Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. únor 2010

a kam valíte vy 😉

martinka79
4. únor 2010

http://www.svkaterina.cz/kontakt.htm¨super člověk to vede. moje máma tam byla s dštmi a já s dětmi ze školy a potom a pákrát na víkend. Nikolka to tam miluje. 🙂

martinka79
4. únor 2010

tam jsme s michalme jezdili za svobodna pod stan a potm s Nikolkou do chatky.... jé tam je relax. jako všude u nás.

paolin
4. únor 2010

holky, ty dovči vypadají dobře!
Many, na Vranclu má Mirek chatu 😉 sice krapet v dezolátním stavu, ale dá se 😀
my uvažujeme jet letos s klukama na Bol do Chorvatska. byli jsme tam s Vítkem - a vlastně i Ádou - to měl asi 4 dny v bříšku 😀 a bylo to supr. hlavně to byla fakt dovolená, což je u nás velká vzácnost 😀

many
4. únor 2010

Martí krásný 🙂 vše jsem uložila 🙂

martinka79
4. únor 2010

my jedeme na hvar tradice... a Bol jezdíme výlet.

martinka79
4. únor 2010

Many uvidíš třeba někdy... ráda přijím odkazy kde nšěkdo byl. také jsem si tvoje uložila i zimní i letní...

many
4. únor 2010

Pavli my chtěli jet taky k moří, ale letecky se některým nechtělo a autem ☹ to naše by tam asi nedojelo, tatin říkal, že to si netroufne ☹ tak pojedeme časem až bude nový auto no a děti větší 🙂 vidím to tak za 3 roky snad , uvidíme, jak dlouho bude ještě jezdit to naše 🙂 jinak taky to Chorvatsko, to si fakt každý chválí

a jinak letos, co chceme podniknout tak aspoň jeden den pojedeme s Ladíkem do kempu pod stan, asi na ten Plumlov, den bez vody vydržíme a zastanujeme 🙂 ať už si zvyká 🙂 a nám už to taky chybí 🙂

martinka79
4. únor 2010

jo a ten oběd jste mi neporadili... 😀

many
4. únor 2010

já mám pro Ladíka navařenou polívečku 🙂 zatím mu dávám jen jedno jídlo 🙂 takže vařit nemusím 🙂 a jinak zítra asi mám v plánu mu udělat pangase s bramborovou kaší noooo nebo bych mohla i dnes 🙂 že by si dal později , mám ho dost na mražáku 🙂 a nebo rizoto s tuňákem, ale nemám plechovky kukuřice,.... takže to teď nehrozí 🙂

many
4. únor 2010

udělám mu toho pangáska, jdu ho vytáhnout z mražáku 🙂

paolin
4. únor 2010

Marti, to jsme ale 😀 jsem si uvědomila, že taky nemáme 😀 kdyžtak dáme lasagne. ještě plánuju masiko s rýží, fazolovou omáčku s bramborem nebo zapečené Maggi kuře. a večer budou brambory zapečené s cibulkou a smetanou.

many
4. únor 2010

joj Pavli ty děláš chutě 🙂 mňam mňam

martinka79
4. únor 2010

no polévku jsme si říkala, že udělám a druhé nevím. rybu jsme měli včera...

many
4. únor 2010

jdu si udělat kávu, nějak sem dostala chuť 🙂

martinka79
4. únor 2010

Pavli díky moc... zítra tzu budu mít tatina.. tak budou asi řízky... 🙂

martinka79
4. únor 2010

Já ji vypila čekám návštěvu tak si dám s ní naše velké našlehané.. 😉
jo Michálek mi bojkotuje všechno ovoce krom banánu. 😠 😠 😠 ale nějak ho nehrotím hajdaláka.

Janičko, kdepka jsi? nešla jsi na nákup? co malý a očíčko.. Jak vám je? 🙂 písni.

martinka79
4. únor 2010

Pavli tu fazolovou omáčku děláš jak? u nás to jím jen já a táta tak to nevařím... ☹

martinka79
4. únor 2010

evička pracuje... 🙂

monkia.pv
4. únor 2010

ahoj holky vy jste toho teda nakecaly hned takhle po ranu!My jsme vstavali o pul osme ale nez se nastartuju tak to trosku trva 😀 ! Vaneska uz opet maluje tak je klid 😉 .Asi z ni bude malirka!
Jani chudacek Honzik!Plakal moc?

many
4. únor 2010

Marti můj bratránek když byl malej tak nejedl žádné červené ovoce ani zeleninu, ani nevím jak teď, no snad už jí , je to 18ti letééé klacek 😀 😀 😀 no Laďa se vždycky banánů přejí a pak je chvíli nechce, teď je přejezen a včera ty banány začaly tmavnout a proto jsem udělala koktejl a ten si dal 🙂 tak musím častěji, ať má v sobě dost mlíka 🙂 ale zase pomalu ať mě neprokoukne 😀 😀 😀 😀 a nejvíc miluje mandarinky 🙂 něňo 🙂

monkia.pv
4. únor 2010

jee koukam ze uz mate reservovane dovolenky!My zase pojedeme s MM po turnajich takze to bude nejaky cesko i zahranici.myslim ze chorvatsko i italie,tak jako loni!Doprala mi pracka jdu to povesit!Za chvili jsem zpet 😉

many
4. únor 2010

ahoj Mončo 🙂 no to je krásný, že tak hodně maluje, je i klid, že , když se zabaví 🙂 Ladík si teď taky staví 🙂 a taky rád maluje, ale teda né tak často, jen když si vzpomene jednou za čas 🙂 nejvíc si teď hraje s těma maňáskama Františkem a Fanynkou a čmelákem 🙂 no a se psama 🙂

many
4. únor 2010

Mončo co sportujete 😉 to víš skleróza 🙂

many
4. únor 2010

ale to budete mít náádherný výlety 😉

anta
4. únor 2010

Vy jste se rozjely, no všimla jsem si, že má trošku naražený i frňous 😉 Ale je v poho, tak to je důležité 😉

many
4. únor 2010

tak to je fine, že to nemá nějak moc a hlavně ať ho to nebolí no

many
4. únor 2010

no Marťa má už asi návštěvu a Monča asi snídá 🙂

anta
4. únor 2010

Dobroš naložila jsem dítě do postýlky, tak uvidím, zda usne. Jo, vypadá dobře, usmívá se, chová se normálně. Ale už bych svého milovaného manžela za tohle přerazila, říkáte, že u dětí je to hned, ale mě se to teda nestává vůbec, to už mám fakt pocit, že bych je měla hlídat oba 😅 Já většinou předvídám, že se něco může stát, takže dělám vše pro to, aby se nic nestalo 😉 Myslíte, že můžu dát Honzovi fazolky? Ráda bych na zítra uvařila 😉