Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. zář 2009

teda dnešek byl hektický 😝 nejdřív zkouška z elektriky pak návštěva a od 19 jsem myslela že Joli krásně usnula při mlíku ale od 20 řev řev řev, do toho jakási otravná rýma 😝 😝

martinka79
9. zář 2009

jani krásné zprávy a evi u Vás klid a pohoda? nám dovezli nečekaně postel do ložnice. a já dovažila knedlíky as hruškama dožehlila hromadu. prádla. už jsem zralá na postel. 😉
zítra jedeme směr Jičín město pohádek

martinka79
9. zář 2009

Many doufám, že se nic nedostaví 🙂

e.k.t
autor
9. zář 2009

no před 20 se ozval řev a ten s krátkýma pauzama trval do 21.30 😝

e.k.t
autor
10. zář 2009

Tak po náročném uspání Joli ještě chrní a mm taky, tak mám momentek na pc. Zítra musím navařit protože jdu na noc a ještě nevím jestli Martin nechá Joli doma a nebo ji poveze k našim na hlídání s tím že já bych tam jela v neděli nebo v sobotu večer a chvíli pobyla 😉

anta
10. zář 2009

Dobré ranko, holčiny, tak se mi zdá, že Honýš již začíná vynechávat ranní spinkání, nějak nám prcká éééé prská, tak uvidíme, zda na něj něco neleze. 😉

paolin
10. zář 2009

ahojky!
tak u nás se chrní. včera večer byl Áda samá bžunda..no zase ten starý Adámek a dnes opět špatně. pláče, nosí se, je nepokojný. tak jsem ráda, že spinká. Vítek je ve školce. začínám se poohlížet po nějakém cvičení, abychom se v zimě nenudili. je toho taky letos celkem dost, tak jen si vybrat 😉

anta
10. zář 2009

Byli jsme s Honýšem venku a potkali jsme holku, která venčila prasátko na kšírách, hezkej pohled to byl 😀 😀 😀

anta
10. zář 2009

Tak Honýš zcela odpadl, seděl a seděl a najednou začal se zavřenýma kukáma padat dopředu 😀 😀 Fakt ranní spaní vynechává, to je teda blbá novinka, věděla bych o lepších 😉

e.k.t
autor
10. zář 2009

Jani to ti věřím, hlavně jestli není protivka protivná 😉

anta
10. zář 2009

Evi, to není 🙂 , ale po tom dopoledním spaní a předtím vlastně i tím odpoledním vstává vesměs prdkou napřed a děsně ječí a trvá mi to třeba půl hodiny než se mi ho podaří uklidnit, nechce se ode mě hnout, je prostě protivnej, což mě docela štve a nevím, proč tomu tak je? 😉 Takže očekávám ryk každý den 😅

e.k.t
autor
10. zář 2009

no to je potom mazec, to náš soplík vstává s úsměvem a to je balzám, ale zato ty večery jsou teda blééíéé

e.k.t
autor
11. zář 2009

tak dnes uspáno kolem 21 a spí dosud, rýma snad odchází

dnes bude proveden export Joli k našim, jdu na noc a martin na den zítra ráno, tak aby nemusela vstávat ve 4 ráno tak si užije babi a dědy a bude jí fajn.
já za ní pojedu zítra odpoledne navečer, podle toho jak se mi bude chtít a jak vše naplánované stihnu 😉

martinka79
11. zář 2009

krásné ráno, my včera byli na Jičínském dni, bylo to úýasné užili jsme si to i dospělí i děti a návrat pozdě večer všichni unaveni a špinaví.... oo sazí z lokomotivy.
Mněš dnes dojede tchýně jé to bude tak uklízím a po obědě mám rkoužek chytrolíny si užiju. 😉

martinka79
11. zář 2009

Míša kouká na auta...
Jani tak honzík vynechává dopo spánek? a jinak se dnes cítí dobře?

Pavli a u vás? my máme cvičení jedno vedu já a druhé má Nikolka já se na něm podílím tak to nám asi stačí. jinak Nikolka mám ještě aerobic-míče a keramiku.
a já své chytrolíny...
no je to nabytý týden, ale snad to udejcháme.
Evi a jak vy?

