Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
3. dub 2009

Dobré ranko, holčiny 😉
Ahoj Evi, gratulace k výhře, to člověka potěší viď? Já jsem vyhrála jednou v životě v tombole zálesácký nůž v pouzdře a byl dost dobrý, neboť jsem jezdila čundry a dost se hodil 🙂

anta
3. dub 2009

Teda holky, vstávat a cvičit a honem, Janička je čerstvá, spinkala na dnešek 9 hodin 😀 😀 😀 MM se zdálo, že jsme byli jen my dva bez Honzíka a že jsme prý někomu sloužili jak senegalští negři, v nějaké rodině 😀 😀 😀

martinka79
3. dub 2009

Jani ahoj já jsem mrtvá a a shnilá, ale jinak pohoda. MNikolka od půlnoci bojuje se zvracením a od rána průjmuje do tho šílený den . Michálek napálil do pantů u dvěří a bad je kapitola sam pro sebe. Volalal mi atka no co nato říci, naštěstí mi vypadl signál. nějak nemám sílu nikomu nic vysvětlovat.
až uspím prdelína tak jdu mýt okan snad mi ten pesimismus vyžene. 🙂

martinka79
3. dub 2009

evi tak to gratuluji. super. u nás naládana nic moc tedy u mě. ale počasí je prima. 😎

martinka79
3. dub 2009

Jania si se po vás opičíme taky si tak hrajeme. 😉 super.

anta
3. dub 2009

Ahoj Marti, venku je moc krásně, tak kuk z okna, ale nevypadni 😀 😀 Copak Nikolce je, to jsou samé starosti toto. Michálek je taky jak motorová myš, co? Já budu okna mýt až o víkendu, přes týden se snažím spíš nic nedělat 🙂

anta
3. dub 2009

Dneska si půjdu koupit nějaké tenisky, nemám žádné pořádné a když mi vyjdou peníze, šoupnu je do teplákové soupravy, nějaké samozřejmě kráááásné. Moje velikost "S" jistě nabídne nějaké se žirafami nebo s Mikimausem 😀 😀 😀

martinka79
3. dub 2009

Jani se máš taky se chystám na tenisky a, el to musím až do prahy a něco sporotvního no to nějak poslení dobou nic nenacházím. ale mickemaus bude fajn. 😀 žirafové bude spíš pyžamo. 😀 😀
no jetam pěkně ale náladu to nějak enspraví. jneže já zítra budu sama s dětmi a v neděli vážně bnebudu nic dělat chci odpoledne jet na výlet. 😉 Mm mě taky prudí a sere. ale to je asi normoš. no co nadělám. 😉 život není jen smích a radost.

martinka79
3. dub 2009

nevím kde k tomu nikolka přišla. ☹ Michálek je šílenec.... vážně k uhlídání na hlavu

anta
3. dub 2009

Tak nech TM sešrotovat a ještě za to dostaneš peníze 😀 😀 Já mám taky občas období, kdy mě MM děsně vadí 😝 😝 😉

martinka79
3. dub 2009

t jo me prostě sera aštotovný to bych za něj ještě platila já, vypadá docela k světu 😝 no je na stavbě tak je to lepší,a le on nějak má stres a odmítá cokoliv kolem a taky vidan domu ho tak pohltila, že na byt úplně kašle. zítra dovážejí hromadný odpad z návsi a já tams nad povleču všechny věci na rukou sama. on bude v práci vyjednala jsem, že to můžeme donést na obec. dvůr a on nic prý potom uvidím a co udělám čau. je v prdeli. 😀 se snad ožeru.

