Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
27. dub 2010

Tak super, ráda pomůžu aspoň takto. Hezky si odpočiň, ať máš sílu 😉

anta
27. dub 2010

Složili jsme pokojíček a vyjde nás to na 15.000,- a to nejsme nijak nároční, ale je tam spousta úložnýho prostoru, což je fajn 🙂

martinka79
28. dub 2010

ahojky jsem nemocná... úplně KO. nemohu mluvit -polknout a bolí mě celé tělo. je to od včera jen jen horší ,dnes jedu s dr.. snad překám den. mám horečky a MM přijede bohužel až kolem 13hod snad ten den přečkám...
Moni ahojky to jsem ráda, že to zvládáš dobře.... a pokojík kouknu na inspiraci... 😀 😀 😀 ozvi co vlastně mám, ale musím vám říci při každém polknutí mi těčou slzy... ☹

anta
28. dub 2010

Ahoj holčinky, teda Marti, že by angína? 😉

paolin
28. dub 2010

ahoj holky!
Marti, jejda jejda! snad bude brzy líp!
já mám od noci nějakou střevní chřipku nebo jsme něco snědli...Adam to stejné. ale kontrolu srdíčka jsme zvládli, vypadá to dobře 🙂
jéé, byla to Monča! prima, že je u nich docela prima. brzy to budeš mít za sebou, holka! drž se!!!!!
Jani, pokojíček povídáš? to bude paráda 🙂
Adam dnes usnul v 10. jdu si lehnout za ním, pak šupky dupky pro Vítka. snad se cestou nepos... 😀

martinka79
28. dub 2010

ahojky tak mám angínu... ale i tak musím fungovat s míšou venku... 🙂

anta
28. dub 2010

Marti, to jsem dobrá doktorka 🙂 Honzík se mi nějak taky nelíbí, má nějakej plnej nosák, tak uvidím, co bude. Je neuvěřitelně klidnej a hodnej, až se mi to nezdá na to, jak vyváděl v posledních dnech. Měřila jsem mu i teplotku a nic, ven dopo nechtěl, tak snad odpo už půjdeme. Uvidíme.
No Pavli, tak ti přeji, nechť svěrače svírají 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. dub 2010

jeda Marti, tak to zase neklapne, no zdraví na prvním místě 😉 , hlavně se šetři, i když to se snadno poví 😉

anta
28. dub 2010

Jo holky, včera se mi stal frk, vrátili jsme se s Honzulínem z venku a pak manžel přišel domů k večeru a přinesl nám Honzíkovu motorku, kterou jsem nedopatřením nechala stát u dveří našeho bytu 😀 😀 😀 Tak jsme měli aspoň radost, že nám přinesl dárek. V sobotu jdeme zamluvit ten nábytek, už se na něj moc moc těšíme a Honzulášovi je to samozřejmě úplně putna 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. dub 2010

tak to je milé, hlavně že se neztratila

martinka79
28. dub 2010

Jani no to se stane. Ještěže nezůstal Honzík venku... 😀 😀
Já si s mišákem dala dvě hodinky spánku a te´d spí jen on sám... Tak jsem si říkala, že to bude angína,ale že v takové ražení to tedy ne. otrchu my ty uzliny oškrábla,abych tolik netrpěla... aje mi o malinko lépe. 😒
Evi moc moc mě mrzí,že nedojedete... ☹ sem se těšila taky. Snad to klapne později... 😉 až se uzdravím. 😉 😉 těším se.
Pavli tedy vás ty střeva berou často...ach jo. b¨vydrž holka... a s fujtajblíkama pryč.

e.k.t
autor
28. dub 2010

Marti jestli se budeš cítit zítra kolem předpoledne už v pohodě, dej vědět, ale byla by škoda, kdyby sis to jednak neužila a jednak kdyby to chytli mí milášci tak by to byl opět problém ☹

martinka79
28. dub 2010

Evfi je to angína tak to nevidím dobře... raději bych to vůči vaší malé neriskovala. Míša prý to chytit nemusí, jelikož je na přenášení bacilů od nás zvyklý, ale jinak je to problém.

