Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
14. led 2010

čusík holky... jsme doma z kontroly a pohoda.... 🙂 uvidíme jak vyjde ozdravný pobyt. Nikolka je to tiž pspíše lehčí případ a není to nic vážného a ekzém máme pod kontrolou... 😉 momentálně v klid. stadiu. 😉
Jani ty pracháči... 😀 ti ho přijedu provětrat účet.
Pavli díky za Info. 🙂

anta
14. led 2010

Marti, nejezdiiiiiu 😀 😀 u 😀 Myslím ale, že takovou díru do rodinného rozpočtu neudělám, moc se těším až to budu mít kdykoli po ruce, fakt, už mě to běhání sem a tam dost unavuje. Potřebuji pěkně kynout. Zítra jdu na gyndu na kontrolu a pak ten notebook hodlám poříditi 😉

martinka79
14. led 2010

já zítra dopo jedu schůzovat a potom hned kroužkovat a den zabitý a já také... 🙂 dnes jedu večer s nikolkou na TAEKWONDO 1,5hod. čekání v ČB. no zábava.
Jani držím palce...

e.k.t
autor
14. led 2010

Jani to bude supéééérrr že tu budeš s náma ještě víc, já teda jsem dost v práci a tam to moc nechodí 😔

martinka79
15. led 2010

Krásné ráno, tak jsme tu dnes ráno poflákali a pojedeme za hodinku do Brodu na poradu a pak tam zůstaneme, bude to náročný den. Pa. 🙂 Jani ať vše dobře dopadne.

anta
15. led 2010

Děkuji vám holčinky, že na mě myslíte, táta je dnes doma, aby pohlídal malýho. Jo a jinak novinka, moje nejmladší ségra se bude vdávat 😉 Řekla mi ale něco v tom smyslu, že asi nebude moci mít děti ☹ , to je docela smutný, tak uvidíme, jak to půjde 😉

dite1
15. led 2010

jejeda holky jsem doma sama a preve jsem si natocila horkou vanu a v klidu odpocala!!! 😉
tak s krkem uz je to lepsi taky jsem mu davala jen jogurty ale uz jich zacinal mit plny zuby a ted uz zase papa sici ne tak jako obvykle ale je to lepsi

diky za gratulace k narozkam

jani atk pro tvoji segru je mi lito, ale ted se deji veci v medicine, uvidis ze ji to vyjde a bude mit trojcata!!!! 😵
me taky neterinka pekne roste, pekny cislo to je!!!

martinka79
15. led 2010

Krásný večer všem mám toho nad hlavu... zítra jedu prač na školeníčko tatin bude s dětmi sám... 😀

e.k.t
autor
16. led 2010

ahojky tak jsem se sem konečně zase dostala, včera po noční jsem si schrupla asi 2 hodiny, pak jsme našli a odsněžili auto ajela jsem na drápky, pak jsme ještě pohlídali kámošce synka, no jak ti řádili s Joli to byl mazec, zas jsem se dověděla o 3 kamarádkách že jsou těhulky a normálně nic to se mnou nedělalo, žádná známá touh se nedostavila, jestli je to tou únavou, nebo vidinou že když se nic nepo.. tak do konce roku tutově odmáznu jeden úvěr a půjde li to dbře tak i druhý úvěr a když to půjde nejlíp tak ještě možná udělám 30 - 50 rezervu 😉

Před svědky jsem prohlásila že letošek kecy o druhým m neuslyší 😀 😀 ha ha předsevzetí, to jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží, ale tenkrá na začátku října jsemto taky prohlásila a už jsem měla naplánováno a nevěděli jsme o tom 😀 😀 😀 tak jsem fakt zvědavá 😎

anta
16. led 2010

Ahoj holčinky, tak notebook už mám, jen musím počkat na ten Wifi router a budu už s vámi mnohem mnohem častěji. No jinak vše je v poho, jen v noci pořád špatně spím a už jsem tedy dost unavená a nevím, jak se té únavy zbavit. U dr. jsem dopadla dobře, pan doktor byl spokojen, ještě jsme pěkně pokecali a fakt dobrý 😀 😀 😀 Dá se s ním opravdu mluvit o všem, což je fajn, že s člověkem jedná jako s člověkem a ne jako s debilem. 😀 😀 Sousedku jsem ještě nepotkala, jako na potvoru, když jsem na ní byla už nachystaná, ale stejně jí to vytmavím 😀 😀 😀 Moc vás zdravím a jdu zkoumat, v tom notebooku je spousta nových věcí, které ani neznám, takže si uvědomuji, jaká jsem stará briketa. Zdraví vás manžel, Honzík a Janišta 😀 😀 😀
S tou ségrou se ještě uvidí, jak to dopadne, panč ona na děti ani podle mého názoru nemá ani čas, panč se soustřeďuje na jiné věci, znáte to. Tak snad jí ten mateřský pud popadne včas 🙂

