Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
8. říj 2009

ahojky holky 🙂
Pavli co ste dali 😉 ten priorix nebo priorix tetra 😉 my , co jsem teda hlelěla jsme neměli vůbec žádnou reakci,to známí měli 4 dny vysoký horečky a skončili na antibiotykách ☹ prý děs běs a 12. den

paolin
8. říj 2009

ahoj holkýýý!
Many, máme Priorix. no, uvidíme za týden 🙂
ve školce jsem zase dostala spucing od pí učitelky. Adam dělá prostě trochu nepořádek, ale vždy po něm uklidím. a ona si vždy neodpustí poznámku. druhá učitelka je v poho. no, co mám asi tak dělat! baba jedna...Adam řve, když jdeme pryč, Vítek řve, že tam nechce..trochu pochopení by ta učitelka mít mohla, ke všemu tam vždy zabavíme pár dětí a ona tak má o práci míň 😠

many
8. říj 2009

jééé Adámkovi by se už chtělo do školky 😉 no jo, je to tam něco jinýho, že a jiný hračky a plno děti 😀 teda ta učitelka je ale baba jedna škaredááá

many
8. říj 2009

co děláte ženský 😉 já teď zapla druho pračku, abych měla co žehlit, abych se náhodou nenudila 😀 😀 😀 😀 Ladík si hraje a dělá bordel, předchvílí jsem mu uklidila domeček a roztřídila hračky, chrastítka,.. jsem schovala už pro další mimi, je tu toho moc a zbytečný bordel na víc, mě klepne,když to celý vyháže 😠 ale to bude ještě pár let, že 😀 😀 😀 tak si musím zvykat a uklízet prostě jen 1x a konec 😀 😀 😀 nemá to smysl 😀 😀 😀

anta
8. říj 2009

Ahoj holčiny, divoch chrápe, musela jsem ho vyloženě přeprat, aby šel spát, on by snad do té postele vůbec nešel! 😅 Mluvila jsem s Martinkou, no nemá to jednoduchý, ale myslím, že to bere s nadhledem i s humorem, Mišák je taky pěkný zvíře 😀 😀 😀 Když jsme spolu mluvily, tak Honzík zrovna seděl v kohoutovi a rozhodl se, že tam být nechce, tak já těch 12,5 kilíček vytáhla z kohouta pěkně jednou rukou, to je fuška docela 😝 🙂
To víš, Pavli, píuč je paní Někdo, nemá ti co nadávat před dětmi, pak máš mít kujva nějakou autoritu 😠 😠
Many, koukla jsi se mi do albíka? Tak jukni, ať máš představu..... 😀 😀 😀

paolin
8. říj 2009

já taky peru. tedy teď jsem dala do pračky čistidlo a pak budu zase prát. peru a peru, žehím a žehlím..to je ale zábavička 😀 Adam usnul, dám si oběd a pak půjdeme ven a pak pro Vítka a pak ven i s Vítkem a pak domů a pak koupat a pak večeře a pak uspat a pak...padnout na ústa 😀 a zítra nanovo 😝

many
8. říj 2009

no vařit ještě dneska nemusím, tak se budu flákat na netu a odpoledne povalíme na prochajdu 🙂 včera bylo fakt suprově, tak jsme opíkali na zahrádce a dnes má být zase tak,takže parááádička
no Marťa ta gruntuje v novým bytečku, má toho ještě asi dost, snad to bude mít brzo hotový a ukáže se tu 😉
a kde je zbytek 😉 taky v práci, venku,.. 😉

many
8. říj 2009

Pavli to je furt dokola , že 😀 😀 😀 taky se těším až Ladík půjde zabořit 😀 😀 😀 a pak ti Adámek spí ještě jednou odpoledne nebo už ne 😉

many
8. říj 2009

Jani hned juknu 😉

many
8. říj 2009

a Honzíček pak bude taky ještě spát nebo neee 😉
ptám se, abych věděla jak je to u vás 😉 v kolik pak jdou večer spiňukat,... protože když bych byla ráno venku a spal kolem té 10-11 tak zase odpoledne by vytuhl a pak v 19.00 by spát nechtěl jít 😒 tak furt nevím, nebo , že bych odpoledne jedině bez kočáru, aby pak nespal 😒 to je dilema co 😀 😀 😀 ale takhle je to teď fine, když ho udržím 😀

