Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
8. dub 2010

Néé, Honzík v hospodě, vy v posteli 😉 😀
Jani, to je prima, že je Honzík tak hodný 😵
u nás nějaký ... pustil vodotrysk, co je mezi kameny, tak pořád lovím Adama z vody. jsem říkala, že takovou blbost, jako dostupný vodotrysk pro děti musel vymyslet jen chlap 😀

anta
8. dub 2010

A kde jste, že máte vodotrysk mezi kamenama, sím tě? 😀 😀 😀

paolin
8. dub 2010

na sídlišti. u hřiště jsou velké šutráky a na prostředním je vodotrysk. jasně, že tam děcka lozí a hlavně to moje 😀 nejlepší je, že je mokrý i ten šutrák uprostřed a když se dítě opře, je hotovo.

martinka79
8. dub 2010

Jani jsi to, ale šikulka, Já jela s Nikol na TKd a představte si... já si nevzala many to jsem chtěla jít na kafčo když tam 1, 5hod čučím... jsem borec ještě že jsem si neobjednala a pak se nekoukla... 😀 tak jsem šla za kámoškou abylo to prima... venku bylo nádherně ještě teď. Tak dobrou..
je vodotrysk a kameny to by byl Míša čvachton.

anta
9. dub 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík se dneska vzbudil po šesté hodině. Včera usnul bez problémů a bez hučení, což když ho ukládá manža, nedělá, to hučí jak piliňák, až když ho vždy jdu v sedm hodin zkontrolovat, tak usne do pěti minut, to je zajímavý. No a půl osmý tady zvonila sousedka, já myslela, že jí kopnu do prdele, měla štěstí, nekopla jsem jí, ale tvářila jsem se na ní jak vrah 😀 😀 😀

martinka79
9. dub 2010

krásné ráno Jani a holky. byla tu paní ředitekla z Mš donesla mi rozhodnutí a chtěla něco půjčit... už se na Míšu prý moc těší. 🙂

martinka79
9. dub 2010

Míša vás zdraví...

anta
9. dub 2010

Marti, to je super motorka! Míša se tváří jako otřelý závodník. My máme obyčejnou motorku, určitě je menší. Honzík má jen 87 cm, do výšky nám nějak moc nejde 😀 Je to takovej spíš řízek 😀 😀 😀

martinka79
9. dub 2010

nová verze.. ať nemustíe korutit hlavičky... 🙂

martinka79
9. dub 2010

jé zase fotka nezobrazila, jsem vážně technický typ 😀 😝

anta
9. dub 2010

Děkujeme za úpravu, už jsme si hlavičku vykroutili 😀 😀 😀 Honzík dostal od jednoho strejdy super bouráka, jen tak a to mě potěšilo 🙂

martinka79
9. dub 2010

Jani tak to bylo jako rozcvička po ránu... 😀 kroutíme hlavičkou dokola... dalajsem něco do albíčka kuk.

martinka79
9. dub 2010

jo to je prima já taky mám prima kamarádku a ta teď pro Míšu sehnala prý překvápko... 😉

martinka79
9. dub 2010

Jani toto je ta eletrická od peg perego.. my máme ještě tu menší... 😉 s Tv schopingu po Nikolce, ale tu dám brzy z domu pryč.. Nikolka ní vůbec nejezdila ty holky to tak neumějí jako kluci. Míša už na NÍ MOC NEJEZDÍ... JE NA NĚJ MĚNŠÍ.
ON NA ODRÁŽECÍCH JEZDÍ JAK DRAK, MÁME ASI 3VELIKOSTI... 😉 Já netušímkolik měří... ☹

martinka79
9. dub 2010
paolin
9. dub 2010

ahoj holky!
Marti, supr foto! Míša vypadá hrozně dospělácky 🙂 a jak krásně baští! no čumím 🙂 Adam je pořád takový miminkovský. jo a taky nevím, kolik měří 😉 ráno zase kňučel, když jsem šla jen na záchod. hned hledal, volal...stíhačka jedna 😀
Jani, my vlastníme taky klasickou červenou 😀 máme ji půjčenou po holčičce 😀

martinka79
9. dub 2010

Pavli díky, no vypadá na strašího. Já nevím čím to je, že ty obě moje dětičky vypadají vyspěleji než jsou. 😀 😝

martinka79
9. dub 2010

Míša taky hučívá. ☹

paolin
9. dub 2010

Marti, jsou to závisláci 😀 u nás to byl Vítek, který nikdy nevypadal na mimi. spíš na malého človíčka. ale Adam děla fakt miminkovský věci. děsná prča 😀

martinka79
9. dub 2010

tak si ho užívej

martinka79
9. dub 2010

se mi enchce ven, jelikož jedeme kolem poledne do Brodu pracovat... 😒

anta
9. dub 2010

Já taky ven nejdu, je tam pod mrakem a nikam se mi taky nechce, odpo jdeme do té herny, tak se tam zase pěkně vyřádíme. No jinak, Marti, super fotky, to se musí nechat 🙂 Honzíkovi se motorka taky moc líbí, pořád chodí a ukazuje na Mišáka a říká "mo, mo" jako motorka 😀 😀 😀

anta
9. dub 2010

Jo a s tím hučením to nijak neřeším, hlavně, že nepláče, ne? To je důležitý 😉

e.k.t
autor
9. dub 2010

Ahojky to máte dobré zážitky. Pavli s tou školkou je to pech.

martinka79
9. dub 2010

Jani tak pokud by jsi potom o to stála můžeme se dohodnout dojedu a zkusíme ji Honzíkovi... 😉 už musím tu návštěvu absolvovat jelikož skutek utek...
Jak jsme jeli za Nikolkou tak jsme jeli kolem odboček na Kladno... z dálnice... ☹

anta
9. dub 2010

Myslíš tu motorku zkusit? No to se obávám, že by vám jí nechtěl vrátit, to bych neriskovala 😀 😀 😀 Dítě mi normálně teď vytvrdlo, chudák byl unavenej a ještě to hnus počasí mu taky nepřidalo 😉

martinka79
9. dub 2010

no jasně motoruku vemu s sebou. hele to znám jako u našeho... tak si aspoň zajezdí...
Honzík usnul no to je tedy... Míša skládá puzzle.

anta
9. dub 2010

No já ho dala ve čtvrt na jedenáct do postýlky, panč měl oči jak špatně vyřezanej číňan a hle, dítě ani nezahučelo a už chrááááápe. 😀 Já mám pocit, že je raději, když ho ukládám já než tatínek, klidně se na něj směju, pěkně mu vždy zamávám a on se směje taky a určo se cítí fajn 😀 😀 😀

anta
9. dub 2010

Jsem si tak vzpomněla na mojí mámu, když jsem jí říkala, že malej sám večer usíná, tak mi na to odpověděla "no dyť jo!" a já jsem jí řekla, že mi to tak samozřejmý u takhle malých dětí nepřijde, že je spousta dětí, které usínají s rodiči jinak prostě nespí a to sklapla frajerka, měla jsem na mysli hlavně Valinu, té budou tři roky a sama rozhodně neusíná, no není ta moje máma někdy na přesprdel? 😀 😀 😀

paolin
9. dub 2010

tak u nás už to taky chrní. Adam usnul po cestě z kanclu. odpo tam musím znovu a pak mám masáááž 😵
jdu si ohřát oběd. máme maso zapečené s cibulkou a sýrem a rýži.