Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

alenka83
22. črc 2009

No co to tu čtu, Jani?! To je síla, vykašlete se na něj, řekněte mu to, že o něj nestojíte a ať se zamyslí především sám nad sebou...to by nepřijal a dělal by zle, kdyby to slyšel na rovinu?

Marti, Pavlí, holky, co jezdíte na Vysočinu, mohly byste mi napsat tipy, kam by se dalo jet, podívat, případně ubytovat s dítkem atd? Chceme tam jet na prodloužený víkend a nějaký tipy by se nám hodiny. Prostě kam se dá na výlet s dítkem atd? Byli byste moc hodné🙂

anta
22. črc 2009

Alenko, já jsem z toho celá hin, je mi z toho celýho opravdu zle 😢 😢 Docela se divím, že je MM po tom všem, co si prožil, normální. Už chápu, že je na našem synátorovi tak závislý, on nikdy nepoznal lásku rodičů a chce to klukovi jakoby vynahradit, ani jeden z nás nechce, aby Honzík strádal 😔

alenka83
22. črc 2009

Jani, to je přesně, jak píšeš. Prostě člověk, to co nepoznal doma, chce pak možná mnohonásobně vynahradit svým dětem stůj co stůj. Jen mi je taky divný, že TM už nerezignoval a tyhle vzpomínky i s lidma nehodil už za hlavu a jakoby zapomněl. Vždyť jak je vidět, ani po tolika letech si nikdo z nich nešáhl do svědomí a nesnaží se to teď napravit, to je hnus, ale prostě se tohle děje a někdy i v horších měřítkách. No, držím palce, ať to zvládnete a nikdy už nemáte takovouhle návštěvu, která vás jen rozhodí 😖

martinka79
22. črc 2009

alenko tak já ti něco pošlu kolem poledne teď po ránu mám frmol..... Jani tedy je to hrozné,ale v to ustojíte. já jdu něco uklidit a začít vařit. 😉 dnes budou játra.

anta
22. črc 2009

Už se na tom pracuje, fuj, držte mi palce, protože je možné, že tchána budu muset poslat do prdky i já a nejen manžel 😉

paolin
22. črc 2009

čauky holky!
Jani, to je děs toto! drž se a šupky dupky tchánečka z domu ven 😉
Alenko zkusím popřemýšlet. naši mají chatu na Třech Studních, takže jsme ubytování nikdo moc neřešili 😒 ale hodně známých jezdí na Mýtinku http://www.elektroinsta.cz/mytinka/, taky hotel u Loubů je pro děti fajn (dětský koutek, bazén..jezdí tam plavání s dětmi) a v zimě jsme byli ubyrovní v chatě u Buku www.ubytovani-tristudne.cz a tam to bylo fakt supr. s obsazeností to ale bude asi horší 😒
ráno jsem jeli na poštu a já si vyslechla duo uřvánek. dost šílený...naštěstí teď Adam spí a Vítek šel s babi ven. takže mám od začátku prázdnin hodinu a půl klidu 😀 jdu žehlit..

martinka79
22. črc 2009

Alenko pěkně je podlesí a Milovy, jinak super je Nové Město a od tud to máš kousíšek na tři studně ty jsou nadherné a okolí, medlov krátká, Milovy, jinak ž´dársko jako škrdlovice, hamry a dalíš je super též. kdy se chystáte?

paolin
22. črc 2009

Jak psala Martinka o Milovech, tak tam je dobrá Hofrova pražírna kávy. mají tam mňam mňam buchtičky 🙂 a kousek za pražírnou je hospůdka a konírna a mají tam prasátka, kozy, psy a jiný potůrky a taky se tam můžou děti vozit na poníkovi. výbrně tam vaří! ale jak přesně se to jmenuje, jaksi už nevím. jen se tam jede kolem pražírny a je to fakt kousek. to doporučuji 😉
jdu už vážně žehlit 😉
Adam zase kašle a má rýmu ☹

martinka79
22. črc 2009

Pavli taky nevím název, ale znám to tam taky by to bylaq ostuda jako místní nevědět kde to je viď.... 😀

martinka79
22. črc 2009

holky tam je vedro.

anta
22. črc 2009

Teď jsme se vrátili z venku, je tam větřík a zataženo, tak to je příjemné. MM právě rezignoval a chce milého tatínka kopnout do prdele 😀 😀 , my s ním do budoucna nechceme mít nic společného, ale on (tchán) si vlastně vzpomněl, že je taky táta a děda 😠

martinka79
22. črc 2009

JÉÉÉÉ,A LE JEN DĚDA A TÁTA CO DOSTÁVÁ A NÉ DÁVÁ A FGUNGUJE TAK JAK MÁ VIĎ.

