Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
29. bře 2010

Jani a jak je venku?U nas sviti slunicko a vypada to na krasny den!My vyrazime na prochajdu spojenou s nakupem po odpolednim spanku!Nemyslete si ze ono to s tema vetama u nas neni zas az takova slava:Reken jednu vetu za den a to jeste takovou ze mame doma bordel a ze musi uklidit 😀 .Jo a musim se pochlubit taky uz si jednou rekla ze chce na nocnik!kcicela na nas na nocicek na nocicek!

anta
29. bře 2010

Jé, tak to se máš fakt čím chlubit, u nás teda nočník nehrozí. Máme tady počasí vcelku na draka, chvílemi dobrý, pak zafouká vítr, prší, no je to apríl 😎

paolin
29. bře 2010

Mony, fibroadenom je nezhoubný nádor. většinou je třeba ho kontrolovat. je dobře, že ti vzali biopsii. pro jistotu. určitě to bude OK, neboj! hlavně, že to máš zavčas pohlídaný. asi ti doporučí vitamín C nebo i nějaká homeopatika. moc na tebe myslíme!

nedávno jsme se bavily s maminama tady okolo a málo komu prý gyndař kontroluje prsa! to jsem teda čučela, jak puk. prý si to holky ani nehlídají. no, je fakt, že pokud je toma aspoň trochu manželský život, tak prsa pravidelně kontroluje manžel, že 😀

jo Adam má ouška OK, ještě musíme zkontrolovat průchodnost a nosní mandli. Mudr byla vyvalená, jak chrmle. jsem jí řekla, že tohle je u Adama běžný standard a že loni to měl tak půl roku. ale doporučila mi nějaké fligny na odhlenění a vypadá, že ví, o čem mluví. tak spokojenost 🙂

martinka79
29. bře 2010

čusík holky tak my si zacvičili a nakupila něco na výstavě a hurá domů. prdelín spí.. já dopíjím raní kávu.
Mončo to vážně nic nebude.
Pavli takže budete už asi zdraví...
Jani, že by se sám sebe lekl... a něměl chudák rozcuchandu na hlavičce.. 😀
Jinak my dnes zcela bez plíny i na cestování a super. na spaní ji dostal.a le už dvakrát byla suchá a jindy, že se ani unést nedá... 😀

martinka79
29. bře 2010

Dnes slaví Vojtík. 🙂 2roky.

martinka79
29. bře 2010

http://kolinsky.denik.cz/kultura_region/ko_podj...
můžete si něco přečíst o té akci co jsme korigovala... a moje slova do novin... 😀 😝

anta
29. bře 2010

Marti, super, teď jsem si to přečetla, inteligentní, chválím 😉 Asi se lekl sám sebe, protože pak chodil a ještě hledal bubáky jinde 😀 😀 😀 Rozcuchandu má pořád, češe se rád po otci 😀 😀
Vojtíkovi vše nej nej nej a jeho rodičům pohodičku, zdravíčko, štěstíčko, posíláme hubana 😉

anta
29. bře 2010

Musím vám napsat jeden fór, když se Honzíka zeptám, kdo to tady kecá? Tak on mi na to odpoví "máma", no není to drzé dítě? 😀 😀 😀

martinka79
29. bře 2010

Jani a to yMíša říká, že kdo to tu zlíbí a ona táta titi nebo máma... 😀 😀 😀 ale Honzíke je úžasnej... 😀

anta
29. bře 2010

Je drzej po mámě chacha. Jdeme juknout do herny Beruška, tak jsem zvědavá. 🙂

martinka79
29. bře 2010

nezapomeň fotit... pa peču buchty

e.k.t
autor
29. bře 2010

Marti to je hučák, tak Gábi Vojtíškovi vše nej nej nej d ruhoročku 😀 😀

martinka79
29. bře 2010

buchyty upečené děti venku, tatrin dělá patníky A PŘÍPRAVU NA CHODNÍK. 🙂

e.k.t
autor
29. bře 2010

Marti tak ať se dílo daří 😉

jinakJoli uši skoro v pohodě, zatím ještě nezarostlé, takže proplachovat heřmánkem a kapat kapičky.

moje ucho čím dál horší, skoro na ně neslyším a horšíje uzlina co se za ním objevila, dr říkalaže to je špatný a že ho zatím bude sledovat, v pátek na kontrolu a uvidíme co dál, takže taky atb a nějaký speciálníkapky do ucha 😠 😝

paolin
29. bře 2010

Marti, pošli nějaké buchtičky na ochutnání 😉 hele a taky pak pošli foto nového chodníku!!
Janička okukuje hernu? to bude určo prima!
Evi, ani nevím, že máš špatné ouško! 😨 tak ať uzlina zmizí, potvůrka jedna!