anta
8. říj 2009

Many, Honzík spí už jen jednou denně, někdy 1,5 hodiny, někdy skoro 2, někdy se též povede 40 minut a pak celý den tady mámu straší. Večer chodí spát tak od 18,30-18,45 hodin, déle nevydrží. 😉

many
8. říj 2009

teda tak to ho zkusím teda taky tak udržet ,když půjde dřív a pak bude ještě rychlejí tuhej 😀 😀 😀 on je jakejsi chrapoň, kdyby jsme byli furt venku a v kočáře, tak by spal a spal 😀 😀 😀 😀

many
8. říj 2009

Jani taky umí Honzík dělat bordel, ale nevypadá to tak strašně jak u nás 😀 😀 😀 ale asi proto, že to vypadá, že ten jeho pokojík je menší, tak se tam nenadělá tak jak v tom větším 😀 ale oni to pak roztahaj ještě do obyváku a do kuchyně, že 😒 ještě zatím do ložníce zavírám, ale až se začne topit, tak to bude i v ložnici 😒

many
8. říj 2009

už by se mohl naučit uklízet sám, ale on mě poslechne, dá to do bedny a hned to zase vytáhhne 😀 no je to ještě kozlík malej 😀 😀 😀

anta
8. říj 2009

To mě Honzík taky dělá, něco hodí do bedny a pak něco jiného stejně vytáhne, ale co, hlavně že je to baví dělat bordel 😀 😀 😀

paolin
8. říj 2009

no, u nás se vstává kolem 6. spát by Adam chtěl už v 9, ale dávám ho tak před 11. spí cca 2hod a pak jde spát v 7. to chodí většinou oba. někdy mi ale Adam usne v 9, spí třeba do 11 a pak už nechce. tedy chtěl by, ale nějak se vždy oklepe. to je pak síla..to mu pak pustím Krtečka a on si chvíli odpočne a jede dál 🙂

anta
8. říj 2009

Honzík relaxuje tak, že se válí na polštářku s beruškami a pak zase chodí a válí se a chodí a tak prostě dokola. Musela jsem to tady teda silně zpacifikovat, panč tady to bylo zase jak po výbuchu 😉

many
8. říj 2009

tak já ho teda taky uložila už teď 😉 a uvidíme a kdyžtak zítra zkusím už v 11 😉 ono doma mi spí i hoďku a půl ale v kočárku tak půl hoďky, on ten rachot na městě,.. ho probudí no a stejně budou po ránu větší kosy v zimě, tak budeme doma a ven až odpoledne 😉 aspoň se něco pouklízí i ráno 😀 a je čas na net 😀 😀 😀

many
8. říj 2009

no a co si budeme říkat, když dítě spí od 19.00 tak je to parááááda, že 😀 😀 😀

paolin
8. říj 2009

Many, to jo. jen by nemuselo vstávat o 5ti 😀
Adam ještě 2x za noc pije mlíko a jednou se přebaluje 😒

many
8. říj 2009

aha, tak to Ladík jde po té 7 spát a spí do rána do těch 7, se mu to natáhlo konečně a snad to tak zůstane, jinak on má u postýlky čajík na ráno a když se někdy večer probudí, tak se sám napije a chrní dál 😀 a myslím, že je to tím, že je tma, tak spí dýl, on se třeba probudí, je tma a já spí, tak třeba chvíli sedí a pak lehne a spí dál, dřív dělal to , že vstal a šel si do pokoje hrát nebo si přitáhl hračky za mnou do ložnice, ale teď jak jsme dali postýlku k posteli a sundali ten předek, tak je furt pěkně v ní dokud nevstanu 😀 a odpoledne se naučil už sám usínat, někdy chvíli s brekem, ale prostě řeknu hají a musíš spinkat a zachvíli je ticho a spí, ale večer to zatím nejde, ale určo je to tmou, prostě nic nevidí a bojí se, musíme pořídít buďto nějakou lampičku malou někam nahoru ať jí nestáhne nebo tak něco ať usíná u šera 🙂 teď sním chodíme, určo má strach z té tmy, když odpoledne už to není problém

