Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. říj 2009

Marti a kdy budete už spinkat v novém 😉 dnes nebo ještě neee

martinka79
4. říj 2009

no Mm chce dnes, ale nám ejště nedošla nová matrace do ložnicové postele, tak bychom asi spali zatím v pracovně.uvidíme. já zatím už nic nebalím, až Mm dojede a řejken co a jak. ta začnu skladat oblečení hlavně nIkolka... do školy. průšvih je, že mě neposlechla, ayb si úkol udělalla v pátek a vše dala do aktovky či prac. stolku... a někde se nám vytratily desky i s úkolem, který není hotov. ☹

martinka79
4. říj 2009

rýmu beru jako reakci na podzimní počasí..,ale mám obavy aby mu to enselo azse na průdučšky.. ikdyž už trochu smrká.. je to legrační jak to dělá... 🙂

many
4. říj 2009

tak snad ty desky brzo najdete 😉 já Ladíka taky učím smrkat 🙂 když vidí mě tak dělá, že smrká, ale jak mu utírám nosánek, tak to ani boha 🙂 ale hlavní je, že už se nechá 🙂 že mu to nevadí, dřív, když jsem mu chtěla utřít nos , tak dělal scény 😀

martinka79
4. říj 2009

many docela se to dobře učí, že frká neboli fouká bez kapesníku.. kapesník před nosem a navolno vyjede rýma. Míša to tak dělala a teď jen přiložím kapesník a tak frkne... není to nic moc, ale je dobrej... 🙂

martinka79
4. říj 2009

smažím dětem palačinky

ty desky zatím hledala tatínek s Nikolkoua to josud va sleponi až já dojdu na důma okouknu to tam hend je budu mít... 😅

many
4. říj 2009

no a ty průdušky,.... ☹ to je hnus no , z toho mám taky strach, když už jsem přestala kojit, tak aby třeba nezačal být nemocný, ale doufám, že ne no 😒 ikdyž pořádná rýma je teda hnus, to měl Ladík zatím jen jednou a stačilo mi 😒

many
4. říj 2009

já včera pekla cuketu plněnou sekanou, tak to máme i na dnes, akorát uvařím brambory čerstvý a udělala jsem i okurkový salátek s kysanou smetánkou, tak si taky Ladík pošmákne 😀včera jsem mu té trošky sekané dala 🙂a jelo mu to , no se nedivím, když to bylo pořádně ochucený
😀 😀 😀 😀

martinka79
4. říj 2009

jé to já taky dělávám my máme svíčkovou... též od včera.
Míša už jí vše od nás..

martinka79
4. říj 2009

ovšem salát okurkový se zakysankou to nevím... to by si endal,a le rajčatový ano.. on celkově má raději rajčata.. papriku vůbec a jablko to rozkouše na drobno a vyplivne ☹

many
4. říj 2009

no Ladík jí taky všechno, ale teda nesolím, nepepřím, prostě nic 🙂 vždycky tu dobrou chuť tam udělá buďto cibulka, pórek a nebo česnek a nebo třeba ta zeleninka, rajčátko...... třeba mu dělám toho pangase na rajčatech - do zapékací misky dám rybičku a na to směs - rajčátka,porek a třošku česnečku s pár kapkama oleje 😉 a to je žrádýlko 😀 mám to z netu a fakt mu to jede, a buďto s rýží nebo s bramborama nebo bramborovou kaší 😀
jinak to jablíčko - tak to mi dělá, když nemá hlad, že to rozkouše na mallý kousíčky a vyplivne i např. plátkový sýr a ten má taky hodně rád 😒 nevím co to maj za nápady 😀 😀

martinka79
4. říj 2009

many podobně u nás... já pang.. dělám podobně is porkem... taky lahoda. budem ho mít zítra. 😉

many
4. říj 2009

já mám furt ty levný obídky přes týden od mamky z práce, takže pro sebe vařit nemusím, tatin má v práci, takže vařím jen Ladíčkovi, vždy na dva dny a pak zase změna, polívku tu navalím na mražák, té vždy udělám víc a pak to střídám 😀

martinka79
4. říj 2009

no já dělám i dětské lasnge.. místo raj.č protklaku dávám rajčata porek česnek trochu meltého zapeču a super.