Mamka byla dnes poprvé na ozařování, tak jsem zvědavá teda!

paolin
29. bře 2010

no a jinak Adam nemluví a asi ani mluvit dlouho nebude. vystačí si s máma - to jsou všichni, ham nebo mňam, houpy, ba -to je taky skoro vše, šššš - vláčky a kááá - to je šalinka. jinak stejně furt ječí, válí se po zemi a jinak zatvrzele protestuje proti čemukoliv. k tomu vlastně ani mluvit nepotřebuje, že 😀

e.k.t
autor
29. bře 2010

no taková záležitost jako jarní zánět středního ucha 😝 z alergie 😠

anta
29. bře 2010

Tak holčinky, návštěva herny dopadla na jedničku, moc jsme si to užili, původně jsem se tam byla jen kouknout, no byli jsme tam dvě hodiny, že? Honzík je šikulka, moc se mu tam líbil dětský smeták, sekačka na trávu a vůbec se tam teda vyřádil. Na to, že spal jen 50 minut, byl moc moc hodnej 🙂 Můžete juknout tady rovnou na fotečky u mého příspěvku.

monkia.pv
29. bře 2010

Pavli vim ze je to nehoubny nador,ale prave ze mi dr.reka ze ten utvar nema specificky tvar pro fibroadrenom.No uvidime!
Jani fotky super-kulicky nase Vaneska miluje!Koukala ted se mnou na ty fotky a mame doma 100 tech kulicek v bazenku a rika "taky mam"a valila si pro ne a dotahla mi je do obyvaku! 😀 .Ted mi kouka pres rameno a rika "neni Hozik"Tak ji musim Honzika ukazat znovu 🙂 -porad otravuje,ze by nejaka laska na prvni pohled 😀

anta
29. bře 2010

Jé, Moni, to mě těší, to je hezký, děkuji 😀 😀 😀

anta
29. bře 2010

Vanesko, kuk 😉

monkia.pv
29. bře 2010

Jani super fotecky!Muzu jen zavidet!U nas je zazrak kdyz Vanesku vyfotim zepredu!Ona neposedi,nepostoji,nepolezi 😀

anta
29. bře 2010

To chce přilepit isolepou ke zdi 😀 😀 Fotky jsou náhoda, když se povedou. Vaňula je super a vidíš, že sedí 😀 😀 😀

monkia.pv
29. bře 2010

😀 😀 😀 .Vidis Jani isolepa by me nenapadla musim to vyzkouset 😀 .Jj sedela ale jen chvilku a to jsem ji rekal ze musime udelat fotku pro Honzika 😉 a cucela u toho na telku 😎

e.k.t
autor
29. bře 2010

Nějak se mi neukládají příspěvky 😠

e.k.t
autor
29. bře 2010

no tak konečně snad, Honzulka je šikulka a Vany taky, zkrátka jsou to naši drobečci a rarášci 😀

e.k.t
autor
29. bře 2010

Jinak Joli dnes teda měla den, cestou autem k dr se mi 2x totálně pozvracela, komplet i swe sedačkou autem 😝 cestou zpět teda slupla kaiserku, doma si ještě dala nugátovou koblihu a večer mazanec, takže dnešním dnem bere asi na milost sladká jídla, o víkendu vzala rizoto a rýži, tak zbývají kaše a pudink 😀

anta
29. bře 2010

Honzík nám v poslední době večer špatně usíná, asi chodí moc brzy. MM ho vždycky před spaním nosí a teď nám tak týden dítě stávkuje, že mu v ruce neusne a neusne ani po mlíku. Takže jsem se rozhodla pro změnu, budeme ho dávat později, šup s ním hned do postýlky, mlíko a nazdar. Já mu dám nošení, to jsem řekla, že teda ne.

martinka79
29. bře 2010

mám děti ve vaně... a holky krásné fotečky taky domám, jdu na to...
a jinak dělník pomocník půl buchet sežral.☹ ☹
ale to nevadí hlavní je, že jsou obrubníky na chodníček a teď zatlouct zámkovku... 😉

martinka79
29. bře 2010

Jani super herna...
Evi tedy to je mazec s tím zvracením...