e.k.t
autor
16. led 2010

Jani na včechno přijdeš a sestra to taky třeba trefí 😉

e.k.t
autor
17. led 2010

tak Joli si opět ze Svítkova něco dotáhla,včera jsem ji měla skoro celý den na rukách, nebo se povalovala v ložnici na letišti a koukala na tipa a tapa, z nosu vodotok, večer odpadla v 16:45 a chrní dosud ☹

naštěstí si mm dnes přehodil směnu s kolegou, šel už na den místo na noc, ale díky tomu Joli nemusí cestovat do Svítkova a může si užívat teplo domova. 😉

Ale ráno už ze spaní ani nechroptila, tak třeba ty vitamínky fungijí 😀

e.k.t
autor
17. led 2010

tak vstala po 9, totálně počuraná, ale aspoň odpočatá, ale rýma a kašel trvá 😝

martinka79
17. led 2010

čauyk Joli to jako spla celou dobu jo??? Evi jak to děláte?
my pohodově. Já včera na školení a testech na rozhodčích na atletiku a sportovní gymnastiku. Dnes doma budem odpoeldne budovat posilovnu... tak se těším... jsem za vánoce přibtala 2-3 kg.. ale ne ne dolů a dokonce jse,m zjistila jak jsme zhuhlá a mám zkrácené svaly a vše v těle... takže jdu do sebe...
Jani já jsme briketa asi ráda.., protože mě notas nic neříká... umím pvládat je n to co chci... jinak mi to je fučík.
Evi mimi neboj ono to přijde včas kdy má to přijít.

e.k.t
autor
17. led 2010

Marti to víš že jo, já teda mám pocit že jsem taková jako den před porodem, ale je to zase ta změna hodně práce, málo času a žádná motivace k pravidelné stravě, spíš nestíhám 😝

anta
17. led 2010

Ahojky holčinky, takže jsem se pokoušela spojit přes ten router, skoro se mi to povedlo, ale nepovedlo 😀 I manžel koukal, jak jsem šikovná 🙂 . Vše jsem nainstalovala dobře, ale když jsem chtěla pustit internet, tak to prostě nešlo, ačkoli připojení bylo v pohodě, tak nevím, kde je chyba a po dvou dnech hrábání se v PC mám tak trochu dost, musím se na to podrobněji zeptat, panč nevím, co s tím 😅 Jinak Honzík je hodný, ale včera v půl devátý večer začal jekot, manžel k němu letěl, panč to je doba, kdy malej normální spí, a představte si, že malej byl zblitej od hlavy až k patě, asi mu něco nesedlo, tak jsme mu to nějak v postýlce vyměnili, převlékli jsme Honzíka a za čtvrt hodiny spinkal. Koukal na mě dost vyjeveně, cože se mu to stalo, ale ani jednou nezaplakal, takže nevím, co to bylo. Ráno jsme k němu vlezli a byl u něj smrad jak v alkovně 😀 😀 Jinak se mi zdá v pořádku, trošku ho chytají zoubky, no jo, to se musí vydržet 😉 🙂

e.k.t
autor
17. led 2010

Jani to je mazec, hlavně že se jinak zdá v pohodě. 😉

anta
17. led 2010

No, Evi, úplně jsem se teda včera lekla, toho bylo! Fuj 😀 😀 Ale nevykazoval žádné známky toho, že by ho bolelo bříško, nevím, asi mu fakt něco nesedlo. Neplakal bolestí nic, jen se prostě děsně pozvracel, tak lepší než kdyby ho to bříško bolelo. Včera nekakal a dneska zase ne, asi ho budu muset prošťouchnout a podívat se, jestli něco nááááhodou není na cestě 😉

e.k.t
autor
17. led 2010

hih já teda bych asi byla podělaná strachy aby se to ve spánku neopakovalo a nemělo to tragickou dohru 😔

anta
17. led 2010

Evi, já taky byla vystrašená, aby se ráno probudil, to si nemysli 😒

e.k.t
autor
17. led 2010

no to je mi jasné, proto pořád používáme nanny 😔

martinka79
17. led 2010

Jani to tedy viď naštěstí se nic tragického nekonalo. u nás se vstávalo prdelí napřed... a tak ho teď mám u cpa čekám že půjde ven za zbytkem rodiny. drží mě za ruce při psaní chcechtá se tomu....

