Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
2. zář 2009

no pokud bude v MŠ jen čhodiny denně tak to jde. 😉 tedy co vím, ale bližší info ti dodám potom až se bude blížit aktualizace...nástupu do mš
Míša dobrý chrupe a já zjistila, že příští týden mám školení co jsem si tak před čtvrt rokem objednala a nemám hlídání tak hledám hlídače.... vidím to dobře.... někdo se najde. MM právě slouží. ☹

anta
2. zář 2009

Dobře, Marti, to by bylo dobré, kdyby jsi mi dala vědět, budu se snažit něco vyščórat z PC a uvidím 😉

martinka79
2. zář 2009

NO JÁ VÍM, ŽE KOLEGYNĚ BYLA DOMA DCERA SI 4MĚS. CHODILA DO mš A ONA JEŠTĚ NEDĚLALA.

martinka79
2. zář 2009

dávám si kávu kdo se přidá?

anta
2. zář 2009

Už jí mám na stole 🙂
Já jsem to zrovna pročítala, jde mi o to, abych nepřišla o rodičovskou, ale Honzík bude moci do školky, těch já nevím, asi čtvrt nebo půl roku, chodit nejvýše 5x za měsíc, což prakticky znamená jeden v týdnu. Docela si to chválím, protože bude aspoň tak nějak otrkaný v tý školce až půjdu do práce, tak nebudu muset trnout strachy v práci, co asi dělá apod., takhle tedy budu sice doma, ale aspoň si odpočinu a kdyby se něco dělo, školku mám 10 minut od baráku 😉

martinka79
2. zář 2009

Ano tak to je... a od 3lewt může na celé dopoledne pokud nebudeš v práci, ale neboj Honzík bude školku milovat jako moje děti. Náš MIšák by tam šel už dneska. ale oni ho nehctějí a ani do domu seniorů ne. 😀

anta
2. zář 2009

No, Marti, ale já pak od jeho tří let budu v práci do 16 hodin odpoledne, takže tam bude muset býti celý den. Achjo, to jsou starosti 😉
Mišáka ti nechtějí vzít ani do domu seniorů? Tomu já říkám neochota 😀 😀 😀

martinka79
2. zář 2009

ti musím něco říci: včera jsem zase exelovala. jak jsem čekala na Nikolku před školou a to je budova, kde jsou asi 3školy.... s nižšími ročníky tak jsem potkávala lidičky co normálně moc nepotkám jak se nedružíma nijak moc do města nejezdím. a asi 7ženských se ptalo... jé to je už tovje dítě... jé to je tvůpj syn nebo toto je tvoje?........ a já asi 4mamině říkám já nevím čí to je on za mno stále chodí a otravuje mě... jezdí na té motorce a doráží ...

a jedna maminka co poslouchala říká tak zavoláme raději policiii , tedy paní proč jako nevolaáte policii a necháte to dítě takto tu jezdit.... a já se jen usmála říkala doba je zlá... a moje kámoška to chuděra s tou maminou srovnávala... a když to tak večer líčím MM tak sousedka co jsem se s ní u té školy také viděla říká a to nebylo tvoje jo? jééééééééa já volala na něj Míšo ahoj. 😀 😀 😀 😀 tak to bylo už na panáka.

martinka79
2. zář 2009

no neboj i já budu od 3LET Mišákovej makat... a někdy i rodičákovat déle... no jsou to ale prevíti když ho tam nechtěj viď.jako bavič by byl super.

anta
2. zář 2009

Marti, ty jsi taky dobrá, to jsi si z bab dobře vystřelila, chacháááá 😀 😀 😀 😀
Já si právě myslím, že by Mišák rozhodně do domova seniorů přinesl život, jen aby to ale s nějakou starouškem od smíchu neseklo 😀 😀 😀 😀
Dneska si jdeme zase s MM vsadit, minule jsme vyhráli velký kulový, tak zkoušíme štěstěnu. Já si tedy ráno vsadila šťastných deset, no to jsem zvědavá, to zase z té výhry padnu na prdel 😀 😀 😀

martinka79
2. zář 2009

Jani já tě z té země zvednu a až vyhreš dovjité koule tak mi brkni.... jste dobří tak držím pěsti štěstí fujky fuj.
taK zítra tam zajedu a prostě jim ho do toho domova šoupnu a bude. 😀 hele beztak nějaký dlaší babi či dědula čekjí na postel.... 🙂 legrace fuj humor.

anta
2. zář 2009

Ty jsi prdláááá 😀 😀 😀 Náhodou černej humor je dobrej, ten miluju 😀 😀 😀
Jo a mezi náma - dvojité koule doma už mám 😀 😀 😀 😀

martinka79
2. zář 2009

ká vím, když jsem to psala svitlo mií, ale to víš být i obscéní mi přišlo už moc. 🙂 a ty potvoro na to hned kápneš 😀

anta
2. zář 2009

😀 😀 To víš, nejsem žádnej malej blbec 😀 😀 Jinak mám nějak hnuto s pravou rukou, jestli mi přeskočila žíla či šlacha, nevím, ale je to teda humáč, bolí to jak sviňa 😉

martinka79
2. zář 2009

jé to je blbé.
přišla mi Nikolka tak zatím. nemůže tobát třeba zánět šlach či žil???