anta
3. dub 2009

Achjoooooooo, to je mi líto, že to je takový pitomý, ale neboj, ono to fakt přejde a bude jen líp 😉 Dala jsem do alba fotku Honýše, jak se škrábe na sedačku, v závěru mu ujely nohy, tak snad tě to rozveselí 😉

martinka79
3. dub 2009

Jani jsi zaltá moc ti děkuji nějak je divné. My se nemaáme ani důvos na sebe zlobit a hnevat, ale mě jako ženskou nějak vše sera to jsem zjistila, že už podruhé mezi lidmi sedím jako pařez a codela mě lidi seropu tak to je krize.... zjištění.
Michálek spí nikolka hajá a jdu vařit a rýž. nákyp a polévku a ty podělaný okna, pálí do nich slunce to je hnus. ato jsme je myla nedávno. se picnu. 🙂

martinka79
3. dub 2009

a až se tam vyškrábe to bude........... 😀 jupííííííííííííííí

martinka79
3. dub 2009

nezapomeN napsal co jsi si krásného koupila.... se těším. 😉

anta
3. dub 2009

Ty jsi fakt slušně aktivní cholka, to se musí nechat 😉 . Nemám ráda, když je někdo smutný, snažím se trošku pozdvihnout náladu. O víkendu budu vyhazovat staré škrpály, mám jich nějak moc a některé jsou mi až velké panč jsou vytahané😀 😀 Určo se pochlubím, jsem zvědavá, jestli mě náhodou nepošlou do obchodu s dětským zbožím, známe svý lidi 😀 😀 😀
Jo, to znám, my se většinou s MM hádáme třeba jen kvůli Honýšovi a únavě, která na nás po 9. měsíční dřině s ním padá, ale pak se udobříme, vyčistí se vzduch a jedeme dál,nic jiného nám nezbývá, když spolu chceme být do konce manželova života (vtip), hurááááá za 20 let mě pustí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. dub 2009

tak já peru jako o život, na okna z vysoka 😝
Joli zase slope, ale snědla asi 3 kousíčky chlebíka se žervé, ale prý samotný je lepší 😀 😀

Marti posílám ti energii, hlavně tu krizi přežij, moc bys nám tu chyběla 😉

anta
3. dub 2009

Honýšovi gervais moc chutná, to jsem ráda, ale jak jsem psala, ten by asi snědl i suchý z nosu, jedlík jeden 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. dub 2009

Jani třeba za dobré chování už po 12ti 😉

Kdyby náhodou tak se hlásím jako chůva 😀 😀 😀 , do Světlé nad Sázavou nebo do Pardubic je to kousek, tak bys Honzulíka viděla 😉

e.k.t
autor
3. dub 2009

No Joli si začíná vybírat, aLE tím 1,5 zubem to holt ještě moc nejde, ale ze země si to pak sesbírá 😀 😀

anta
3. dub 2009

Evi, aby ti to nebylo líto, já bych ho svěřila všem tady na MK, jste pohodářky a kluk by se naučil aspoň slušně mluvit 😀 😀 😀

anta
3. dub 2009

Honýš má těch zubáků už 6, tak to se to papá 😀 😀

anta
3. dub 2009

Holky, Honýš spí 2 hodiny! No to je fakt zázrak! 😅

e.k.t
autor
3. dub 2009

no to víš čím víc tetek tím líp 😀 😀 😀

anta
3. dub 2009

To určitě 😉

anta
3. dub 2009

Jednou si nějakou tetku přivede, tak aspoň bude zvyklý 😀 😀 😀 Jak to, že Honýš takhle spí? To čumím jak umím 🙂

dite1
3. dub 2009

ahojky holky jak se vede?? nejak nestiham, uz chodim do prace a jsem uplne vycerpana 🙄 dnes volno a ztra taky tak musim nabrat nejake sily;
Jani je mi lito ze nam to nevyslo, ale v ten patek uz jsem mela naplanovany nakupy s mamcou a pak jsem odjela do prahy!! tak snad priste 😉

e.k.t
autor
3. dub 2009

Míšo tak honem na sluníčko, trochu teda raději hodně zregenerovat síly a nabrat energii 😉

dite1
3. dub 2009

jo to by tady nejaky muselo byt uz od uterka prsi! 😒

e.k.t
autor
3. dub 2009

tak to je mrzuté, tak sluníčko huš huš huš se tam taky koukej ukázat, ty podpultovko jedna 😀