Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. srp 2009

no to by byla šou, jenže by se takto nepředváděli

e.k.t
autor
11. srp 2009

teda Joli je mlsnice to je síla, chutnají jí mashmaloww nebo jak se tomu nadává a taky gumoví medvídci 😀

martinka79
11. srp 2009

tak my se vrátili z prochajdy a Míšy jezdil na eletrické motorce. 🙂 moc se mu to líbilo.
jinak pohoda počasí různorodé.
No to by byla šou.... třeba se vážně sejdeme

many
11. srp 2009

ahojky holky 🙂 teda u nás to už tak 14 dní byl nášup, Ladík furt srandil a teď měl týden zvýšenou teplotu a buch, máme o další 3 zuby víc 😀 😀 😀 snad bude teď chvíli klid, protože teda mrčel a mrčel a řval kvůli každé maličkosti

many
11. srp 2009

a co vy 😉 dočíst vás nemám šanci 😀

many
11. srp 2009

teda nikdo nikde 🙂 tak zatím pa pa

martinka79
11. srp 2009

já jsem tu!

anta
11. srp 2009

Honýš tancuje tím způsobem, že sedí a kývá se zleva doprava a směje se u toho. Vestoje zase tancuje tím způsobem, že poklekává do rytmu v kolínkách a nebo se zase kývá, je to děsně legrační 😀 😀 Taky občas i zpívá 🙂

martinka79
11. srp 2009

tak to je budoucí tanečník. Míša taky tancuje a u toho roztomile rozhazuje rukama. 😉

martinka79
11. srp 2009

tak jsem dnes pořídila suiper botky Míšovi plátěnky na sucháče k tomu kožené šněrovací no a byla akce třetí botky zdarma a já vzala Nikol sandále. vše je český výrobek a z obuvy a stálo mě to 514kč......

e.k.t
autor
11. srp 2009

Marti to byl super nákup

martinka79
12. srp 2009

to jo zase mě to po dlouhé dob+ potěšilo 🙂 adoma mám dlaší dvoje botky malé no asi je fakt už musím někomu dát... se mi to tu hromadí. čekáma až zavolají na ty dveře to bude mazec jestli to máme blbě...... ☹ ☹

e.k.t
autor
12. srp 2009

teda Martin v práci, Joli spí - ani se nedivím, po tom co předvádí v noci- a já místo dospávání byla vzbuzena televizí, která se sama pustila jak došlo k obnovení proudu 😠 😝
farma poklizena a sklizena a teď si asi pustím video, teda až ho odblokuju. Sporák už jsem odblokovala. NEMÁM RÁD VÝPADKY PROUDU 😝 😝 😖 ☹ 😠

martinka79
12. srp 2009

ani já ne. Evi tak hurá na relax....

e.k.t
autor
12. srp 2009

no už tam frčí Ducháček 😀 😀

dvd je načasované a nastavené, tak teď kafe a chlebík 😉

anta
12. srp 2009

Dobré ranko, holčiny. Honýš sice ještě nespí, ale prohání tady pejska na baterky a schovává se přede mnou a vůbec dělá blbosti 🙂

anta
12. srp 2009

Aha, už vím, proč se schovává, posral se jelimánek 😀 a myslí si, že to necítím 😝 😀 😀 😀

martinka79
12. srp 2009

jé to je lump ten Honzík.... jako náš MIchal. 😉 dveře se montují se na ně těším. a linka se dolištovává ejště dojede pána na servis vysavače a bude to vše OK. někdy vše jde tak nějak samo a někdy vše stojí za ..... 😠

anta
12. srp 2009

Tak jsem ho umořila, fuj, dalo mi to práci, ale dobrý, Honýš je i tak hodný, však on si řekne, že chce spát a bez zbytečného řevu. To mě docela dost těší, že máme klídek 🙂
Jé, Marti, už jen pár maličkostí a je to, viď? Jo to znám, jeden den člověk má pocit, že by skálu mohl unést a druhý den je vše k posr.... 😉

e.k.t
autor
12. srp 2009

no to je všude stejné, občas si člověk připomene pořekadlo že na posr.. i haj.. spadne 😅

anta
12. srp 2009

No to jsi mi tak Evi připomněla, mám u t-mobile paušál, zaplaťpánbůh, že mi končí smlouva, neboť již mi druhým rokem chodí účty s částkami nejméně od 1.500,- Kč, tento měsíc mi přišel účet na 1770,- Kč, někdy mám z toho pocit, že snad telefonuju ve dne v noci, jsem z toho celá fialová zelená 😀 a dost nasraná 😠

martinka79
12. srp 2009

Jani tak to s tím něco dělelej mojí mámě takto někdo naboural mobil a zaplatila super částku 15tis..... a to bylo minut že Michalt vrdil, že snad někdo intenzivně telefonoval 25hodin a 30dní v měsíci... máš podrobný výpis?

anta
12. srp 2009

No už jsem si řekla, že už to vydržím, ale pálky to jsou slušný. 😖 Jsem pitomá no, měla jsem se ozvat hned, teď už na to prdím. Aůů a nenadávat 😀 😀 😀

martinka79
12. srp 2009

no tak to tě obdivuji já bych jim ukázala.....

martinka79
12. srp 2009

pádíme ven potom vše nafotím a namrskám do pc.

anta
12. srp 2009

Tak se hezky vyvenčete, tady se nějak zatáhlo 😉

martinka79
12. srp 2009

nestraš tady zrovna svítí

monkia.pv
12. srp 2009

ahoj holky!Nevite nahodou nekdo jak se pouziva net v mobilu?Ja se tam dostanu na stranky konika i sem k vam ale nejak nemuzu odeslat odpoved! 😠

monkia.pv
12. srp 2009

tady je taky zatazeno!a rano prselo!

monkia.pv
12. srp 2009

Jeee Marti ta kuchyn je uzasna!!!My premyslime ze si taky nechame udelat novou kuchyn!