anta
3. zář 2009

Dobré ranko, holčiny 🙂

martinka79
3. zář 2009

Ahojky holky, čauky Jani. Já ráno bojovala s nepořádkem po snídani a tak a převlékala peřiny.
sháním hlídání na příští sobotu zatím nejsem úspěšná. asi si děti vemu s sebou. ☹

e.k.t
autor
3. zář 2009

děkuji a podporu, jste moje zlatíčka, Jani i Marti taky to máte těžké a myslím že se umíme vzájemně podržet a toje hlavní, Joli má to štěstí že babička v Brně je pouhých 150 km a má super šéfa, který jí umožní vzít si dovču aby nám pomohla když to kvůli páci nejde jinak. Ale jinak to zvládáme sami, to že to není jednoduché mi nevadí, aspoňJoli bude taková samostatnější a sebevědomější, protože tím že se musí snžit komunikova aby jí ostatní rozumli tak je jako o kousek dál, al ona je pohodářka a navíc nenáročná tak má výhodu 😀 , díky vám všem 😉

e.k.t
autor
3. zář 2009

Tak jsem i dočetla 😀

Jani zkus na to dát lioton 100000 nebo heparin mast, ale jen malý kousek tence vetřít a zabandážovat, kdyby nestačily 3 dny ke zlepšení tak šup k dr. Toto mi dávaly našestinedělí když jsem dostávala nějakou potvoru z těch dlouhodobě používaných flexil 😝 😝 😝 😝

alepomohlo to dost rychle 😉

e.k.t
autor
3. zář 2009

a už mi na stolku u pc voní káva, Joli tu likviduje krekery a dělá jiné skopičiny, Martin má denní venku je hnusně no zkrtka idilka 😀 😀

anta
3. zář 2009

Ahoj holčiny, tak už jsem tady, byla jsem pryč 😉 Ruka už mě přešla, Honzík nám nějak začíná trochu hysterčit, řeknu mu, že s ním nebudu a on si klekne na zem a začne řvát jak protrženej, no co to je toto? 😝 😀

e.k.t
autor
3. zář 2009

Jé to Joli dělala na výstavě taky a lidi koukali, když jsem ji na té zemi nechala řádit a sedla jsem si jen kousek vedle a počkala jsem až pochopí že ten výstup na původním rozhodnutí nic nezmění a za chvíli byl klid 😀

anta
3. zář 2009

Takže, Evi, mám vydržet, ju? Já právě nevím, jak reagovat, když toto udělá. 😉

e.k.t
autor
3. zář 2009

no pokud si tím něco chce vydupat tak leda neustoupit, časem pochopí že z toho nic nekouká, někdy mi pomůže začít se jí řehtat a někdy přijít s nějakou zábavou, jako ji zlehtat až zapomene proč porudikla a je kllid

martinka79
3. zář 2009

no tak náš prdelka si toto také občas vyzkouší třeba venku na chodníku sedí a řve a slza nikde.... jé to já ho nechám ma klidněš popojdu dál,a by věděl, že to na mě neplatí.
byla jsem pryč sháním to hlídán í na děti jsem jela za kamarádkou.... no ani jsem jí to neřekla plánuje totiž prima výlet pro rodinu a nechci jí ho kazit. ☹

e.k.t
autor
3. zář 2009

Marti a kdy máš ten týden? ale to ti bude dělat potíž asii Nki, to nvím, pokud by byl pblém jen Míša, tak kidně šup s ním sem, to by nebyl problém, ale Niki má chodit do školy, to by musel zmíknout Michal 😉 pokudnenajdeš lepší řšení tak se můžeme dohodnout

anta
3. zář 2009

No Honzík to dělá třeba, když mu řekneme "Honzíku mlíčko" a on si hned klekne a začne děsně ječet, no to nechápu 🙂
Takže prostě to ignorovat. Evi, to jsem zkoušela, že se začnu smát, vyplatilo se mi to jen jednou, naopak teď ho to ještě víc nasejří a řve ještě víc 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. zář 2009

no tak ho nechat, nebo ho zlehtat nebo tak, noo to nakonec stejně přejde, ale naše nervy 😀 😀 😀 Joli teď usla při létajících medvídkách v dvd a tak se cpu 😀

martinka79
3. zář 2009

já bych radila ignoraci pokud se mu nic nestalo tak ignor...
No ona je to jen sobota... toho 12.9. ale já to nějak udělám jedu do těch pardubek na to školení. ještě je čas.... snad se někdo do týdne uvolí. 😀

e.k.t
autor
3. zář 2009

tak to ti klíďo pohlídat můžu, to jedeš do těch Rosic? mohla bych tam na Míšu počkat a až bys skončila tak bys ho mohla u nás vyzvednout tak třeba i s Niki, mám volno, tak to není poblém, sešly by sme se u té školy a jestli ti to pomůže tak opravdu není problém 😉