many
4. říj 2009

Ladík ho měl teďka - čtvrtek,pátek 😀 ale co mu taky jede - špenát,cibulka, vařený vejce a knedlík 😀 to měl tak před 14ti dny, tak to udělám zase někdy 😀

many
4. říj 2009

Marti to jsem nikdy nedělala, jak budeš mít čas, tak napiš recept 😉 já si ho zase uložím do zprávy a pak snad brzo udělám, nedávno jsi cosi dobrýho psala, mám to ve zprávě uložený, ale zatím jsem to nedělala 😀

many
4. říj 2009

mizím, vysála jsem a musím sem tam někde ten koberec vyčistit, Ladík je prasátko 😀 😀 😀 a pak uvařit brambory, zatím pááá a díky za pokec

martinka79
4. říj 2009

many tak to to Míša také miluje. já mám hotovépalačinky Míša v sobě 3samotné.. a teď jsem po nich vysála.. a hurá na polévku. měj se primově.

recept dodám.

anta
4. říj 2009

Tak holčinky, udělala jsem k obědu karbanátky s bramborami, dali jsme si do nosu a Honzík asi půjde spát.
Co se týče toho smrkání, tak Honýš mě taky rád napodobuje 😉

martinka79
4. říj 2009

tak to je také šikulka... u nás už se spí. 🙂

anta
4. říj 2009

Tak jsme se probudili opět se řevem. Chtěla jsem se zeptati, Honzík jakoby dělá takové kotrmelce či jak to napsat, staví se nám jakoby na hlavu, je to normální? Říkám si, jestli ho ta hlava třeba nebolí 😕

paolin
4. říj 2009

ahoj holky! Marti, posíláme vám energii!! ať už to máte brzy za sebou!
Jani, Adam dnes taky vstával prcinou napřed. nejdřív byl OK a pak řval a řval...dopo jsme byli na prasátkách v oboře a donesli jsme jim kaštany a teď chceme jít ven. jenže Vítek chce pořád pouštět písničky a tancovat 😀
a co se těch kotrmelců týče, tak to Adam dělá taky. no a nejraději mi sedá na hlavu, když ležím a dělá hop hop. já na tom tedy nic humornýho neshledávám 😀
jinak jsem dala botičky do bazaru na MK, tak odkaz posílám, kdyby někdo chtěl 😉
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

anta
4. říj 2009

Pavli díky za ujištění, já jsem se lekla, že se zbláznil, ale nehlídat ho, asi by si zlomil vaz, trubka, už se zklidnil, on to tak holt občas má, že vstane prdkou napřed, ale uklidní se a pak po celý den hodnej, skoro 😀 😀 😀

martinka79
4. říj 2009

hlky pomooooooooooooooooooooooooc

martinka79
4. říj 2009

ty jo to je šílené doma bordel a v novém nevím jak to tam je ještě jsem tam nebykla M íša má i teploty tak jsme v tom holobytě.. a jak tam budem dnes spát fakt nevím...s e asi.. jo Nikolka nejde na 100% do školy to už fakt nezvládám... se jednou nepose.. jinak budu bez netu pokud nedojdu sem za vámi pokud tu zůstane pc... jinak jsme v řiti. 😢 😢 😢

paolin
4. říj 2009

Marti! nezoufej! to bude určitě OK. spát budete na zemi třeba na matracích a Mišík ty horečky bude mít z toho kolotoče, co teď máte. dej si večer vínko a bude líp 😉 však nemusíš mít hned vypucováno všude. ach jo...kéž bych ti mohla nějak pomoci..

anta
5. říj 2009

Dobré ranko, holčiny.
Marti, neklesej na mysli, jsem pořád na telefonu, kdyby ti to lezlo na kedlubnu, tak není problém, zavolej a já tě nějak potěším a uklidním, chápu, je to nápor na nervy, to je jasný 😉 . Honzík lítá po bytě s pláštěnkou na sobě a moc mu to sluší 😀 😀 😀

paolin
5. říj 2009

ahojda holkýý!
my se chystáme ven. Jani u vás prší? Mireček jede ve středu do pátku pryč, budu si užívat samoty 😉

many
5. říj 2009

Dobré ránko všem 🙂

many
5. říj 2009

tak se chystáte ven ju 😉 my půjdeme až odpoledne 🙂 čeká mě halda žehlení a Ladík si bude hrát no 🙂