e.k.t
autor
17. led 2010

marti to se ti aleš asi hrozně dobře píše 😀 😀 😀

já dnes málem podpálila byt a už od rána z toho mám takový bolehlav fuj fuj 😝

Joli zase nehodlá spát, tak počítám večer odpadne 😒

anta
17. led 2010

Jé Evi, co se stalo, že jsi to tam málem vymalovala ohněm? 😕 To chápu, že když se stane něco nepříjemného nečekaného, tak z toho začne bolet hlava 😉
Marti, dělá ti naschvály Mišák, ju? To je teda chytrolín, ten to s tebou koulí, viď? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. led 2010

no jak Joli odváděla pozornost tak jsem obsloužila jinou plotýnku sklokeramické desky a na něm bylo prkýnko, no pak jsem se starala o Joli a až děsný smrad me přilákal, ale to už mne kebule bolela a já nevěděla z čeho, no a asi z toho, byt teda smrdí fujky fujky, ale škoda asi 100 na prkýnku, tak to neřeším

anta
17. led 2010

No tfuj tfuj, holka, to teda! Ještě, že to dobře dopadlo, jsi šikula 😉

e.k.t
autor
17. led 2010

no to jo, deska na uhel, ale nic se nestalo a to je hlavní. teď ten smrad přerážím vůní guláše, aby bylo co k večeři a zítra k obědu, Martinovi s Joli doma a mě do práce 😉

paolin
17. led 2010

Ahoj holky! Konečně tu!
Jejda! Tak snad je u Eviků a Antíků vše OK! 🙂
Marti, co testíky, v poho?
Já byla včera v práci - i s Vítkem, pak jsme nečekaně jeli k dědovi a pak opět nečekaně za babi Janou na návštěvu do nemocnice. Co si ten Vítek vše nedomluví 😀 Mamka je po operaci OK. Vše dali pryč, tak se teď čeká na histologii, jestli někde není rakovina. Snad nee 🙂
Dnes jsem byla na trenálu a před tím doma. Adam je slušně nachrmlaný, tak holt nikam nesmí. Zato Vítek se objednal k babi Míle na hraní a pak i spinkání 😀 Ale babi je ráda 😉
Jinak si vám musím postěžovat..objednala jsem si přes MMB pro Ádámka kombinézu. Bohužel použitou. Dorazila v pátek a když jsem ji prohlídla, tak jí chybějí jezdci na dvou zipech a za kolenách a zadečku jsou dírky a rozpárané nitky a kapuce byla dost hrozných způsobem zapošívaná. Tak jsem holčíně psala, že jako takhle nee, že v inzerátu nic nebylo. Ona, že to není její kombinéza ale sestry a že napíše. Mezitím jsem chtěla kombinézu sbalit, že ji dám zpět do krabice a zapínala jsem zip a jezdec mi zůstal v ruce. On totiž není původní, ale někdo ho tam zkusil nasadit jako nový. Tak jsem to holčině napsala a dorazila odpověď, že jsem kombinézu rozbila a že si ji zpět nevezmou. No, chápete to? Pošlou poškozenou věc, hala bala pospravovanou a ani to s nimi nehne! Na email už nereaguje. Tak jsem jí napsala, že jí dám negativní hodnocení a pošlu stížnost na MMB a šmitec! Kombinéza se jakž takž nosit dá, ale jde o princip. No, že já kráva zase chtěla šetřit a neobjednala novou! 🙄

e.k.t
autor
17. led 2010

Teda Pavli to je mazec toto, jako co jako myslej, zatím jsem měla teda štěstí, ale do smíchu by mi jistě nebylo. ☹

paolin
17. led 2010

No, já byla nasraná! Odepsala mi toto: Ale nebudu platit poštovné a ještě opravu zipu, když kombinéza k vám došla v pořádku a jezdec odpadl vaší manipulací.
Jedna nebo druhá ten zip musela zkoušet opravit. Že je huba nebolí, takhle lhát! Holt i takový jsou lidi. Ještě, že to bylo "jen" 300,-. Já ji tam ale napíšu hodnocení, se bude divit 😀