlapací a bude to i na druhý a Ladík toho sourozence pak bude sám vozit 😀 😀 😀
jo a ty odkazy do Pavli jsem si předtím uložila,že na ně pak juknu a zase budu utrácet,že 😀 😀 😀

martinka79
30. bře 2009

Many tak to je pdbné kohouty máme ve sklepě jen hopačka kalsika je super v obýváku u toho kouká na tv.
Mončo ahojky 😉

many
30. bře 2009

já mu chci taky pak dělat asi ten z té zakysané smetany,ale musím sehnat přesný recept,já to znám s tvarohem 😀 a abych něco nepodělala,ať je skvělej a jakej ty 😉 kdyžtak napiš 😉 a kdypak máš ty narozeninky 😉

martinka79
30. bře 2009

nejlepší bude ve dvou letech kolo. 😀 to si nikolka užila nejvíc.a potom písek a auta na něm to můžete mít na zahrádce to bude prima.

many
30. bře 2009

ahoj Mončoooo 🙂 🙂 🙂 🙂 taky jsem si na tebe vzpomněla,že tam někde bydlíš,byli jsme přímo v Držovicích a podívat se v tesku a v Deichmanu na boty pro mě,ale nic jsem si nevybrala,tak letím dnes u nás

martinka79
30. bře 2009

tak dobrou ruku amny při nápuku

many
30. bře 2009

jinak Ladík je taky dnes sem tam nervééééz 😀 taky se chodí pochovat nebo musím jít nachvíli si sním hrát a pak letím za váma 😀 ještěže chodí každý dvě hoďky chrupat 😀 mám půlhodinky klid 😀 alee nééé zase není moc zlej 😀

monkia.pv
30. bře 2009

resite co detem k narozkam?!ja s epriznam ze vubec nevim!Chceme teda odrazedlo,ale to je tak vsechno na co jsme prisli!Jinak ma Vanula spoustu hracek a po pravde vubec ji nezajimaji!Nejradeji ma varecky a vrsky od misek atd.!

martinka79
30. bře 2009

many změna času počasí a zuby to je vše k tomu i unás to bývá,a le je to jinak prima aspoň víme, že je máme.

many
30. bře 2009

no vadí mi,že mi furt chce lézt pod stůl a strká šňůry do pusy,....tahá za myš,...však to znáte,a teď mě chce kousat do nohy,pomoooooooooooc 🙂

monkia.pv
30. bře 2009

many tak to tise zavidim,ze Ladik spinka kazdy dve hodky!U nas u nekolikaty den co Vanula dopoledne vubec nespi!Vcera spala za cely den jen necelou hodku!

martinka79
30. bře 2009

no tak u nás už toto nedělá,a le zase chce svoji myš a když už ji má tak ji cpe na stůl. Mončo taky rádi vaříme obzvlášť v nerezu ten krásně cinká a rámusí. 😀