Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
1. črc 2009

Evi tak to byla noc............. já vařím jak mourovatá ahrozím se toho co se zase stane a jak to domrví obkladač. tedy doufám, že ne kdžy je z rodiny...... 😉

paolin
1. črc 2009

čauky holky! jsme doma z písku. jdu nakrmit divou zvěř a pak si zkusím počíst 😉
zatím je to z klukama docela OK 🙂

martinka79
1. črc 2009

tak to je fajn..... PAvli

e.k.t
autor
1. črc 2009

Marti snad je to profík a tudíž to bude ok, jinak bych mu naúčtovala takovou pálku až by se possss 😝 😠

paolin
1. črc 2009

Evi, tak to je teda mazec.
něco je ve vzduchu, že ty děti tak divočí..Adam dnes nespal vůbec, usnul až teď s Vítkem.

Marti, klidně piš. třeba něco poradíme nebo tak..myslím, že to není ani tak o smůle, jako o lidech. bohužel. neznám nikoho, kdo by v poklidu něco vybudoval - pokud si to neudělá úplně sám. třeba teď soused na chatě. chtěl novou koupelnu, sehnal dělníka, zaplatit 80 tisíc. no a milý dělník ty prachy utratil za svoje dluhy a šmitec. pozemek rozkopaný, chata rozkopaná a prázdiny do toho. takže paráda...
vy jste bojovníci, určitě se to nějak vyřeší a konečně se doberete kýženému konci. moc držím pěstičky! nebo s nima pojedu někomu namlátit 😉

Jani, jdu kuknout na foto 🙂

e.k.t
autor
1. črc 2009

No tak dnes asi Joli usne opo obídku v klidu, pustila jsem jí větrák už ráno, tak je v ložnici chládek 😉

paolin
1. črc 2009

děsný hic, co?
Adam strašně kašle ☹ jestli to může být i těmi zoubky, co se mu klubou?

e.k.t
autor
1. črc 2009

no Joli snad i spí, nenku 28 ve stínu to jde, v ložnici je vyvětrákováno tak je tam asi 20 i když jedno okno je na jih a druhé na západ 😉

paolin
1. črc 2009

tady začíná bouřit. to zase bude počasíčko na odpoledne..

e.k.t
autor
1. črc 2009

no tady je dnes ticho, teda zatím

paolin
1. črc 2009

já jsem klukům slíbila bazén, tak by mě mrzelo, kdyby to nevyšlo. že vy jste to k nám odfoukaly 😀

martinka79
1. črc 2009

tak Míšák spí už před 1,5hodinky. oběd jsem zdárně odnesla a skokla práci dnes nafotím a dám alba.... chválím ho moc pěkněé dokonce věděl ajak ji dávat a nezmrvil to... kuchyňbyla napůl hotová a dnes e udělá apak dospáruje až bude mít čásek a bude se pokračovat. 🙂
sousedovi domrvili dlažbu i obklad a obkladač tam v klidu chlastal rumík našli potom různě poházené lahve.

martinka79
1. črc 2009

tady klid nikolka se koupe. Kam půjdete na bazém Pavli?

paolin
1. črc 2009

Marti, na balkon 😀 já se si s klukama moc nedovolím vyrazit někam na koupák. loni jsem byla a stálo to za..Vítek nechtěl vůbec do vody. Adam by zase nechtěl ven a sama bych je neuhlídala. dávám jim bazének na balkon a oni trajdají tam a zpátky a líbí se jim to. na chatě si to samozřejmě vynahradíme 🙂

paolin
1. črc 2009

teď je docela mazec, jak vypustili přehradu. je vážně téměř celá fuč. našli tam nějaké nevybuchlé granáty a bahno je, jako močál. ztratil se tam pes apod. no, stejně prognozy znějí, že to bude mít nulový efekt. škoda. jako děti jsme se tam měli dobře. supr koupačka.

martinka79
1. črc 2009

aha tam máme velký bazén? já na balkon chci dát také Míšovi ten pidi midi a jak mám ještě ho ani neužil tak uvidíme jan bude ovšem na zahradě by to bylo o to lepší.... 🙂

paolin
1. črc 2009

na chatu jsme koupili veliký. tak jsem zvědavá.
na zahradě to bude super!

e.k.t
autor
1. črc 2009

No ono to efekt mít nebude do té doby dokud nepochopíme jak se chovat ekologicky, protože to čím se pohnojí pole se spláchne vodou do přehrad, ale ono to vyčištění udělá své, jenže se zase naplní těma srajdama z pole, tak to bude za několik let stejné.

A mě se vrací Martin o d našich s košíkem třešinek na marmeládku Joli na chlebík a palačinky 😉

paolin
1. črc 2009

jo, Evi, asi tak. a taky ten stupidní zákaz jízdy motorových člunů. loni to byla fakt síla! už v květnu smradlavý brčál 😝
třešinky? tak si dejte do nosu 😉

martinka79
1. črc 2009

holky máme hotové vyrobené dveře a není kam dát není hotová koupelna a podlahy dlažby a plovoučky. dnes budu uplácet obkladače.

e.k.t
autor
1. črc 2009

no ony jsou fakt jen do marmelády, ale to nevadí 😉

anta
1. črc 2009

Teda venku je to docela hnus fialovej, vedro jak v pekle, ale co, Honýš spinká a to je důležité 🙂

paolin
1. črc 2009

tak u nás teď teplota klesla o 5 stupňů a mračí se. co je toto za počasí!

martinka79
1. črc 2009

no tak já se chystám s prdelkou ven na stavbu dát kávičku obkladači.
jo a můj otec má obě ruce rozřezanééééééééééééééé za zašité /dlaně/. ☹ takže toto nejsou ruce na pomoc. zatím pa

e.k.t
autor
1. črc 2009

Pavli no je to apríl jak vyšitý

many
1. črc 2009

ahojky,ahoj,ahojky 🙂

many
1. črc 2009

teda taky u vás byla taková hrozná bouřka,takový rany si nepamatuju, ale večer se bude suprově spát, konečně lepší vzdoušek

many
2. črc 2009

Dobré ránko 🙂 budíííííííííííček 😀 😀 😀

martinka79
2. črc 2009

krásné ráno.... u nás sprchlo jen málo, ale bouřilo a bouchalo silně. 😉

many
2. črc 2009

teda tak u nás to byla síla, ale od těch 15.00 do 18.00 nějak tak, pak už byl klid, akorát jsme nemohli ven no 😒
doprala mi pračka, jdu pověsit a zase se tu ukážu 😉