Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
31. bře 2010

no dnes asi povalíme dopoledne k sestře autobuskem 🙂 Kvídoušek má svátek, tak mu pojedeme popřát 😀 😀 😀

many
31. bře 2010

ahojky Marti, sem tam budeme 😀 😀 😀

martinka79
31. bře 2010

Míšo my chůvičku používáme přes den a večer a někdy a ni to... on když chce tak prostě dojde...

Jani já mám taky pořád straýho straýho...
oslava prima Míša byl na hlídání sousedky a jak si to užíval. on se sám nabalil a byl spokojenej... a ona mi ho hlavně chválila ato nejvíc potěší. já dojela na večerníček a děti byli připravené na kutě. tatínek je prostě jednička. 😀

martinka79
31. bře 2010

my půjdem do MŠ pro verdikt... 😝

martinka79
31. bře 2010

jsem jim a zase na oslavě perlila.. a moje kolegyně ještě víc.. to bylo smíchu.. a pití jen malinko víno.. a super jídlo moučník a káva. no mŇAmky jak jinak

many
31. bře 2010

jééééééééé tak super, že se včera zadařilo 😉 a jo,jo to potěší, když tvoje dítko někdo pochválí 🙂

martinka79
31. bře 2010

fakt je to budoucí mamina a Míšu zná, ale nenavštěvujeme se nijak často a zvládla to s ním. a moc moc ho chválila. Hlavně Míša neplakal a vše prostě zvládl jako velký chlap

many
31. bře 2010

to je super 🙂

many
31. bře 2010

mě už to taky pomalu bere 🙂 už bych brala být těhu 🙂 ale ještě mám nějaký ty platíčka, tak to musím dopolykat 😀 😀 😀 😀 😀 jak vidím Emminku a Kamča už mi dává holčičí věcičky, co jsou jí malý 😀 no bomba, teda v ložnici se to pod postelema pěkně kupí pytlema i po Ladíkovi🙂 se těším až to použijeme po druhé a pryč stím 😀 😀 😀

martinka79
31. bře 2010

copak nesete za dárečky? co nehtíky, spokojená? 🙂

many
31. bře 2010

není moc prostoru na to no 😀 😀 😀 😀 taky bysme potřebovali další skříně 🙂 máme jen v ložnici každý svou a Ladík menší v pokojíku 😀

martinka79
31. bře 2010

si to užiješ.... já se taky moc těšila po pravdě vědět, že medicína to zvládne a my taky tak si pořídím třetí, ale tak zase za dva roky., 🙂

martinka79
31. bře 2010

¨nějaká komůrka viď na odložené věci, které se hodí.... potom já teď už pakuji vše pryč a pokud si pořídíme třetí tak bude holt nosit vše nové a nakoupené jinde...

many
31. bře 2010

koupili jsme mu ty umělohmotný kuželky s balonkem 🙂 co chceš takovým dětem furt, že :-/ a hraček už má taky dost, ale s tímto se zabaví i venku a není to nebezpečný pro tu malou teď 🙂 a koupím mu ještě nějaký kinder řež a Jupíka aquu 😀 aby si nezvykal na velký dary 😀 😀 😀 příští týden má zase Emminka 🙂 tak protu mám krásný oblečení, co jsem vyhrála jednou na aukru, fakt pěkný a jako nový, tak to sestru určo potěší, jsou tam dvoje nádherný gaťata co vnich bude frajeřit v létě a na podzim 😀

many
31. bře 2010

jo komůrka by bodla 🙂 ale naštěstí to pod těma postelama nejde vidět a snad se to i brzo bude pak vytahovat no 🙂 tak příští rok doufám 😀 😀 😀

martinka79
31. bře 2010

jj kuželky jsou super.... a oblečky taky. u nsá ještě vedou nafukovací balonky a bublifuky... 😀 kinder řez ten už Míša v sobě po snídani... já pro Míšu nic nemám... ale my to budem ofiko slavit až se mnou koncem dubna. nějak stále vybírám....

martinka79
31. bře 2010

jůůůůůůůůů to bude nádhera..

martinka79
31. bře 2010

Pavli koukala jsem na tvůj odkaz paní má docela dost pěkných botek, ale já nevím kolikátku Míša má jeliž nějak vše mu je malé... to vidím na 25. 26

martinka79
31. bře 2010

to má Míša a je to moc fajn, celé se to dá rozložit a hlAvně to používáme na autíčka i na ZVÍŘÁTKA.

martinka79
31. bře 2010

jdeme se chystat

many
31. bře 2010

Marti my mu asi koupíme to odrážecí kolo bez těch šlapek, našla jsme ho na aukru i za 650,- a jinak další co prošlo v německu testováním stojí 1200,- tak uvidíme, ale asi vezmeme to levnější, no musím si něco otom víc najít na netu 😉

many
31. bře 2010

nechte si dařit, pááá 🙂

many
31. bře 2010

kdepak jsou holky 😉

many
31. bře 2010

taky mizíme, všem pěkný den, páááááááá

martinka79
31. bře 2010

jj to kolo bude Kupovat i Evička. já ne.. nějak se mi u Nikolky neosvědčilo. Máme malé kolo na podzim ho na něj posadím a frrrrrrr pojede.

martinka79
31. bře 2010

šíleně u nás lije tak půjdem do mś až zítra..

anta
31. bře 2010

Tak holčinky, dítě vytuhlo, byl trošku protivnej a tak jsme zahnali zlý duchy 😀 😀 😀 Teda vy toho nakecáte, je toto možné? 😀 😀 😀 Dnes mysleme na Moniku, určitě si šla pro výsledky, tak snad vše bude o.k. 😉 Kvídoušovi vše nej, samozřejmě jsem si vzpomněla 🙂

martinka79
31. bře 2010

Jani ty jsi skvělá.. já nepopřála Kvidoušovi, ale on to i beze mě přežije.. 😀 Na Monču myslím, ale vidím to pozitivně. jsme ro ale drbny viď... 😉

martinka79
31. bře 2010

Míša se povaluje etď u mě a nechcce nic krom básniček a písniček...
asi tím počasím