Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
31. bře 2009

ahojky holky my jsme si dneska pospali!Vstavali jsme az pred hodinou!Vaneska spinkala vic jak 12 hodin!To asi tim ze vcera spala pres den jen jednou!Ted je usmevava a neco mi porad vyklada!Jinak my jime i ty detska kupovana jidla a i varene!Sezere proste na co prijde!A nejlepsi jsou drobinky na zemi! 😀 Mam usetreno vysavani! 😀 Taky je u vas zatazeno? ☹ Ja jsem myslela ze dneska uz bude svitit slunicko!

anta
31. bře 2009

Ahoj Moni, na nás se tu směje sluníčko od božího rána 🙂 Vy jste s tuhou stravou brzy nezačali, spíš to trvalo mě dlouho než jsem se k tomu řádně odhodlala 😅

e.k.t
autor
31. bře 2009

tady teda Moni svítí sluníčko a ten vysavač je to samé jako u tebe, nejraději týden starý chléb a poházené křupky nebo piškoty 😉

martinka79
31. bře 2009

u nás ke krásně. slunečno
Maončo my jedli taky vše,a le zlomilo se to auž nechce ty skleničky a mě to nevadí dám mo vše vařené od nás nesolím tolik a nekořením už jsme si zvykli. jinak mám prá foke místo spaní bylo hraní, potvůrka prťavá, ale nakonec usla. Mončo to jste si chrupali tedy. 😉

anta
31. bře 2009

Tak já to Honzíkovi naservíruji na zem, třeba si to dá s větší chutí 😀 😀

e.k.t
autor
31. bře 2009

Jani spíš než jsi se dostala k pořádné dr a ta ti hned dovolila pořádnou stravu ne jako ta předešlá píp

martinka79
31. bře 2009

Pavli tak je někam pošlem ty kluky jedny 😀

monkia.pv
31. bře 2009

teda u vas vsech fakt sviti slunicko?Tady je fakt hnusne zatazeno! ☹
Jani ja Vanulu nekdy na zemi krmim!prijde mi ze kdyz sedi na zemi tak toho sni vic!V zidlicce se krouti a dela kraviny! 😠

anta
31. bře 2009

Evi 😀 😀 Ta původní dr. se se mnou moc o ničem nebavila, hlavně mluvila vždy, když malej plaka třeba po injekci, tak jsem jí rozuměla každý 10. slovo, no domluva jak s papuáncem 😝 😀 😀

paolin
31. bře 2009

Mony, u nás taky žádné slunce žblunce.
já už to se židličkou vzdala - nechceš sedět? tak dolů. ale bašta nebude a basta 😀

paolin
31. bře 2009

nic, Adam bude za chvíli vstávat, tak se pomalu loučím. Vítek jde dnes poo, tak snad budu mít chvilku sem zavítat.

anta
31. bře 2009

Psala mi jedna kámoška, že její švagrová k té mé původní chodila taky a rozhodla se od ní odejít. Včera jsme byli k té nové pozvaní na půl dvanáctou a tak jsme tam přišli ještě o pět minut dřív a hned jsme šli do ordinace 🙂 a ne jako předtím, to jsme vždy čekali nejméně hodinu a čtvrt! Ta kravička brala v klidu větší děti a maminky s týdenními miminky tam čekaly taky strašně dlouho 😝

anta
31. bře 2009

Já ani tu židličku zatím asi kupovat nebudu. Honýš je děsnej živel, posadím ho na nočník a v tu ránu Honýš fuč a nočník překlopený, no to si nedovedu ani představit, kdyby do něj načůral? 😀 😀

anta
31. bře 2009

No ale trošku Honýše řeším, neboť je na mě nějaký zase víc lepící, zase musím s ním hrát hru "kuk", aby se naučil být chviličku sám 😉

e.k.t
autor
31. bře 2009

tak asi přijel technik co byl na 9, teda ještě tu nikdo nezvonil 😉

anta
31. bře 2009

No na devátou říkáš ju? Aha, to si dal někde cestou pivo ne? 🙂

martinka79
31. bře 2009

Pavli no já ho taky rázně dám dolů a jídlo nedostane,a le tatínek ho krmí za pochodu a to já nesnáším. dítě u jídla musí sedět a hotovo a´t už na zemi nebo jinde, ale jako chodit s jídlem je blbost. něco jiného je třeba piškoty v misce a tak. než se naučil je neházet, ale pochopil pár ran rákoskou a bylo to. 😀
Jani určitě je ta tvá dr. super a to je dobře.Já jedu za chvilku pro Mm ujel mu jeden vlak a teď čeká na druhý a taky dojede kolegyně z práce půjdems polu na pařbu. asi nehcám prdelína tátovi co vy nat o? že je to správné.?

martinka79
31. bře 2009

Jani ty neznáš dělníky?

e.k.t
autor
31. bře 2009

teda a už jedeme na nové anténě, jen zatím na NB, páč k PC nedosahne kabel a Martin zase tráví mládí někde s autem 😠 a s Joli kabel se spojkou shánět nehrozí 😝

anta
31. bře 2009

Znám, Marti, neboj 🙂 Jinak jsme zpapali chlebíček a jel nám, jupííííííííííííííííí, hned mi to zvedlo náladu 🙂

e.k.t
autor
31. bře 2009

to je šikulka, Joli teď zabrala, začala jí padat hlava při vrtačce 😅

martinka79
31. bře 2009

No my čekáme na oběd a řešíme trbla s mojí rodinou ty volevle vole příbuzní jsou za trest a ne pro radost.

e.k.t
autor
31. bře 2009

no Martin si dá oběd v Pardubicích a já se krmím houskou se salámem

martinka79
31. bře 2009

jé já nejím nic nemám chu´t na nic a dám si až na oslavě i když bych nejraději byla doma.
uvažuji, že se nechám vydědit, kdyby to tak šlo. ☹

monkia.pv
31. bře 2009

tak my jsme byli pro cerstvy peciva a rovnou jsme to vzali jako hodinovou prochazku!Odpoledne uz asi ven nepujdeme nebot me jaksi zacina bolet hlava a hlavneš jsme male dala bundu i kombinezu do pracky!ted tady leze pod stula shani kabely!Aaaaa nasla-potvurka jedna!A uz ma na zemi i webb kameru!Jdu ji to sebrat!

monkia.pv
31. bře 2009

Evi Jolanka usnula pri vrtani?To je dobry!Vanula kdyz byla malinecka tak zase usinala pri vysavaci a ted ho nemuze ani videt!Jak ho vytahnu tak spusti sileny rev!

e.k.t
autor
31. bře 2009

no vydědění jde, i přes advokáta vzdání se dědictví, ale museli ti pěkně hejbnout žlučí

e.k.t
autor
31. bře 2009

no začaly jí padat očka, ona ta vrtajda byla ve vedlejší místnosti 😉

monkia.pv
31. bře 2009

vsichni jste na prochazce?Ja jsem ted udolala Vanesku cajikem a konecne po 5 hodinach spinka!Ja si jdu dat neco dobreho-trochu poklidim a pak se natahnu pokud to teda stihnu nez se mala vzbudi nebo nez dojde sousedka na kaficko! 😉

e.k.t
autor
31. bře 2009

no my bojujeme doma ☹

Martin dorazil domů aby za 3 hodiny jel na noční ☹

a bordel po vrtání a všechno tu zase bude na mě 😠 😝