Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
25. led 2010

toho lipánka jsem koupila v albertě

many
25. led 2010

Monči nevím mám za to , že do dvou let určo 😒 no zkusím juknout na net 😉 jinak ani granko slaďoučký nechce, už sem to zkoušela

monkia.pv
25. led 2010

jo? Ja chci taky druhy!Ale beru prasky na migrenu a nevim jak dlouho jeste budu muset.

many
25. led 2010

Denní dávka mléka se doporučuje pro dítě do 3 let 500 ml, rozdělena do dávek - snídaně, večeře nebo snídaně svačina večeře. Do 18 měsíců se dítěti vyvíjí ledviny a proto je vhodné podávat pouze kojení nebo kojenecká mléka. Po 18 měsíci již ledviny bílkoviny z kravského mléka zpracují. Batolecí mléko však dále ledviny i zažívací trakt dítěte šetří a navíc dostane organismus veškeré potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky. Při přechodu by se neměla alergie již objevit, protože kojenecké mléko je z kravského vyrobeno, ale s upraveným množstvím bílkovin, sníženým množstvím sodíku a draslíku, kterého má kravské mléko nadbytek.
Mléka Nutrilon a Hami obsahují i patentovanou prebiotickou směs Nutricia, která udržuje vyšší poměr správné střevní mikroflóry a imunitní systém dítěte.
Dana Melíšková
poradkyně na péči o děti a výživu, Nutricia

tak toto jediný jsem zatím našla

many
25. led 2010

no většinou jsem našla kolem toho druhého roku převařovat 😒 no nic, budu zkoušet a zkoušet a jinak valit jogurty,...

loučím se , pomizím, Ladíček půjde zachvíli spinkat, tak ať taťkovi pomůžu, páááá

many
25. led 2010

Dobrou noc a sladké sny a děti ať spí celou noc 🙂

martinka79
26. led 2010

ahojky holky, teď jsme vás zanedbávala, měla jsem moře práce.
Ale už to bude lepší... Jinak míša má asi ekzém dnes jede směr dr.. alergologie, nechám mu udělat doběry pokud to bude kezém.. -ráda bych slyšela NE:
jinak já mám od nedělel problém se zubem jako ty děti... roste zub moudrosti... a ne ne se proříznout celý je jen napůl... a do toho se mi dostal asi zánět. včera mi natekla pusa a ač jsem chtěla jen k zubaři na rozříznutí a tak mi alergoložka včera dala termín an dnešek v 13:20 v praze a to si nemohu ráno nechat rozříznout pusu.. to bych vyházela všechny cestující ve vlaku až by pusa přišla k sobě a nebo vykolejila vlaK...
snad zítr bude čas na maminku...
Míša má všechny zuby... 😀 krom moudrosti 😀 😀 😀

martinka79
26. led 2010

holky musím tedy Mišáka zase pochválit on krásně smrká... a naučila jsme ho jednoduše... hrajeme na frkání... a když mí rýmu a tak místzo do kapsníku frká ven až má u nosu bubliny a já to utíralala.... teď už přiložím kapesník a frkneme klidně 5krát až rýmu vysmrkne ani u Nikol jsme tímto neměla problém.
Jinak míša složí puzzle s 12dílků a jak je miluje už máme snad 1M puzzle pro něj a vyčerpalala jsme náš skald a prodejnu místní... takové ty jednodušší co dostal od ježicha jen půlené ho nebaví... tak okupuji Aukro a sháním jetééé od někoho... jelikož v obchodech toho moc pri ty menší není. Nikolka tuto činnost nedělala. holt každé dítko je jiné...

Valunka je šikovná tak kup Mončo takové to dřevěné pexeso ro malé děti... a třeba krtek se dělá nebo hračky a to ji bude bavit...

martinka79
26. led 2010

tak jsem zvládla i kávu s kamarádkoua jdu to tu pochystat na cestu

e.k.t
autor
26. led 2010

Marti držíme pěsti 😉

anta
26. led 2010

Ahojky holky, tak dítě spí. Pověděla jsem mu pohádku o Otesánkovi a on mi u toho usnul v ruce. Byla to napínavá pohajda 😀 😀 😀 Jo, Mišák je fakt šikulka, chválím. Honzík si říká o nočník, někdy včas a někdy, když se pokaká 🙂

e.k.t
autor
26. led 2010

Tak to gratuluji k nočníku, u nás je období řevu jen ho vidí teda když se vyslíká, takže 😝

anta
26. led 2010

Evi, to je jen začátek a doufám, že to není přechodný, panč to do něj hustím, jak můžu 😀 😀 😀

monkia.pv
26. led 2010

Jani tak to je super ze tak si Honzik rika o nocnik!Ja to do maletaky hustim jak se da,ale u nas ne ne!Ted jsem rad aze jsme se zbavili dudliku pres den 🙂 ,rekla jsem ji jen tak ze srandy at ho vyhodi do do kose ze uz je prece velka holka a ty uz dudlik nemaji a ona sla a vyhodila ho! A ted furt rika hoka veka 😀 😀 .No sranda!Zkousim ju nalakat na ten nocnik taky jako ze uz je velka holka ale to nefunguje 😠 . Dneska porad chtela nejaky darky,tak jsem ji rekla ze za darmo ani kure nehrabo 😀 ze se prvni musi vycurat nebo vykakat do nocnicku a pak dostane nejaky darecek!Kyvala hlavou jako ze tomu rozumi,ale kde nic tu nic!
Marti pexeso urco koupim-dreveny jsem kupovala synovcovi k vanocum a vubec me nenapadlo ze by to mohlo Vanulu uz bavit,kdybych to byvala vedela mohla jsem objednat 2!Jinak puzzle Vanesku taky bavi ale spis je rozkladat nez skladat a to takovy ty velky(mame je v pokojiku na podlaze).

martinka79
26. led 2010

Mončo vím o jakém puzzle mluvíš ty jsou super. míša mí tokové krtky...