anta
11. zář 2009

Ahoj Marti, děkujeme za optání, Honzík tento týden vstával až v půl šesté ráno, ale dnes se vzbudil již ve třičtvrtě na pět, takže teď jsem ho uničila 🙂 Jinak je pohodář, akorát ty odpoledne jsou někdy nepříjemná. Včera jsem to psala Evičce a Honzík byl zrovna včera odpoledne v pohodě 😀 😀 Kdybych ho chválila, tak je mi jasný, že se mi to vymstí 😅 😅
Ten nový režim se mi docela dost zamlouvá, protože si ho krásně užiju a to mě baví 😉

anta
11. zář 2009

Včera jsme byli zase na písku, no Honzík se tam vyloženě vždycky vyřádí a to je fajn. Vůbec není lakomý, nepláče tam, akorát se občas vyleká, když zařve nějakej cizí hároš, ale člověk kouká, jak jsou některé děti lakomé, to je hrozný 😎

martinka79
11. zář 2009

Jani no ono to přijde až si bude chodit na písek se svým oblíbeným bagrem tak si taky nenenchá na něj šáhnout... Michálek všem vše půjčila, ale teď má občas dost hamižnou a tosvé co má ne... jsou to dvě oblíbený auta co si nosí s sebou stále.... 😉 nebo bude zcela jiný a právě hodný.. 🙂 to ti přeji.
Písek je fajn my tedy máme svůj na stvabě tak nějak mi m)neva, že není s dalšími dětmi.

anta
11. zář 2009

Včera to bylo super, příště vezmu Honzíkovi autíčko na písek, má jich dost na to, aby mohl půjčovat,mně to nevadí, ale přiznám se, že ta lakota těch dětí je svým způsobem úžasná, jak je bezprostřední 😀 😀 Večer jsem si vysypala zbytky písku z podprdy, zdálo se mi, že vypadám jak Dolly Buster a ono ejhle, v podprdě jsem měla písku jak na domácí pískoviště 😀 😀 😀 😀

anta
11. zář 2009

Jo a mám novinku, když se Honzíka na něco zeptám, tak se začne smát a kroutit hlavou jako že ne e e e, např. "budeš u táty hodný?" a on na to, že eeee 😀 😀 😀

martinka79
11. zář 2009

jé to je prima.... 🙂 tedy teb písek doéma, že yt ho potajmu odnášíš. 😀
no Míša půjčí vše co chce a kdy chce on... asi to je normální v tomto věku... ovšem děti kolem tří let by už měli mít krapekrozumu a půjčovat, ale psych... dětí se liší v teorii tak to nechám plynout tak jak to je ve světě ajak to matyk mají zařízené.

anta
11. zář 2009

Marti, máš recht, člověk by neměl tolik pořád něco řešit s těma harantama, jinak by byl na provaz 😅 Honzík mi včera vylezl na kopeček a málem se mi skoulel dolů, naštěstí jsem ho chytla, nejsem taková ta mamina co si usadí prdel na lavičku a kouká na to, jaký vzorný dítě má 😀 😀 😀

martinka79
11. zář 2009

no nám včera zvedlas mandle jedna paní v restaouraci... byli dvě rodinky s dětmi a čekali jsme na jídlo. malý si hrály Nikolka jetak nějak okukovala dohlížela na ně a čekala jak na smylování na oběd paní nesla jídla náma jí, že donese hned.... a Nikolka jen pronesla jé akde mám já já mám, ale hlad.... a ta babizna no to je děsný... jako mě to dost otravuje jak se chová.... a bla bla diskuse u jejich stolu mezi kamarádkami, které jí vysvětlovali, že je to normlání, že asi zapoměla jaké to je mít malé dítko... a ona no moje dítě....... to nedělalo ten byl tak slušný a tisíc chvalo zpěvů a a já jen no jo každé dítko je jiné. 🙂

anta
11. zář 2009

Bych na babiznu házela kyselý pohledy, ta by čuměla 😀 😀 😀

anta
11. zář 2009

Včera jsme na písku potkali hezkou holčinku, byla tedy postižená ☹ , mohlo jí být tak 6 let, ale chování měla jak náš Honzík, ale ta byla krásná! Tak jsem si povídala s její maminou, byla to docela starší paní, bych řekla, tak jsem jí holčičku pochválila, že má krásná očička 😉 Člověk sice neví, jak se má chovat, ale já to věděla hned, prostě jsem k ní přistupovala úplně stejně jako k Honzíkovi a bylo to fajn 😉

martinka79
11. zář 2009

no já se jí nejdříve nevšímala,a le nejlepšíje, že seděla asi od tři stoly dál.... než my a Nikolka za ní ani nešla.... ale jísralo, že si naše děti hrály an dětské hřišti pro to určeném. 😀

anta
11. zář 2009

🙂 Dala jsem si to naše sluníčko do albíčka 😉

martinka79
11. zář 2009

je úžasnej, 🙂můj prdelín dnes pěkně prudí a nějak je jak skřítek racochejl všude a za vším je pohroma.

e.k.t
autor
11. zář 2009

tak u nás budíček v8, slupla chleba s paštikou a je jí tu plno 😀 😀 😀

anta
11. zář 2009

tak mi ho pošli doporučeně 🙂