Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. črc 2009

no Joli je v postýlce a je tam zticha tak si jdu dát brambory s gulášem 😀 😉

anta
11. črc 2009

Dobré chuti vinšuji 😉

e.k.t
autor
11. črc 2009

Díky slupnuto a teď dokud je Joli v pohodě vynést odpadky, plíny a pověsit prádlo 😉

e.k.t
autor
11. črc 2009

tak odpad zlikvidován plasty a sklo taky prádlo visí a další se pere, teď už jsen poklidit nádobí z myčky a druhou pustit 😉

anta
11. črc 2009

Já už toho taky mám docela dost za sebou, teď ještě jdu Honýšovi pro nějaké to papů a už se nehnu ani na krok 😀 😀 😀 Honýš je naštěstí čím dál tím víc v pohodě, to je strašná úleva po tom půlroku neustálýho řvaní 😀 😀 Jen v noci pláče bolestí zoubků, no ale s tím tak nějak nic nenaděláme, rostou mu jak houby po dešti, až to půjde, tak je spočítám, dosud jsem jich zatím viděla 8, to jde 🙂 Ale mám pocit, že čím je starší, tím víc ten růst zoubků prožívá a víc řve, ačkoli když ho nic nebolí, tak jak jsem psala, tak je strašně pohodovej a to mě moc baví s ním být😉

e.k.t
autor
11. črc 2009

No to je zubatej jak kanadská pila, Joli jich má 5 a šestý se pomalu chystá 😉

anta
11. črc 2009

😀 😀 😀 Taky občas bývá umručený, ale co, si říkám, jednou to snad přejde a bude tady puberta 🙂

e.k.t
autor
11. črc 2009

no neboj ono to bude tak nějak průběžně a pořád stejně 😀 😀 😀

martinka79
12. črc 2009

krásný den, já tu měla včera návštěvu a pracovala jsem na DOMĚ-ZAHRADĚ- DNES DOPO JSME DĚLALA ZAHRÁDKU U DOMUA TEĎ ČEKÁM AŽ SE PROBUDÍ PRDELÍNA AZASE HURÁ VEN... UŽ JE TO TU 😀
JINAK JANI HONZÍK JE ŠIKULKA.
opatrujte se holčiny zatím.....

e.k.t
autor
12. črc 2009

dobře to tam udělejte

martinka79
13. črc 2009

krásné ráno všem 🙂
tak jsme včera s Mm zvládli vše co si zadali. dnes už se začne malovat. já odpoledne jedu s prdelínkem na převaz, paleček se mi jeví velmi dobře. 😉
doufám, že jste si všechny užli víkend.

anta
13. črc 2009

Ahoj holky, Honýš ještě vůbec neusnul 😕 Straší od 5 od rána 🙂

e.k.t
autor
13. črc 2009

tak u nás se straší až od 6ti, ale je nabitý den no nějaké dodělávky s jednou klientkou, dovézt ji do Pardubic ke zrušení nevýhodných smluv a na agenturu a potom ještě pro dárek pro prapratetu bude mít 85 pak ještě vybrat něco mamce sbalit a hurá na moravu a ve středu na funus 😝 , už chci čtvrtek 😀

paolin
13. črc 2009

čauky holky 😀
Marti, super s palečkem!
Jani, snad už Honzík spí!
Evi, to máš tedy perný den! a vlastně skoro celý týden...

Adam usnul. před tím se poblil...nějak se mi nezdá :o(
u nás víkend v poho. v sobotu procházky a tak a včera jsme byli plavat. tak supr. ve středu chceme jet na Vysočinu, když má být hezky. snad to vydrží 😉

martinka79
13. črc 2009

Pavli to si užijete.
já budu pomalu balit Nikolku an tábor jede v neděli. jen má zrovna Mm službu a já si to popletla myslela jsem, že jede už v sobotu. ☹
no a jinak vedro.
Evi držím pěsti, aby to bylo super vše jsi zvládla......
Jani už chrupete???
Pavli tak to bude prima vysočina 🙂

anta
13. črc 2009

Tak usnul! Holky, Honýš už se snaží sám stát, dokonce se včera postavil a začal si tleskat, jak je šikovný 😀 😀 No jinak včera jsem udělala novinku, zakoupila jsem dřevěné konzole a záclony a konečně máme záclony v obýváku a v kuchyni, hurááááá. Vyloženě jsem do toho musela MM dokopat, ale výsledek stojí za to! 😉 Už jsem si připadala jak ve výkladní skříni, pokud nejsou žaluzie zatažené, tak je sem vidět jak do prdky. 🙂 No a to, že Honýs nemohl usnout, není poprvé, cítím, že přijde zase nějaká změna, ještě že jsem ale ve formě, jinak by mě to asi pěkně naprdlo 😝 🙂

martinka79
13. črc 2009

Jani změna? počssí zoubky a potom to chození počkej v pátek hurá do ulic za ručku. 😉 odpočívej,. jsi šikulka.

anta
13. črc 2009

Marti změna v tom smyslu, že třeba začne chodit, skákat nebo lézt mi po hlavě, 😀 😀 😀 co já vím, ale vždy, když nespí, tak přijde změna v jeho chování, nějaká novinka, víš? 😉

martinka79
13. črc 2009

jj chápu psala, že počasí se zlepší bude vedro. zuby mu narostou a jetě bude chodit.

anta
13. črc 2009

Jenže já pořád tápu nad prvními botičkami pro Honzíka, pořád nevím, jaké má mít 😅

e.k.t
autor
13. črc 2009

Joli je doma v bačkůrkách a na ven jsem koupil v lékárně sandálky zdravotní sice přes 500 ale zdravé 😉

anta
13. črc 2009

Tak drží dobrej rekord, Honýš dnes spal jen od 9,15 do 10,45 hod a od té doby ani prd

paolin
13. črc 2009

Jani, to teda musel být den!
kluci jsou taky pěkně protivní a zlobiví. Adam spal 2x po 3/4hod. žádný výkon teda!
u nás taky vedro

e.k.t
autor
13. črc 2009

ahojky, tak my po celoodenním maratonu konečně u našich na moravě huráááááá 😉

martinka79
13. črc 2009

Jani tak já koupila sandálky a tenisky vše kotníkové...

martinka79
13. črc 2009

U nás byl taky takový nespavý den. Michálek vytuhl až po 12hod a spal tedy pěkně asi do 14hod, ale večer nemůže usnout..... 😀 ☹ MM začíná malovat-penetrovat a potom hned já dnes natřela pískoviště.

e.k.t
autor
13. črc 2009

no Joli má sandálky taky po kotník teda přes, aby byl zpevněný 😉

martinka79
13. črc 2009

tak si užíváš u rodičů? to je prima.

e.k.t
autor
13. črc 2009

jj oni si užívají Joli a to je taky prííímaaaa

martinka79
14. črc 2009

tak to je to nejelepší, když si rodičové užívají vnoučka a vy máte celkem pohodu. 😉

krásné ráno všem. hlásí pršavec ach jo.