Jinak u dr. dobré ovšem můj zub je šilený... jsme vysílená nemůžu nic... zítra ráno asi pojedu s Michalem a nechám si to rozříznout a možná dojedu pak domů...
JInak Nikolka má odpoledne karneval a MM si nemůže vzít volno, jelikož studuje to AJ a musí tam být furt. títra mají písemku. jsem zvědavá jak to zvládnu.

Jani slyším, že nočníček zabírá, to je super. OPno to přijde u všech. Valunka dala dudela pryč a co v noci?? to ho má. my ho přes den nemáme vůbec schovává si ho sám do šuplíku jak se probudí pokud ho tedy v puse mí jinak zůstává v posteli.

evi jak si užíváš???

e.k.t
autor
26. led 2010

Marti je to tu už o naprdelinu 😠

to naše zvíře uhryzlo za večer špičky ze dvou saviček 😠 😝 a to ta jedna byla týden stará ☹

přes den jakš takš zvládá hrneček, ale večer do postýlky to nejde. našla jsem netekoucí plastovou hubičku, ale z toho pít neumí 😠 ale než aby sežrala další savičku to teda raději nic 😝

martinka79
26. led 2010

jéé Jolanka je drak. 😉

martinka79
26. led 2010

jdu hajst ten zub je sviňa nedá pokoj jsme jak ty vaše dětičky.. jen se umím ovládat s nevrlostí, ale protivná jsem dost.

e.k.t
autor
26. led 2010

tak se drž 😉

anta
27. led 2010

Ahoj holčinky, Honzík je taky drak, půjdu mu otevřít nějaké papů, panč my jíme jednou denně, od rána do večera 😀 😀 😀

anta
27. led 2010

Tak jsme dali s Honzíkem nějaké papání ptáčkům za okno a teď čekám, jestli si toho všimnou 🙂

e.k.t
autor
27. led 2010

tak Joli vstala kolem 8 a zatím průběžně snídá. ještě že mám ten netbook jinak smůla, velkýmu pc nejde net, nevím proč ale od rána je přetížená síˇˇt nebo tímm počasím...

ještě že se aspoň ten telefonní sllimákuje 😉

many
27. led 2010

ahojky holky 🙂 🙂 🙂

many
27. led 2010

Marti zuby to je hnus ☹ já nějak od září lítám k zubařce s moudrákem, dělal peklo až mi ho úplně umrtvila a je klid, pak jsem u něj chytla zánět dásní a to byl nááášup ☹ to jsem si sama doma musela pak léčit no a teď v úterý už půjdu naposledy tu 8 převrtat :-/ nechápu co tam furt cpou :-/ a bude snad klid

tak ať tě to co nejdřív přejde ☹

anta
27. led 2010

Jo, holky, ne nadarmo Jára Cimrman říkal, že zuby jsou pohroma huby 😉

anta
27. led 2010

Teda holky, dneska si nemůžu Honzíka vynachválit, je klidný, samostatný, hraje si sám, neřve, nedělá žádné naschvály, netahá se za mnou jako smrad, no prostě andílek k pohledání. Kéž by mu to vydrželo i zítra, panč zítra jde MM do hospody, tak doufám, že to bude taky v pohodě i bez něj 🙂

martinka79
27. led 2010

Ahojky tak koneččně klid ráno u zubaře, dvě injekce potom mírný kolaps... rozřezání čistění kanálků od osmičky až po šestku. drenáž.. pak znova k dr.. šílená bolest opět čistění. ujel mi bus...tak posezení u kamarádky v 14hodin doma po půlhodince cestování na školní karneval... děti spokojené a já to přežila. tatin se na učil a uvařil večeři. já teď vytřela a sedím... dren pěkně tlačí. ráno jedu znovu na čsitění. kdyby mi to vythl udělá nejelépe... ale musím říci má dr. špičkové mamina se synem a ona skvělí pěčlivý hodní... i Míšu ohlídají. 😉
Many je to šílené tak na tebe myslím.

Jani tak vy jedlíci jedni .. to je rkásné číst. I Míša je jedlík...

jo na karnevale byl za vodníka. Nikolka (nová) čarodějnice...

Tak zítra už snad budu konečně v pohodě doma nebo mě jebne...

anta
28. led 2010

Ahoj holčiny, tak jsem tady zas 🙂 Jak jsem psala, dneska nám tatin odejde do hospy, Honzík cítí, že se tak trošku zlobím, tak se s ním ráno ani nerozloučil, to táta teda koukal 😀 😀 Dobře mu tak, protože když ví, že někam půjde, tak by Honzíka láskou sežral, ale jakmile je s námi doma, tak je na něj ošklivej a nepříjemnej a mně tohle pokrytectví hrozně vadí. Já se k Honzovi chovám pořád stejně vesměs hezky, když mě moc nes... a ne, že bych se tady přetvařovala, když vím, že někam půjdu, rozumíte jo?

many
28. led 2010

ahojky holčiny 🙂 taky u vás tak krásně sněží 🙂

many
28. led 2010

Jani no s některýma chlapama je to těžký, když to tak šlyším ☹
my máme tatina zlatýho, příjde z práce a hraje si sním, přebaluje, nachystá mu jídlo, koupe, moc moc se mu věnuje a jsme teda ráda, akorát už chudák necvičí na kytaru tak často jako dřív, teď hraje až po 7 hoďce, až Ladík unse a to je málo na cvičení no