many
8. říj 2009

ale je to fine, protože to uspávání mi leze na mozek a gor,když to trvá dýl jak půl hoďky 😒 to mě teda nebaví 😖

paolin
8. říj 2009

jo, uspávání to mě taky prudí. kolikrát do dá i hoďku a víc. Adam se chichotá, staví na hlavu, děla blbiny..nejhorší je jeho tahání za vlasy. cupuje mi vlasy třeba celou. sice usíná ve své postýlce, ale pak se stěhuje k nám 😀

anta
8. říj 2009

No Pavli, Honzík taky vstává tak v půl šestý, je to občas blééé 😀 Dala jsem si další seriál fotek do albíčka, moc pěkný 😉 Tak papa, zítra se tady objevím, MM přijde zítra později, no to mám teda radost po celém týdnu práce 😝 Zaplaťpánbůh, že mám tu třezalku, je fakt, že jsem taková pokojnější a blbosti mě rozhodně opravdu nerozhází, takže mám kupodivu k nasranosti dost daleko 😀 😀 😀

anta
10. říj 2009

Teda holčiny, nějak to tady flákáte, každý den nakukuju a nikoho tu nevidím, no je vidět, že Martinka vypadla z oběhu, nikdo to tu neoživí a neoživí, tak to udělám já, aby nás náhodou neuzamkli 🙂

paolin
10. říj 2009

čauky holky, kuk na vás 🙂
včera jsem byla v jednom kole. ráno u kamošky, odpolednu u druhé 😀 bylo to prima, den nám utekl a večer se nám vrátil táta 😀 myslím, že si na Slovensku odpočal, ale na druhou stranu nějak nemůže chytit rytmus s dětmi 😉 říkal, že na prezentaci promítal ty svoje chromozomy apod. a genetičky prý, ať s tím jde do háje a pustí fotky kluků 😀
jinak Adam dnes spal do půl osmé 😨 jsem teda zírala! 😉 od rána u nás leje a leje, tak plánujeme výlet do Globusu na slevněný Sunar. pak na návštěvu ke známým a pak se uvidí 😉

many
10. říj 2009

ahojky holky 🙂
tak u nás taky leje a leje 😒
Pavli botečky mám doma a jsou super 😉 díky i za lízátečko 😉 akorát ještě chvíli na Ladíčka počká, on zatím to lízání nechápe 😀 😀 😀 jsi moc hodná

anta
10. říj 2009

Teda holky, to je gól, Honzík je obalený do deky a lítá po bytě a hraje si na čaroděje či co, opravdu je to dost kouzelný 😀 😀 😀

paolin
10. říj 2009

Many, to jsem moc ráda, že se boty líbí 🙂
Jani, co ty to máš doma za strašidýlko 😀 😀 musí to být super 😀
kluci zrovna usnuli. byli jsme dnes v tom Globusu a po Sunaru ani vidu, ani slechu 😠 prostě ho nedodali. cha chá teda. tak jsem si alespoň koupila sportovní zateplený kalhoty na prochajdy s klukama 😀 pak jsme jeli ke známým na pokec - super a teď si dám baštu, víno a jdu se válet 😀 prima večer a neděli!

anta
11. říj 2009

Dobré ranko, holčiny. Tak dnešek tedy moc příjemně nezačal, panč MM je unavený a děsně od rána držkoval. Měl u sebe kluka a ten mu stačil 3x slítnout na zem na hlavu a aby toho nebylo málo, tak se ještě Honzík spálil o mou lampičku u postele, kterou jsem si nechala rozsvícenou 😠 😠 😠 Já mu kluka necpala, bral si ho sám a vždy to dopadlo tzv. katastrofálně, achjoooo. No fakt teda hrůza a děs, tak jsme se stačili s manžou chytnout, ale to je zažehnaný, když už on je nepříjemný, tak jsem ho aspoň dodělala a jak je najednou hodnej 😀 😀 😀