Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
3. pro 2008

jsem si myslela, že má být do 1roka,a le nějak i to už vypadlo z hlavy. ☹

e.k.t
autor
3. pro 2008

no to jo, nám došel v 5 měsících, ale má 2 kapky denně 😉

e.k.t
autor
3. pro 2008

no a vy máte asi jen 1 kapku nebo ne?

martinka79
3. pro 2008

my jednu.

martinka79
3. pro 2008

já měla už recept, ale já ho nevyzvedla jelikož jsme stále měla doma. no co nadělám brnku jí ať mi ho připraví a potm si ho jen vemu,. dnes bude bez kapky. 🙂

martinka79
3. pro 2008

Co budeš dnes kuctíkovat ty Evi? a proč máte dvě?

martinka79
3. pro 2008

dnes tu u nás vítí slunce asi bude krásně.

e.k.t
autor
3. pro 2008

NO ŽE BYLA MALÁ A TROCHU DŘÍV A NAVÍC PO MÝM INZULÍNU 😝

martinka79
3. pro 2008

aha tak to jo. MIšák knečně po svém dvičení a řádění šel hajat. 🙂

many
3. pro 2008

taky jsme brali kanavit do půl roku a vigantol nám došel už ve 4 měsících,tak jsme museli nechat už napsat další 😉 taky bereme dvě kapky denně do roka 🙂 jinak malej mi vytuhnul,tak se pomalu šlechtím a pak povalíme ven,ještě se musím nasnídat a nachystat žehlení,pak budu konečně žehlit po obědě 😀

many
3. pro 2008

jinak u nás trošku prší a je zataženo 😒 ale snad bude teplo 😉

martinka79
3. pro 2008

Jé many to je fuky počasí. U nás je krásně. já žehlila včera večer. a bylo to fajn, potm vygruntovala ybt a dnes mám klid jen to vaření a vymýlšení stále něčeho. hlavně mišákovi,a le asi mu udělám rýž. akši když mi budeme mít nákyp.

many
3. pro 2008

já včera byla s malým i navečer venku,tažkže jsme byli doma až po 18.00 tak už se mi žehlit nechtělo,tak musím dnes a večer jsem ještě zapla jednu pračku,jinak naštěstí taky jinou práci nemám a obědy mám od mamky a Ladík papá ze skleniček,takže to je taky rychlovka 😀 už je vzhůru,tak se jdeme chystat ven,pa pa

martinka79
3. pro 2008

Aha tak to máš pohodu. to já vařím sobě i prdelínovi ikdyž sleknu tu mám, ale tu beru jako krizovku. ráda vyvářím.
tak si to užijte pa. 🙂

martinka79
3. pro 2008

tak rýže na nákyp se vaří

e.k.t
autor
3. pro 2008

tak já udyndala Joli k dotažné, ale je protivná a to máme jet do krajského města a strávit tam vlastně celé odpolko 😝

martinka79
3. pro 2008

Aha to ji přejde neboj cestování náladu napraví. 🙂

martinka79
3. pro 2008

tak mám vařeno prdelín stále spí. tak jdu ještě něco pošolichat. tady ani nožka na pokec.

paolin
3. pro 2008

hezky den vsem! u nas slunickovy 🙂

Ali, na masirovani si nemuzu stezovat 😉 Mirkova ex-manzelka ma Bechtěrevova nemoc-srustani patere 😔 , tak v masirovani je zbehly.
Adamek ted chrni, tak jdu honem varit a jist. s nim ted nestiham absolutne nic. leda ho dam do postylky a prejdu jeho rvani na protest. 😝

docela se tesim ven. Vita chtel jit poo, tak pak asi rovnou vyrazime.

martinka79
3. pro 2008

no tak to se máte my půjde za chilku také. Konečně se probudil prdelínek. 🙂 napapal se a já dodělávám něco v troubě a šup také na sluníčko. 🙂

martinka79
3. pro 2008

tak Mišák spinká venku. krásně jsme se prošli a užili si. vytáhla jsem ven kamarádku s malou Karolínou.

anta
3. pro 2008

Tak holčiny, konečně jsem zpátky, byla jsem u dr., výsledky CT budou až po vánocích, tak doufám, že jsem v pořádku. Mám i vyřízenou rodičovskou, vyhnala jsem chlapy ven, ať můžu odpočívat. Ono není nikdy sil nazbyt s malým prťousem. 😉

martinka79
3. pro 2008

tak jsme byli venku ještě jednou. je tam pořásná zima a protože MIchla kouká a slintá a je jak drak tak jsme raději šli brzy domů.

alianka
3. pro 2008

tak jsem tu zas az takhle na vecer, vcera jsem spala celkem asi 5 hodinm, takze zase nic moc ☹ a dneska nemuzu malou nejak uspat, dycky ji dam spici do postylky a za pet minut plac. ale nemyslim ze by ji neco bolelo, kdyz ji vezmu do ruk tak je okamzite klid a zase usina. asi se chce jen chovat potfurka rozmazlena 🙂 😵 no ale ja uz padam na pusu, takze jdu zkusit chrnet a kdyz se bude budit, soupnu si ji zase do postele, zasady holt musi stranou, jinak se snad nikdy nevyspim.
Tak papa a dobrou

anta
4. pro 2008

Dobré ranko, holčinky, tak dneska pocestuji k dr. s malým. Dostane druhou hexu, tak uvidím, jaké to bude mít následky. Honýse jsem dala spinkat. Zase byl vzhůru ve tři ráno, byl odkopanejsovanej (domácí hantýrka)😀 😀 Tak jsem vymyslela, že mu našiji na rohy dečky tkalouny a bude se to přivazovat k postýlce, aby malej mohl spát v klidu až do rána bílého a když bude malej zlobit, tak přivážu i jeho a bude 😀 😀 😉

martinka79
4. pro 2008

Jani atyk přivážu Michala my vstávali kolem páté,a le potom jsme ho udolala k malému chrupanci asi do půl sedmé. 🙂
Díky za vtípky.

anta
4. pro 2008

Není zač, malej se mi přetáčí pořád, já ho přebaluju a bum je na břichu, to je lepší snad chytat pytel blech 😉

martinka79
4. pro 2008

no a bude hůř v chytání. 😀

martinka79
4. pro 2008

MIchal je jak šílenec stále něco drancuje. Kytky a vše kolem a je mu fuk, zda dostane přes ruku.

alianka
4. pro 2008

dobre ranko 🙂 tak dneska jsem se KONECNE vyspala 🙂 to pretaceni je vazne sranda, hlavne kdyz je decko pokakane na prebalovaku co 😀 Marti prebalujes Misu jeste na prebalovaku? vejde se Ti tam?
Jani preju at hexa probehne v nap[orstem klidu a bez negat. nasledku.