anta
22. črc 2009

Tak tak Marti, jeho specializací jest citové vydírání anebo rovnou řev, chceme se ho nějak zbavit, achjo, je to děsnej problém, on se nechce dát, asi mi nezbyde nic jiného než mu zavolat a říct mu na rovinu, ať jde někam, kam patří 😖 😀 😀

martinka79
22. črc 2009

jANI TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ

paolin
22. črc 2009

Jani, tak co - nějaké novinky..?
Mirek šel s klukama ven - zázrak! já jsem z nich úplně vyšťavená..
zítra jdeme všichni k zubařce a pak jedeme za ségrou na bazének. tak snad vše dopadne OK 😉
jdu dělat večeři, tak se mějte prima!

martinka79
22. črc 2009

my se chystáme hajt, ten malý

e.k.t
autor
22. črc 2009

tak u nás se už taky chrní 😀

anta
23. črc 2009

Dobré ranko, holčiny, zatím novinky žádné, včera jsem milému tchánovi napsala ostrý mail, tak očekávám, že bude volat manžovi do práce a bude se děsně rozčilovat, toho se hodláme chytit a poslat ho do té prdky, není to tak jednoduché, jak jsme si představovali, ale my to vyhrajem 😉

martinka79
23. črc 2009

jani ahojky. hodně sil v boji.

anta
23. črc 2009

To naštěstí mám, ale není to jednoduchý, stačí, když konečně otevře oči a podívá se za sebe, co za sebou zanechává. Dnešní ráno jsme s Honýšem strávili ve vaně 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. črc 2009

Ahojky Jani bojujte, za klid doma to stojí, ale koukám že samolibost je náp=last na oči všude, takový člověk se na a za sebe nikdy nepodívá 😝

ale bojujte, když tak máte na termín návštěvu, i kdybych si to měla zařídit a opravdu přijet, tak bude mít smolíka a bude, několikrát mu to uděláte a dá pokoj 😉 doufám 😀

anta
23. črc 2009

Přesně i to chceme udělat 😀 😀 . Holky, na teploměru jsem našla 45 stupňů 😕 , ještě chvíli a praskne nám úplně. Chtěla jsem jít s Honzíkem ven, ale došli jsme k popelnicím a říkám, tak to ne, v tom se prostě chodit nedá, objeli jsme blok baráku a jsme doma 😉

e.k.t
autor
23. črc 2009

no my zabednili pustili větráky a smutná nostalgie z loňského roku, kdy v tomto počasí mi byla taková zima že jsem na sebe topila halogenem. No v sobotu budu oslavovat rok od záchrany života, tak mám takovou nostalgici 😝

anta
24. črc 2009

Dobré ranko, holčiny, tak boj pokračuje, ale jsme na dobré cestě, rozhodli jsme se dělat mrtvé brouky, nereagovat na nějaký maily, prostě na něj prdíme a když bude nejhůře, tak mu dám opět céres, že se z toho nevzpamatuje 😀 😀 😀

anta
24. črc 2009

Pozor pozor - zpráva od Martinky, od včerejšího dne jsou bez vody a elektriky, byla tam prý taková čina, že je to odřízlo, tak abyste věděly 😉

paolin
24. črc 2009

Jani a tcháneček se snaží komunikovat?
Jééé...u Martinky to musel být mazec! doufám, že to zvládá!
u nás je mazec doma. se to hromadí, hromadí...a když Adam rozlil hrnek mlíka po stole, zemi, sobě, židli..rozplácal na pohovku buchtu a pak vylil a rozplácal polívku úplně všude, tak jsem si sedla do koutka a slzičky úplně tekly. mám do krve rozpraskané ruce, takže 3x uklid byl fakt dost drsný ☹ teď oba sedí a koukají na Krtečka. 5 minut klidu! jinak náky mladý ožralý lidičky zdemolovali dětské hřiště. tyjo..my teda taky chlastali, to jo. ale dělat bordel a ještě ničit dětem? to nechápu!

anta
24. črc 2009

Pavli, tcháneček se hlavně snaží citově vydírat, jak ho nikdo nemá rád a nikdo si s ním nechce hrát, víme? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. črc 2009

Tak jsem dnes tu zkoušku teda udělala a v pohodě i s ušima 😀 😀 😀