Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
10. dub 2009

Many čauky. my jsme také stále venku jen mám výhodu, že jsem na vesbnici tak to je veget. já jsme už opálená i michálek. my grilovali min. týden dnes asi dáme prochajdu rodinou je tam větrno. zítra ty vepřové hody a potom opékačka. Michálek přišel s nikolkou z venku najedl se lehl a usnul. jak už venku chodí a hraje si tak je hotový, unavený. 😀 to u nás se spí klidně i v 18-18:30hod. jen mě se občas nechce domů tak pošlu prdelku samotnou. 😀

Jani já jsme chobotnice chapadlice.
super kakání.

Krásné svátky vám vše též. já bude teprve dnes péct. ☹

many
10. dub 2009

jééé Marti to ti chodi pěkně spát ale to vstává brzo ráno,ne 😉 to by Ladík teda kdyby usnul tak brzo,tak to by se ještě večer probudil,to jak se mu chce po té 18.00 spát tak si sním hraju,aby vydržel do 19.00 a pak jde 🙂 musím mrknout na fotečky,jinak Míšánek už teda chodí sám jo,to jsem propásla,že 😀

many
10. dub 2009

jinak vstává každý den v těch 6 a někdy i dřív 😒 🙂 jinak taky je jinak na zahrádce furt z kočárku venku,chodí kolem židlí,kočárku,... a má na zemi pucle tak i stím si hraje a sem tam mi uteče na trávu a chce se pást 😀 😀 😀 ale to ho nenechám,že je to studený 😀 😀 tak ho rychle zvedám 😀

many
10. dub 2009

jéé pěkný fotečky Marti,dort mi udělal chutě 😀 😀 😀 jdu Ladíkovi pomalu ohřívat obídek a povalíme zase ven,tak si nechte dařit 🙂 musím mít pohyb,začala jsem kynout 😀 naskočily mi dvě kila 😠 a nic furt potom porodě neobleču ☹ tak moje krásný tričenka,... budou asi ještě leto ležet ve skříni 🙂

martinka79
10. dub 2009

many hele on chodí sám hraje si na písku pase se prostě poznává svět. neboj se když ho občeš tak se mu nic u vás nestane u nás na stavbě prdelka jak pomáhá na zahradě. 😀
Jo chodí sám jedny boty odvařil chůzí a druhé jsou odlné. je to srandista. Vstává kolme 5-6hodinyranní. a chodí spát buď dopo nebo až v poledne 11hod. 🙂 No já kdybych ho napínala tak by špatně usínal takto položím pohladím a odejdu. předtím čteme knížky tedy.

martinka79
10. dub 2009

many krásnou prochajdu Michálek tak spí, že u toho chrápe. 😀

e.k.t
autor
10. dub 2009

teda Marti je sranda když ti drobci chrápou 😀 😀 😀

martinka79
10. dub 2009

to je ale on prdelín spal chvilku o půl jedné byl vzhůru. ☹ stihla jsem dvě těsta

anta
10. dub 2009

Tak holčinky, dneska jsem toho stihla hodně, manžela, 😀 😀 obarvila jsem si hlavu, jsem doma z procházky, uááááá a teď se mi chce akorát tak spát 🙂

e.k.t
autor
10. dub 2009

tak my právě slupli obídek a já budu vývařovna pro Joli. Jani jak Honýsek s novým jídlem?

anta
10. dub 2009

Honýšek si vede dobře, Evi, je to šikulka, zdá se, že každou změnu vyloženě vítá 😉 Snažím se, aby jedl dobře a nepřecpával se, spíš tak nějak bych řekla, že jíme průběžně 🙂

e.k.t
autor
10. dub 2009

no však to je dobře, pokud baští všechno 😉

anta
10. dub 2009

Což o to, to on zbaští i suchý z nosu 😀 😀 Ale když se náhodou přebaští, tak je to s ním k nevydržení 😉

e.k.t
autor
10. dub 2009

TO SE TAKY ČASEM SROVNÁ, ZASE JSME COURALI S jOLI PO VENKU

e.k.t
autor
10. dub 2009

tak jsem dodělala druhou dávku zeleniny s masem pro Joli 2x9 skleniček a zítra čekají další 2-3 várky 😉

