Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. říj 2009

Tak jsem dala Honzíkovy nové botičky do albíčka, jojo, jsou srandovní za 800,- Chachacha 😀 😀 😀 Jdu se pást, papa 😀 😀 😀
Jé, za chvíli bude koupanda, to bude zase řev, Honzík se děsně nerad koupe a já jsem neměla na to nervy, abych ho poslouchala, tak jsem ho omývala jako cikáně, ale teď má smůlu, půjde s mámou dělat cáky cáky 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. říj 2009

Ahojky dnes na dlouhou dobu na poslední směně. Jestli někoho neskolí chřipka. No díky bohu aspoň za tuto injekci. Ještě školení a zkouška. Fuj teď se s nima roztrhl pytel. Ble ble ble.

anta
18. říj 2009

Ahoj holčinky, zkuste se podívati ve volném čásku na www.hraveuceni.cz, je to určeno pro maminky s dětmi od jednoho roku, vyščórala jsem to v časáku Sluníčko 😉

e.k.t
autor
18. říj 2009

hurá už doma z práce 😉

anta
19. říj 2009

Dobré raníčko, holčiny. Teď mám co dělat, neboť tatin pořád stojí Honzíkovi za zadkem během víkendu a já to pak Honzu odnaučuji, abych ho pořád neměla na sobě přilepenýho 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. říj 2009

no to ti nezávidím, já to mám dnes taky, neboť jsme o víkendu byli na návštěvě a tch si ji užívali ato nechci vědět co bylo v neděli, když jsme jim ji půjčili na celý den, protože jsme měli oba denní 😅

anta
19. říj 2009

No radost to moc není, ale zas tak horké také ne, neboť Honzík když chce, tak si jde sám natáhnout pérka do obýváku na sedačku a je spokojený, tak zaplaťpánbůh za ty dary.
No s těmi prarodiči je to legrace, dovolí všechno a člověk aby to pak napravoval, ono to není tak jednoduché 🙄
Many, Dítě1 - pokud se nemýlím, máte dneska sváteček, takže vše nejlepší 😉

paolin
19. říj 2009

ahoj holky! Adam i usnul o půl 10 u Krtečka. to teda furt nechápu, proč vstává tak brzy, když není pořádně vyspaný 😉
Evi, to jste si museli hezky odpočinout, viď?
Jani, je to fakt těžký s chlapama 😀
já byla včera na trenálu a bylo to supr. jednak jsem si hezky zahrála a druhak jsem byla dvě úžasný hodiny bez dětí 😀 Lezeme si teď s Vítkem solidně na nervy, tak byl asi tak rád 😉 Ikdyž, jakmile chlapečkům zmizím na 5min z dohledu, tak už slyším - kde je máma? kam šla? a Adámek mě pořád hledá. Mirek je krapet naštavný, že s ním Áda nikam nechce beze mně. co mám jako dělat, když jsou kluci celé dny se mnou a s tátou jsou sami minimálně? chtělo by to víc tréninku, to je jasný 😉

anta
19. říj 2009

Pavli, jooo to znám, ti haranti jsou furt vzhůru i za cenu, že tu dobu prostě proječí, panč jsou nevychrápaný 😀 😀 😀 Jinak je vcelku pohodička, tedy zatím 😉 Možná bychom potřebovaly na ty děti dva táty, jeden by byl v práci a druhý s námi doma 😀 😀 😀

paolin
19. říj 2009

noo..sice představa, mít někoho doma je fajn, ale jeden chlap mi stačí 😀 teda dospělej 😀

anta
19. říj 2009

😀 😀 To byl jen návrh na novelu zákona o mateřské dovolené 😀 😀 😀 Včera jsem pořídila čupr závěsy do obýváku a kuchyně, je to společná místnost, trošku jsme to s MM upravili, jemu se to sice zezačátku nějak nelíbilo, ale já mu to vysvětlila tak, že nakonec souhlasil 😀 😀 😀

paolin
19. říj 2009

hmmm, to zní dobře! pošli foto 😉

anta
19. říj 2009

Pavli já to zkoušela vyfotit, ale ono to tak pěkně nevynikne (obzvlášť bez Honzíka 😀 😀 😀 ) to chce vidět naživo i s interiérem 😀

