Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
2. lis 2009

ahoj holky!
tak my vstávali kolem 5. oba kluci lumpíci..
teda Vaneska je šikulka! znám hodně holčiček, co chodí v roce a půl na nočník. kluky teda žádný 😀
Many, Vítek si začal říkat až ve dvou letech a dvou měsících. do té doby na to...pak si ze dne na den řekl a to už mu zůstalo. horší v noci. to jsme odbourali až skoro letos na jaře. jeho čurání prostě nevzbudilo. je holt krapet pozadu 😉 Mudr nám říkala, že teď "čurací hranici" posunuli až do 5ti let, pak že už je to problém.

many
2. lis 2009

Pavli tak si nás uklidnila a není kam spěchat 😉 sice by se ušetřilo za plíny, ale tak pokud si neřekne sám tak neřekne 🙂

paolin
2. lis 2009

jsem někde četla, že dítě před 20. měsícem věku stejně netuší, co po něm vlastně chceme. no a že klukům se močové cesty vyvíjejí později a oni prostě necítí to nutkání na čurání a tak. tak třeba na tom něco bude 😀

many
2. lis 2009

jo,jo 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
tak Ladíček se hoďku a půl prospal, já vyžehlila,uvařila a uklidila a zachvíli povalíme ven a zapálit svíčky na hřbitov, odpoledne příjde kámoška s malým ať si kluci pohrají, tak se tu ukážu zítra, mějte se všichni pěkně, pěkný den 😉

monkia.pv
2. lis 2009

jee holky ja budu delat spetnat zitra! 😀 Dneska jsem nevarila!tatka nam donesl obidek z restaurace!Meli rajskou-fuuuj! 😝
Jinak teda Vaneska dneska nocnik neee!rekla mami kaka a uz mela v plince 😀 .

monkia.pv
2. lis 2009

vaneska sla spat ted tak jsem zvedava jak dlouho bude spat!My pak jedeme do Tesca nakoupit-mame to tu vsechno spapano!a ja jdu pak na druhy pokus do cviceni,tak snad dneska to vyjde!

anta
2. lis 2009

Teda holky, tady pořád prší, achjoooo, člověk ani nemůže ven ☹

paolin
2. lis 2009

tak si tak sedím v kanclu a čekám a čekám..a klientka nikde 🙄 prý na 4 ☹
Adam je nějaký nesvůj. je divně unavený, tak na něj asi leze nějaká fujtajbl choroba. pár nocí už zase nespí, tak není divu, že nemá sil. je o šiška malá. Vítka ze školky vyzvedla babi a teď jeli k nim. tak se tam potom všichni sejdeme 🙂 užijte si zbytek dne!

paolin
3. lis 2009

holky! u nás sněží! no já se picnu!

anta
3. lis 2009

Ahoj holčiny, my už byli venku, jen tak v kočárku a bylo to moc fajn. Honzík je v pohodě, teď papá pribiňáčka a moc mu chutná 😉
Teda Pavli, vy se z těch nemocí snad nedostanete, to je děsný. Posílám energii a malému Adámkovi pusinku na čelíčko, aby se moc nerozdováděl 😉
Tady nesněží ani neprší a je celkem příjemně, dá se v tom chodit 😉

anta
3. lis 2009

Teda holky, zírám! Honzík spí již dvě hodiny, tak takhle se teda dooooost dlouho nezadařilo. I v noci byl jen jednou vzhůru 🙂

many
3. lis 2009

ahojky holky 🙂 tak obočko mám vytrhaný a nabarvený 😀 zase aspoň trošku vypadám k světu 😀 😀 synek chrupe a doufám, že ještě aspoň hoďku chrupkat bude 😀 😀 jinak u nás nesněží, ale furt prší a Ladík má zvýšenou teplůtku, určo ze zoubků, budou se mu drát ty trojky dole , tak ven nepůjdeme do té kosy

many
3. lis 2009

Jani , pěkně chrupká Honzíček 🙂

many
3. lis 2009

Pavli co sníh 😉 drží nebo taje 😉

anta
3. lis 2009

My půjdeme ven na chvíli, ale Honzík měl zase pěknej průjem, tak to je asi taky ze zoubků, teda když už to je, tak doufám, že jen ze zubů, nerada bych se zase potýkala s nějakou jeho nemocí 😅

many
3. lis 2009

snad to budou jen zoubky 😉 taky srandíme, ale dnes zatím jen 2x 🙂

many
3. lis 2009

kuky kuky 😉 kde jste kdo 😉 já se nudímmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 synek si hraje a mně se nic nechce dělat a ani teda nic na práci není 😀 😀 😀 😀

anta
3. lis 2009

Many, koukej přijet, mně se zase nic dělat nechce a je tu do čeho rýpnout 😀 😀 😀

many
3. lis 2009

no škoda, že bydlíme všichni tak od sebe daleko ☹
já teď Ladíka okoupala a budeme se dívat na školku 🙂

many
3. lis 2009

ani jsem ho neměřila, snad bude s teplotou klid, horkej není

paolin
3. lis 2009

holky, sníh se drží. ale je pekelně mokrý. dnes je den šílenec. jsem se ještě nazastavila a už toho mám fakt dost. večer zkusím dodat ňáký foto 🙂
Mireček před chvílí prohlásil, že bych zasloužila diplom, že s Ádou vydržím 😀 no, je teda fakt, že je Adam fakt střela neřízená a nedá se s ním rozumě mluvit 😀

many
3. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
3. lis 2009

šup, fotky jsou tam 😉

many
3. lis 2009

fotečky jsou super 😉 jééé a ta jak brášci spíííí, no to je náádhera 😀 😀 😀 😀 zlatíčka 😀 😀 😀

many
3. lis 2009

holky dobrou noc a děti ať spí sladce celou noc 🙂 🙂 🙂 🙂

many
3. lis 2009

Pavli manžílek hraje v sobotu v Brně 😉 nechodíte sem tam zapařit 😉 hrají tam poprvé - v Restartklubu - Královo pole 🙂

anta
4. lis 2009

Ahoj holky, tak my jsme vstávali v 5,45, takže super. Venku prší, je to hnus. Jinak Pavli, fotečky jsou fakt povedený. Adámek je moc roztomilý 🙂

many
4. lis 2009

Dobré ránko 🙂
Jani to stáváme stejně skoro 😉 no není se čemu divit,když chodí tak brzo spát 😀 u nás zatím neprší ani nesněží, ale večer nebo k ránu trošku sněžilo, ještě troška zůstala sem tam na trávě 😀 ale na sáňky to ještě není, teda ale měli bysme je ze sklepa vytáhnout a skontrololvat, jestli jsou funkční,... a koupit opěrku 😀 pokud bude chtít být teda opřenej 😀 😀 😀

many
4. lis 2009

bude jezdit na sáňkách ještě po tatinovi 😀 😀 😀 😀 teda jak je dobrý něco schovat a za 20 let jak to bodne 😀 😀 😀 ale v dnešní době už není taková kvalita všeho jak tenkrát, že 😖

many
4. lis 2009

tak jsem zase tu a nikdo nikde 😀 co dnes vaříte 😉 pro inspiraci 😉 já teď dala péct žemlovku 😀 tak jí bude mít zase na dva dny snad 😀 😀 😀 a pak zase nevím, přemýšlím, že mu udělám kuře na paprice 😉 no uvidíme 🙂