Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
9. čer 2009

Panebože, to jsou pořád kurňa starosti, to ti fakt nezávidím,ale už se k vám moc těším 😀 Taky mě pobolívala hlava než jsme šli ven, vítr mi bolest rozfoukal i s kadeřemi, takže jsem celá rozvrkočená 😀 😀 😀

martinka79
9. čer 2009

jéééééééééééé ty musíš být, ale rkásná doufám, že až budeš u nás tak ti vrkoče budou poletovat. a že je u nás občas fujavec. 😅

anta
9. čer 2009

To si piš 😀 😀 😀

martinka79
9. čer 2009

krásná

anta
9. čer 2009

Jsem jak kometa, vlasy všude, pořád si je žeru, to je dobrota 😀 😀 😀

martinka79
9. čer 2009

no a potom netloustneš jenže než mně narostou do té délky to budu pod drnem 😀

anta
9. čer 2009

Ty jsi prdlá, neboj, do hlíny hned tak prdět nebudeš 😀 😀 😀 Jo ale držím si váhu na těch 46 kilech, víc to prostě nevyleze, ale jsem spokojená i když jsem hubeňour 😀 😀 😀

martinka79
9. čer 2009

Jasně já mám takový lem kolem těla ataky jsem spokojená v 😀 😀 co jiného, že? Nikolka řve, že musí uklízet pokoj, už mi leze krkem jak je lenivá................... 😠 😠 😠 😠 😠

martinka79
9. čer 2009

Jani fotečka super.

anta
9. čer 2009

A Martinko, po kom je lenivá?

e.k.t
autor
9. čer 2009

Ahojky

Marti je to divné, no v pátek uvidíme jestli se to zlepšilo, ale myslím že dostanu ještě něco dalšího, podle výtěru, výsledky budou zítra nebo ve čtvrtek 😉

e.k.t
autor
9. čer 2009

Jani no u nás byla větší přeprška, ale tu jsme přečkali i s kolegou v restauraci, protože jsem se za odměn u pozvala na oběd i s rodinkou a kolega pak přišel pokecat u pivečka 😀

e.k.t
autor
9. čer 2009

Marti no zkouší jestli jí to ještě projde nebo neprojde, to je celý problém, snaží se posunout si meze podle svých potřeb 😉

anta
10. čer 2009

Dobré ranko, holčiny, Martinka je již na cestě do špitálu, psala mi, že Míša je neklidný a protivný, takže asi cítí nějakou zradu, úplně mám pocit, jako bych tam jela s nimi. Moc na ně myslím.

e.k.t
autor
10. čer 2009

Jani děti jsou potvůrky a vycítí to. Držíme pěsti aby byli v pohodě 😉

anta
10. čer 2009

Já myslím, že to zvládne levou zadní, tedy upřímně řečeno doufám, hlavně teď aby v pořádku dojeli. 😉

e.k.t
autor
10. čer 2009

No budeme držet pěsti a posílat energii aby to zvládli všechno bez komplikací a bude to snad poznat 😉

paolin
10. čer 2009

ahoj holky! taky moc myslíme na Martinku a Mišáka. ať už to mají za sebou!
u nás leje, kluci divočí, soplí a kašlou...venku je teplo. tak potom nafasují holínky, pláštěnky a jupí cáchat se v kalužích 😀

paolin
10. čer 2009

jinak jsem včara šla na kontrolu s Vítkem na ORL. máme tu jen privátního Mudr, jinak bychom musela se dvěma nemocnými dětmi do centra. koukl Vítkovi do ucha, do druhého, do krku, do nosu a řekl si 240,-, páč nemá smlouvu s OZP. to není špatný, vydělávat 200,- za 5 min 😉 🙄 aspoň se mi dostalo rady ohledně solných jeskyní. prý tam nechodit, pokud nemají certifikát. že jsou to jinak navlhlé místnosti a hrozí tam plíseň. no, riskovat to nebudu a raději pojedeme k moři 😉

anta
10. čer 2009

Ahoj Pavli, tak vy jste nakousnutý virákama, dej jim na prdel (virákům ne klukům 😀 ) a oni odejdou 🙂 Dnes Martinka jde jen na příjem a zákrok bude zítra 😉

anta
10. čer 2009

No ale s tím dr., to je síla 😝 🙂
Honzík mi ráno přestěhoval normálně konferenční stolek, asi se mu to nelíbilo, jak to bylo, tak se zapřel o sedačku zadečkem a už to jelo, celý Ota Zaremba 😀 😀 😀

paolin
10. čer 2009

Jani, já vím. Ale už je pobyt v nemocnici bude hnus fialovej ☹
Tyjo, Honzík je pěkný čertidlo 😀 Bude z něj chlap, jako hora 😉

anta
10. čer 2009

Má rád pejsky, heč, vždycky na ně zavolá "hééééééééééé", pejsi se leknou a utečou až do Prahy. Vždy Honzíkovi říkám: "Honzíku, pejska papat nene, teď jsi obědval" 😀 😀 😀
Pořád něco stěhuje, až se pustí do manželské postele v ložnici, tak to bude 😀 😀 😀

anta
10. čer 2009

Tak jsem toho aktivistu šoupla do albíčka, tak se na to jukněte, jak se s tím nepárá 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. čer 2009

Ahojky Pavli i Jani, tak jsem psala zprávičku Lici, a mámín info o Kubíčkovi 😀 😀 😀 agent hadr.

Jinak samožřejmě pozdravy obosměrně létají, jak předpokládám nadzvukovou rychlostí 😀

e.k.t
autor
10. čer 2009

Jani úplný rambo, Joli si teda vystačí s taburetkou a svým lehátkem, jinak občas jde i za chodítkem, ale nejraději oxidujhe za zadkem v koupelně 😀 😝 😀 😀

pavlina05
10. čer 2009

Ahoj holky!!!!

e.k.t moc díky za poštu🙂

TAk my máme dnes rok.
Ája je úžasnej. Smíšek. ve dne andílek v noci ďáblík 😀
Ikdyž noce se malinko zlepšily, nekojím už po 2 hod, ale po 4 hod 😅
Ještě nechodíme, ale pár kroků zvládáme🙂
zub máme 1.
Máme se moc dobře, je to radost se na něj koukat 😀 😀 😀 😀

všechny Vás zdravíme a do roku všem přejeme zdravíčkoa úžasné rodiče 😀

e.k.t
autor
10. čer 2009

Pavli tak to je fakt super, Jsem ráda že je ta noc o trošku lepší, a bude jen líp 😉

pavlina05
10. čer 2009

e.k.t...tak snad jo.Když má ten rok 😀 , tak by mi mohl udělat radost, že jo? 365 nocí bez pořádnýho spánku 😅

e.k.t
autor
10. čer 2009

No Pavli už musíš být skoro zombie 😀 😀 😀

Já si vážím naší klidné Joli a protože je tak v pohodě, tak už pomalinku začneme snažilkovat 😉 asi mi chybí pud sebezáchovy 😀 😀 😀