paolin
19. říj 2009

škoda, že se k vám nemůžu přenést a podívat se 😀

anta
19. říj 2009

😀 😀 Třeba se mi to povede nějak chytře vyblejsknout 😉

anta
19. říj 2009

Holky, Honzík mi ráno málem spadl z postele, převrátil se mi u okraje, no kdyby jste to viděly, maminka klečí, drží prcka za jednu nohu a prcek visí hlavou dolů, ale dobrý, přestáli jsme to bez úrazu, chacha 😀 😀 😀 Fakt jsme tam byli jako Duo Komiks 😀 😀 😀

anta
19. říj 2009

Docela řeším malý velký problém, Honzík se nerozpakuje ve vzteku na mě vztáhnout ruku a dát mi facku! Začalo to tak před 4 dny a já přemýšlím, jak tohle zarazit, panč se mi to fakt nelíbí 😠

many
19. říj 2009

ahojky holky 🙂
Jani díky za přáníčko 🙂 a Míše také přeji vše nej nej......

many
19. říj 2009

Jani to mi Ladík taky někdy dělá 😉 oplatím mu to 😉 a pěkně zvýším hlas, že mamina se nebacá

anta
20. říj 2009

Ahoj holky, tak dneska jsme nějací utahaní, buď hučíme anebo se válíme, to je teda den 😅

anta
20. říj 2009

Pavli, mám ty závěsy v albíčku, ta okna jsou vesměs moje práce i ta výzdoba 😉 , předtím tam nebylo lautr nic kromě žaluzií, které už pomalu taky nestojí za moc, proto jsem pořídila ty závěsy. Honzík je tam v čepičce, kterou mi ukradl a líbilo se mu jí mít na hlavě, tak jsem mu jí nechala 😀 😀 😀

many
20. říj 2009

AHOJKY HOLKY 🙂 🙂 🙂 🙂

many
20. říj 2009

no kde jste kdo 😉
Jani pěkný závěsky 😉
jinak u nás nic nového akorát se Ladíkovi dere druhá trojka na hoře, tak se v noci budívá, ale plakal naštěstí jen včera, dnes byl klid a vypadá, že už brzo bude venku, naštěstí bez teplot a průjmů 🙂 musím zaklepat, ťuk ťuk 😀

paolin
20. říj 2009

Jani, žávěsy jsou moc povedené! koneckonců...ten detail ještě víc 😀
Many, tak ať zoubky nebolí!
my se teď vrátili z venku. docela to šlo, ikdyž je tam hnus. akorát Vítek-i přes moje neustálé napomínání-podkopl Adamovi nohy a ten to vzal nosem a čelem o lampu. dost drsný. ale zlomený nos to snad nebude.
včera jsem posílala výběr délky MD na socku a prý jsem jim poslala starý formulář. no, můžu já za to, že je každou chvíli mění? jednou jsem jim poslala stažený z netu a ten byl taky blbě! to je ale humorná instituce ty státní úřady..

many
20. říj 2009

jééééééé chudáček Adámek 😢 to muselo ale bolet

many
20. říj 2009

taky jsem přidala aspoň pár foteček jak rosteme 🙂 už to nějak flákám 😀 😀 😀 😀

anta
20. říj 2009

Holčinky, děkuji vám za pochvaly, potěšily jste mě 🙂 Včera jsem to přece psala, že závěsy bez Honzíka nejsou ty pravé 😀 😀 😀 . Teda ale ten Vítek by měl mít trošku rozumu, mohlo se stát něco mnohem horšího, panebože, já bych ho na místě asi přetrhla jak hádě 😝

many
20. říj 2009

no Jani jsi šikulka 😉 to asi já nikdy šít nebudu 🙂 ikdyž na zahrádku do chatečky by byly asi potřeba časem nový 😀 😀 😀 ale to už by spíš šil tatin, on je na takový ruční práce šikulka, teda hlavně na to šití, jednou mi ušil krásný batůžek na zábavky 😉 a i sobě šil batoh 🙂

paolin
20. říj 2009

jo, Jani, to já v první chvíli taky měla chuť ho něčím praštit. minulý víkend hodil kamenem po malé od známých a teď tohle 😠 přijde mi, jako typyckej natvrdlej chlap! jsem mu řekla, že mu to příště udělám taky a on, že by ho to bolelo! cha chá teda. Adamovi už se to zbarvuje. má celý červený nos a čelo. aby na mě neposlali sociálku 😀

e.k.t
autor
21. říj 2009

Tak za 10 minut začne nevědomostní masáž. Ale mm to včera zvládl tak snad i já. Uf uf.