Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
23. čer 2009

ahooooooooooooooj holky 🙂
teda vůbec nestííhám 🙂 minule jsem měla čas aspoň rychle šoupnout nějaké fotečky a konec no, Ladík mě zabavuje 😀 😀 😀
každý den už chodíme po 9 ven a pak domů uvařit a něco podělat a pak zase ven kolem 13.00 a pak na sváču domů a pak po 15.00 zase ven 😀 no furt na vzdoušku a na net pak není času no 😀 a nemám ani čas vás dočíst

many
23. čer 2009

jinak se nám daří a furt jsme zdraví 🙂 musím zaťukat 😉

many
23. čer 2009

jo a Ladíček má období, že všem říká teto 😀 😀 😀 i mně a tátovi 😀 😀 😀

martinka79
23. čer 2009

many jsi jak vítr. 😀 já tedy musím říci, že jsme venku,a le čas na net mám 😀 😀
už vaříš? a jak vám to chutí? nám jede vše. mám tu te´d maminu takže pohoda.

martinka79
23. čer 2009

kontorla dopadla dobře teď jen za 6týdnů malá kontrolička jak vše jde.

many
23. čer 2009

Marti máme problémy s kousky 😒 a přitom ve skleničkách byly velký 😒 a chleba,.... ukusuje krásně,ale v polívce - 😝 😝 nechápu

many
23. čer 2009

už jste byli v nemocnici a doufám, že teda vše dobrý

martinka79
23. čer 2009

Many to bude dobrý.... on na to přijde. Vím, že chleba baští jako velkej chlap. je to šikulka. neboj to se podá. 😉 a už běháte sami po venku? my nekočárkujeme takže trávíme čas jen chůzí.

many
23. čer 2009

jak je ta polívka prostě vodovější,no asi to budu muset dělat hustý a ty kousky mu třeba nepříjdou 😖 uvidíme ,ale třeba bramborovou kaši s kuřecím masíčkem a mrkvičkou spapká pěkně,no asi to nesmím moc řešit,horší,kdyby chtěl vše mixovat,že

many
23. čer 2009

jo Marti už neťapká,spíš líce 😀 😀 😀 ale v kočárku je často,to nikam pak nedojdeme vše na zemi zkoumá - vajgle,listy,.... a pak na trávu kytičky,.... no však to znáš 😀 ale včera jsme jeli k tetě Kamile a za Kvídouškem autobuskem bez kočárku 🙂

anta
23. čer 2009

Dobré ranko, holky, včera jsme měli den na mašli, Honýs byl velmi umrčený a já už z něj byla na vyskočení z okna 😀 😀 , snad bude lépe 🙂
Holky, mi máme teď tzv. ukazovací období, Honzík u toho vždy nadšeně juchtá a všechno chce, jak jste to řešily, aby vás to neštvalo? 😀 😀

many
23. čer 2009

chci ať pěkně chodí 😀 😀 😀 je to bomba a Kvído už taky začíná chodit 🙂 včera nám to poprvé předvedl,tak necelý 3 metry to byly 😀 asi bude jak Ladík od 11 měsíců 🙂

paolin
23. čer 2009

čau holky! čau Manýýý! na fotky jsem jukala a říkala si, kde jsi 😉
Evičce moc velká gratulace! šikula jsi!
Jani, Adam byl včera taky na posr..asi to počasí. u nás je tedy nechutně 😝
Marti, dobré zprávičky od vaší ručičky!

many
23. čer 2009

ahoj Jani 🙂
Ladík furt ukazuje a přitom říká dívej 😀 😀 😀 no tak se furt dívám 😀 😀 😀 😀

many
23. čer 2009

ahoj Pavli 🙂 🙂 🙂

martinka79
23. čer 2009

no my chodíme moc pěkn+ě i za ruku takže pohoda. já ho dost venku cepuji a tak to jde,a le jinak taky studujeme vše a taky kytičky ty dává všem babám kolem. 😀 když jdu ven bez cíle tak ho nechám chodit kam chce a jiank ruku a jdeme. jé bus ten také milujeme. 🙂

many
23. čer 2009

teda holky chybíte mi 😉

martinka79
23. čer 2009

jé my taky ukazovali teď vše pojemovánáme svojí řečí.byla bych tu, ale bohužel mám tu mianu jdu za ní čusík.... užívejte sid ětiček jsou to všechyn šikulky a maminy také. tak vydržte. pa.

many
23. čer 2009

Marti , Ladík jde taky pěkně za ruku, ale hned ho něco zaujme a konec,čapne a studuje a nebo valí do trávy kde je plno hov.. 😠 nejraději jsme na zahrádce,tak si chodí volně sám a nemusím se bát

many
23. čer 2009

ahoj Marti 🙂

paolin
23. čer 2009

my raději na procházkiy venku v kočáře - tedy já 😉 Adam by pořád někde šmejdil, je pak jak prsátko a když vidí vodu, tak to je konec. tuhle mi vlezl do kaluže i s hlavou 😀 na písku mi vyleze po síti na dětské prolízce do takového knízda a jak na něj pak nedosáhnu. po zkluzavce jezdí hlavou dolů..no je šilenej..

paolin
23. čer 2009

Maarti, ahoj!

paolin
23. čer 2009

Many, přesně! taky mě ty psí srajdy srajdujou! jakoby nestačilo, že psi mají lidi většinou jen na obojku nebo ani to ne. prý, že je to hodný pejsek! jo a až mi pokouše dítě, tak budu na pohotovosti Mudr vykládat, jak ten pejsek byl hodný, že 😠

many
23. čer 2009

jo,jo Pavli
holky taky musím valit,pomalu se chystat ven 😉 dělám si kafčo a musím se trochu našlechtit a postarat se o synka a šup ven,tak zatím pa pa a snad bude brzo víc času na pokec

martinka79
23. čer 2009

jé to znám tak to děsný hovínka já mám psa,a le můj chytráček nekaká jinde než na svá místa v poli či plné trpávě a no na zahradě nekaká 😀

martinka79
23. čer 2009

a jak zvládáte louže a spoL? miy totiž veku loužujeme úplné žužo.

anta
23. čer 2009

Já se taky bojím hoven, některá jsou tak velká, že vypadají jak od lidí 😀 😀 😀 Ale tedy největší strach mám z injekčních stříkaček, docela se tady válej dost 😠

martinka79
23. čer 2009

jen jestli nejsou od lidí.... 😀

martinka79
23. čer 2009

babča má kouřovou tak dobrý.... je na balkoně.

paolin
23. čer 2009

Marti, kaluže...to je na...
Jani, to je drsný s těma stříkačkama 😨