Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
4. srp 2009

jdu ochočit vysavač.... 😉

anta
4. srp 2009

Nebooooj, ty si zasloužíš okolo sebe jen hodné lidi a skutečně příjemné a já taková normálně jsem, jen si nenechám nic líbit 😀 😀 😀

paolin
4. srp 2009

ahoj holky!
no gratulace k holčičce 😀 aspoň budou mít kluci z čeho vybírat 😉
Jani, ta vaše rodina...ta tě ničí, viď? vyprdnou se na ně na...!!
jinak jsem zpátky z úrazovky. pan primář byl úžasný! po dlouhé době jsem měla pocit, že neobtěžuji svou existencí. jinak ortéza na 6 týdnů minimálně. 14 dní o berlích, nášlap na 50%. to není tak hrozný 😉 no a diagnoza je natržený vaz v kotníku. takže kulhání a skákání 3x hurá 😉

martinka79
4. srp 2009

Pavli tak co mám ti gratulovat nebo spíš litovat.... ale neboj ty to zvládneš... bude to OK. 😉 budu občas skákat s tebou.

anta
4. srp 2009

Ahoj Pavli, no beztak je to teda úděsný, viď? Myslím na Tebe každý den, tak snad tě to potěší 😉
Jinak jsem zjistila, že to moje klučisko je šíleně ale šíleně ukecaný, od rána nezavřel pusu 😀 😀 😀

anta
4. srp 2009

Jo a naučil se pořádně říkat "mama, tata, baba" teď jsme přidali "kaka, gaga, vava, jeje, jaja" 🙂

martinka79
4. srp 2009

¨Jani tedy ten je mluvka. Já uložila tvorečka... snad usne. je to herec někdy schválně vyvádí. ☹

e.k.t
autor
4. srp 2009

Ahojky, tak jsem po skoro týdnu opravdu doma, nebylo to špatné, ale doma je doma 😉

martinka79
4. srp 2009

jé doma je krásně viď. 🙂 já se tam ráda varcím. zatím jsem nic moc nevyjela a popravdě nijak mi to neschází. u nikolky jsem se nalítala až aaž teď je čas si MD užívat v pohodě klidu jen kdyby ta stavba už byla tak i bez stresu. 😀

e.k.t
autor
4. srp 2009

to jo, Martin dělá holandské řízečky, Joli mi tu leze snad i po hlavě 😀 😀 domácí idilka 😀

paolin
4. srp 2009

Jani, to musí být supééér 😀
EVi, tak si užij domova a odpočiň si!
Marti, se stavbou si ale užiješ, co? uf, držím pěstičky, ať už to máte za sebou!
Adam už spí, Viky je s tátou. Dnes jsme konečně vybrali dva finálové hotely u moře. teď ještě počkáme na last moment. jestli bude 😉 a jestli můj kotník dovolí a jestli budou kluci zdraví, tak snad vyrazíme 🙂

dite1
4. srp 2009

ahojky!!!
letim do prace, jen jsem chtela vedet jestli hlasujete hlasujete?????
pacek 😉

e.k.t
autor
4. srp 2009

tak kňukna ukníkaná a chrní, huráááááá 😀

martinka79
5. srp 2009

Míšo hlasuju.... 😀
pavli jen je´dte potřebujete to celá rodina..... a i když nebude kotník zcela OK tak si dovču můžeš dovolit.
No u nás je vymalováno a uklizeno nahoře a čekám až obkladač dojede udělta koupelnu s chodbičkou a obloží kuchyň je hotovo..... na chvilku. pootm nasptoupí tatinna plovoučky a já s hadem na okna a bude to OK. přesune se na spodní část... tam vymaluje a dodělají se schody obložky a dají dvee a na ty chtějí dojet příští týden. 😉 no snad to vše klapne a pokud ANO tak v říjnu bydlíme. sice bez nábytkua všech doplňků, ale i tak budu v domečku,. 😉

martinka79
5. srp 2009

hola hola holčiny kde vězíte snad ne v pelíšku. já jdu udělat těsto na knedlíky.... dnes budou meruňkové.... Míša si vykoukal celou tašku 🙂 a včera 3rajčata dnes asi pošupe pro nějaké to prasátko a dvě slípky.