martinka79
11. dub 2009

Krásné ráno všem. Evi jsi šikovná já už toto nedělám jen vyjímečně prostě jí už vše to co my. takže pohoda s vařením. 🙂

anta
11. dub 2009

Dobré ranko, holčiny, tak jsem stačila nakoupit, udělat Honýšovi papů a táta ten se jen válí a nic 😝 Poslední dobou je nějakej naprděnej, asi unavenej a kluk ho dodělává tím, že u něj nechce být 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. dub 2009

hi hi hi že by jarní únava? 😉

anta
11. dub 2009

No já si spíš myslím, jestli na něj negativně nepůsobí alergie, kterou každoročně trpí. Je blbej, pořád ho honím k dr. a on tam prostě ne a nejde! Od rána se vzteká, teď jsem mu to řekla, ať mě už přestane štvát a jde si lehnout, má rozhodně větší možno spát víc než já, protože Honýš je u mě hodnej, u něj ne, u něj pořvává, tak to vidím, jak si jdu v klidu lehnout ☹ Honýš ho kousl do prstu, nedopatřením, no jak se MM vztekal, já úplně zůstala čubrnět, ještě mu mezi jídlem stačil Honýš spadnout, tak to byl další důvod ke vztekání, že prý nemá 10 rukou, achjooooo. Dostal ode mě sprdunk, ať se uklidní a přestane se u toho kluka věčně vztekat, nebo se ho začne malej bát 😅 Řekla jsem mu, že nemám ani tak nervy z malýho jako z MM, že je to dost nepříjemný, vařím polévku, mezitím lítám ke klukovi, no fajn víkend fakt, odpoledne s malým vypadnu pryč 😉

e.k.t
autor
11. dub 2009

Jani a ty fakt nejsi chobotnice? tak nařiď TM všechny domácí práce a starej se jen o Honýska a bude 😀 😀 u nás to funguje 😉

anta
11. dub 2009

Evi, nejsem chobotnice, anóbrž superman 😀 😀 Tak to dopadlo tak, že jsem je oba vyhnala ven, ať tu nesmrděj a neotravují 😀 😀 😀

anta
11. dub 2009

Holky, našla jsem v Plusu bezvadnej traktůrek s valníkem z umělý hmoty a ještě mají kolečky s bábovičkami na písek, určitě tam dneska hupsnu a malýmu to koupím, moc se mi to líbí a jistě se to bude hodit 🙂

e.k.t
autor
11. dub 2009

no na pískoviště to bude super 😉

anta
11. dub 2009

No je to fajnový, moc se to Honzíkovi líbí, hned u toho začal spravovat kolečka 😀 😀 Zdá se, že nočníček mu vyloženě sedl, neboť jsme se zase vykakali do něj a je to naprosto v pohodě a bez řevu, no dělá mi radost 😉

e.k.t
autor
11. dub 2009

no přece jak má uvolněné a přikrčené bříško tak se líp tlačákuje 😉

anta
11. dub 2009

Aha, no vidíš 🙂 Šlo mu to teda parádně 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. dub 2009

to je super, jaké máme šikovné děti 😀 😉

martinka79
11. dub 2009

krásný večer, super den u nás. Michálek jen běhá a a hraje si doma ho nic neudrží. na stvabu jsem už odstěhovali skoro vše. bábovky nové, motorku auta a balony a no vše. seuper. moc se těším na veget tam klid a pohoda. michálek je etdy jako prase, ale je spokojený a vůbec nikoho nepotřebuje. 😀
Jinak super akce správně jsi zasáhla huráááááá ven. Evi taky si užíváte viď. 😉

e.k.t
autor
11. dub 2009

No zrovna dnes jsem měla krizi, jak se patří, ale asi jsem jen dostala poslední kapku do poháru. Miláčci ztratili ty nový brýle, a já už jsem to fakt neunesla 😝

e.k.t
autor
12. dub 2009

krásné nedělní ráno 😉