Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
29. čer 2009

Pavli čusík u nás OK až na tu pdělanou stavbu už mě sejří. 😀 mišák voláááááááááá mama 😉 je vzhůru.

paolin
29. čer 2009

tak utíkej za ním! já si jdu uvařit kávičku a číst Máma a já, co mi dnes přišla 😉

anta
29. čer 2009

Pavli, ano jsem zlatohlávka 😀 😀 Honýš již vstal a drbe mě tady na prdce, chichi, to lochtá 😀 😀

e.k.t
autor
29. čer 2009

tady je po bouřce 😀 , Joli chrní v kočáru 😉 a máme presso 😀

anta
29. čer 2009

Honýš teď hodil bobana, no trápí ho viditelně ty zoubky, chudáčka, je mi ho fakt líto ☹

e.k.t
autor
29. čer 2009

no tak na bobana dnes ještě teda čekáme

e.k.t
autor
29. čer 2009

tady už je zase buřina fůůůjjjj 😝

many
29. čer 2009

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjj holky 🙂
Pavli taky mi dnes přišla Máma a já 😀 😀 😀 i s dárečkem pro Ladíčka,dala jsem si teď totiž to předplatný,tak přišli ty postavičky z Fisher Price nebo jak se to píše 🙂 😀 😀

many
29. čer 2009

tak čtu , že se tu řeší bobany 😀 😀 😀 😀 😀 tak u nás to bylo ráno 😀 😀 😀 😀 a je možný , že ještě bude večer před spaním 😀 😀 😀

many
29. čer 2009

jinak dnes poprvé mi předvedl,že umí lézt po schodech nahoru 😀 😀 😀 ještě nikdy neměl možnost a dnes jsem ho nechala a valil pěkně 😀 😀 😀 😀

many
29. čer 2009

jinak u nás nic novýho,řádí furt jak torpédo a pár dní bývá protivounkej , tak nevím jestli nepojede nějaký zoubeček 😒 už dlouho mu žádný nevylezl, čekáme ten osmý 😀 😀 😀

many
29. čer 2009

jinak opožděně , ale přece 😀 😀 😀 😀 vše nej Martínkovi a Honzíčkovi k narozeninkám 🙂 hlavně to zdraví 🙂 a ať se jim v životě vše daří 🙂

many
29. čer 2009

teda už jsem tu tak dlouho nebyla ani nevím kdo už chodí,....... 😉 Jani,Evi,..... co už lítáte 😀 😀 😀

many
29. čer 2009

Evi nááááááááááádherný fotečky 😉 fakt bombaaaaa

e.k.t
autor
29. čer 2009

jj Many lítá jako torpédo s raketovým pohonem 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. čer 2009

Many díky za pochvalu 😉

many
29. čer 2009

není zač 😉 takže roku taky utekla 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. čer 2009

jo to jo, to teda roku odešla, běhala až asi o 2 týdny později 😉

martinka79
29. čer 2009

krásný večer mám dnes moc práce, msím žehlit tak jen v rychlosti. ty květinářky josu k..... výdělečný normálně růže 80kč co to jako je? tak jsme nechla uvázat kytku nic moc a 200kč. 😠
jinak parapetáři josu fakt ESA 5parapetů a 2z nich poničené tak jim je MM nechla n´hend odvézt... už nemám sílu se rozčilovat. ve středu přijde obkladač a bude tu do čtvrtka. to bude mela. budu vařit a tak.... no co nadělám.
JInak v ČB byla bouře jako blázen jednou jsem byla v autě a podruhé v obchodě. a u nás NIC. tak se mějte jdu si dát kávu víno a žehlení.
Many ahojky.

e.k.t
autor
29. čer 2009

Marti soucítím s tebou, posílám energii teda co mi po tom našem večerním trapiči zbylo 😀 😀

martinka79
30. čer 2009

Evi díky.

ahojky tak dnes máme závěr roku huráááááá. 🙂

e.k.t
autor
30. čer 2009

no tak to je super 😉

tady byl řev budíček po 4té 😝 ale vyžahla 250 mlíka, budiž jí odpuštěno 😉

paolin
30. čer 2009

ahoj holky!
Marti, ti mají žně, ty květináři, co? já jsem pořídila své oblíbené gerbery v květináči, tak třeba vydrží.
s těma dělníkama...to je jedno velké neštěstí! lempl vedle lempla 😠

Vítek šel naposledy do školky a byl moc v poho. žádné scény, jako vždy..naposledy..a pak už půjde do "druháku". neuveřitelný..jo, dnes o půl 12 mi praskne voda 😉

paolin
30. čer 2009

jinak holky, zázrak...naši dnes vysoudili barák. po víc, jak deseti letech soud konečně usnesl rozhodnutí a nelze se odvolat. 10 let...hajzlíci jedni! jen jsem zvědavá, co s ním teď naši budou dělat, když jim ten barák padá na hlavu. celou dobu tam nikdo nic nespravoval. proč taky, že 🙄

anta
30. čer 2009

Dobré ranko, dnes si Honzík dal na čas, usnul až teď, ale je usměvavý a spokojený, tak budiž mu odpuštěno, že zde strašil tak dlouho 🙂
Honzík teď nějak dost papinká, kaká jednou denně malého bobíška, asi roste, panč žádné těžkosti na něm nepozoruji 😉
Ráno se pokáknul a já myslela, že si jen prdnul, ale po deseti minutách smradu mi to nedalo a jukla jsem mu do plenek a tam hovno a že Honzík ani nezakuká, v klidu smrdí, táhne se za mnou jako smrad a je vysmátej 😀 😀 😀

paolin
30. čer 2009

čauvec Jani! to je ale smraďoch 😀
jsem četla, že zase spadl airbus. no ti budou pěkně v ...

anta
30. čer 2009

On se vykaká a neřekne, zmeťour, člověk by smradem padl na hubu a Honzík by ještě skákal po mém hrobě 😀 😀 😀
S těmi letadly je to nějaký moc častý 😕

e.k.t
autor
30. čer 2009

Joi taky chodí a smrdí a ani necekne, ale ona neprudí ani v látkovce

martinka79
30. čer 2009

hlááááááásíme máme samé jendičky.... až mi tekly slzičky jakou mám z ná radost a co teprve táta ten do telefonu nějak nemohl mluvit. 😉 byly jsme na kávě, zákusku, tříšti, poháru a nevím čemu všemu a Michálek utíkal a utíkal a ž z toho usnul a spí....
Jinak dostala malý dáreček. 🙂

martinka79
30. čer 2009

holky Michal smrdí cekne, ale jako je rád zahovněnej. 🙂 🙂 🙂