anta
5. srp 2009

Dobré ranko, dneska mám to lítání po úřadech, to se teda hodně netěším, ale snad to nebude tak strašidelný 🙂

martinka79
5. srp 2009

jé Jani tak dneska na tebe budu extrémně myslet. já dnes budu mít pohodu nebo nehodu.... podle toho zda dojede obkladač.když nedojedezkazí mi den a M také. ☹

paolin
5. srp 2009

jé, Jani, také moc myslím! ať jsou na tebe hodní!
Marti, to zní dobře s domečkem! už to jede do finále! no já jsem zvědavá!! pošli fotky 😉
Evi, Jolanka si tedy dává na čas, než ji udoláš, viď?
Míšo, já ještě nehlasovala. juknu na to 😉

paolin
5. srp 2009

kluci šli s babi ven, Mirek do práce. já vařím. kotník trochu lepší. hraje tedy všema barvama 😀

martinka79
5. srp 2009

Pavli kotník dobrý modní doplněk. 😀 snad moc nebolí.
JJ dodám fotekčy dnes v poledne ještě něco nafotím a dám hned na pc... se těšte milé dámy bude valit očka 😕 😕 trocha sebe chváli neuškodí ne?
se těším až dojede a né na čumendu,a le prostě na pokec a tak relax na zahradě a pohoda.... snad to vyjde. 😉 jdu na ty knedle... obkladač dojel... te´d mu přidám ještě jedny ruce a bude to. 😀 😀 😀

paolin
5. srp 2009

Marti, těšíme se na fotečky i návštěvu 😉 obkladač dorazil? tak supééér! snad mu to půjde rychle, viď?
já uvařila rajskou a pak budou řízečky a americké brambory. šupnu pak to albiku foto, jak náš mrňousek stoluje.

anta
5. srp 2009

Ahoj holčiny, tak jsem zpátky z úřadů, vše vyřízeno naprosto bez problémů, dokonce jsem i podrbala nejen s pracovnicemi, ale i s ostrahou objektů, takže celá pracovní morálka šla do prdky 😀 😀 😀 Jsem spokojena, vše šlo hladce, dluh na VZP není, takže pohoda country rádio 🙂

anta
5. srp 2009

Dnes jsem si Marti, vzpomněla na tvého bratra, potkala jsem totiž tatínka mé bývalé kolegyni a já mu jen řekla, že jdu tam tam tam (celkem na pět úřadů jsem šla) a pak že se asi půjdu oběsit a on mi na to říká: Lepší je být dobře oběšen nežli špatně oženěn 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. srp 2009

tak u nás je uspáno, no třeba si to užiju až do rána a ne jako dnes 😉 zub jeden praštěnej 😝

e.k.t
autor
6. srp 2009

Dnes to bylo fajn, budíček v 6, dala míko a je zticha, sice nespí, ale nekřičí 😉

martinka79
6. srp 2009

krrásné ráno... hlky včera u nás stres tradice kouopila jsem obklad do kuchyně. jinak Mišák řval jak protržený asi 1hodinu večer už jsem na něj chtěla vzít palici..... 😠 no a já šla spát až o půlnoci udělala jsem si večer pro sebe manikuru pedikuru a tak relax... doma. klid ticho i MM držel pusu. byl ztahaný jak pes. 😎
dnes dopoledne odjíždím na chalupu ke kolegini z práce sezvala malý pracovní kamarádský mejdan... se těším sice bez dětí by to bylo ještě lepší,a le i tak mi to stačí.... 😀 😀 😀 vařím rychle a´t můžu na 11hod vypadnout. Jani super jsi dopadla můj brácha no možná ho na balkoně nového domu oběsím.... 😀 Pavli yt jsi šikula jak to zvádáš... fotky doám nebojte. obkladač jede jako drak. 😉 evi u vás občas taky křik. 😝

e.k.t
autor
6. srp 2009

no u nás eda docela pvidelně, co kdyby usnutím o něco přišla 😀 😀

martinka79
6. srp 2009

jé a u nás te´d také to mintedy bere nerva..... neznám to a on to začíná být pěkný prevít..... palice dubová a vše dohromady... snad ho to přejde.

martinka79
6. srp 2009

Pavli tak adámek má apetit. 😀

monkia.pv
6. srp 2009

ahoj holky tak jsem tu zase po dlouhe dobe!vidim ze se tu stale neco deje!Ja sem nestiham nakukovat-MM si totiiz bere notas na cesty,takze jsem vetsinou bez konika ☹ !A musim rict ze mi povidani s vama moc chybi!Vaneska nam roste jako z vody-porad se mi nechce verit ze uz chodi-nebo vlastne spis lita!Je divocak!Porad mame odreny kolena!Ale jinak je to zlatiko az na nektery ty jeji dny,kdy bych ju nejradeji nevidela! 😉 Ted nastesti jsem zavedla to ze si ji nasi berou kazdou sobotu a ja mam klid!Je to super!Bojujeme s nocnikem!Vubec nevim jak ji naucit curat do nej!Ona tam posedi,ale vycura se jak z neho vstane!Ach jo!Nemate nejakou dobrou fintu jak na to?