anta
28. dub 2010

Marti, balíček došel, měla jsem štěstí, protože jsem chytla, když šla s Honzíkem z venčení, pošťáka s balíkama 🙂 Chybí mi tam ale vyúčtování, tak dyžtak do IP 😉 zato Honzík měl radost z překvapení, ani se nerozdělil 😀 😀 😀

anta
28. dub 2010

Jo a děkujeme moc moc moc, určo to unosíme, super 🙂 Uzdrav se, holka, to chápu, že to je na obtíž, když máš dvě dětičky a musíš starat i kdyby si padala na ústa 😉

many
28. dub 2010

ahojky 🙂 jak se daří, co nového,.............. 😉

paolin
28. dub 2010

Marti, to jsi pěkně na hromadě, co? sakra, holky! jak z toho nejrychleji ven..? 😖
Jani, vy máte každý den prima story 😀
Many, nazdárek! Copak u vás nového?

many
28. dub 2010

Marti - Mišánkovi opožděně vše nej nej nej.............. 🙂 a pořádnou pusinku 🙂

many
28. dub 2010

no u nás se dělá už 14 dní koupelka a vypadá to, že ještě dalších 14 dní bude 😀 no musím vydržať 😀 jinak jsme hodně na zahrádce, Ladíček si užívá písečku a houpačky 😀

many
28. dub 2010

co to čtu, vy jste marod ☹

many
28. dub 2010

jinak od včera je Ladíček úplně bez dudlíku 😀 akorát usínání mu zatím trvá dýl no, mele pusou o 106 😀 😀 😀

anta
28. dub 2010

Pavli, tak to víš, nechceme s Honzulínem dopustit, abyste se nudily, my jsme takový duo komiks 😀 😀 😀
Many, na to se chystáme od dvou let, Honzík už ví, že ten dudlík je jen pro ostudu a vždycky si ho vezme do pusy a pak jde za mnou a směje se tomu, takže už mu dávám avízo, že ve dvou letech se dudlíček ztratí 🙂 Honzík taky ráno, když se vzbudí a nemá dudlík v puse, tak mele pusou o 110 tak cca 😀 😀 😀 Gratuluji 😉 Marod jsem na hlavu už 😀 😀 😀

paolin
28. dub 2010

Many, dudyn je teda prima! u nás to bude na dýl..když Adam nemá den, nechce bez něj být..
ale pořád lepší, jak Vítek. ten byl bez dudlíka na zabití úplně 😀

anta
28. dub 2010

Pavli, no vidíš a přežil 😀 😀 😀

martinka79
28. dub 2010

holky tak na zahradě nutné věci hotové a domů jsem dolezla až terď vám řeknu, dům a zahrada toje starost... 😝 MM zlomil rýč.. haha klasa moje. Many jé koupelnička to bud ekrása až to bude dudel tak to máš prima. my tedy dydly ajak tomu prdelínek říká nemusíme mít, ale usínámní mu ho nechávám. když má den tak ho nemá, ale vidím to, že to nebude trvat sám ho odhodí závislot na něm nemá... 😉 jinak čůrání a kakání kfakt paráda dokonce i v poledne mívá suchouše... jinak pohoda klud zná barvy... a dokonce značky aut... 😉 jo a bábovky ty válí sám march bravurně... ale je to průměr žádný genius, abych nevypadal, že ho vychvaluji padoucha... malého... 🙂 🙂

paolin
28. dub 2010

holky, to ja paráda, jak jsou ta vaše mrňata šikovná 🙂
nooo...Adam...co ten tak asi umí? zlobit, divočet, pištět... 😀 😀 je to potvůrka šikovná. jinak nic neumí 😀 tím, že nemluví, tak není ani moc tvůrčí. nu což, hlavně, že je zdravý a je náš 😀 😉

anta
28. dub 2010

Pavli, Adámek je určitě šikula a Vítek taky a jaký mají krásný kukáky 🙂
Marti, co se staráš o zahradu, když máš angínu? Bych ti na prdku dala, že si jeden den neoráchneš, tytyty! 😀 😀 😀 Tak hlavně, že TM ten rýč nezlomil o tebe 😀 😀 😀

martinka79
28. dub 2010

kdby zlomil rýč o m+ě tak by viděl...
Jani ale to se nedá když to vidíš...
aqle už jen vytřu a jdu hajat... sice mám hromadu žehlení, ale to do zítra vydrží. 😉
Pavli ty máš doma dvě šikulky a asam jsi psala krás bé věci, jak lažuje Vítek. jak je šikovnej rád pomáhá... a adámek taky tak neke... jsou to zlatíčka. 😉

e.k.t
autor
28. dub 2010

Marti jasně, nestojí to za komplikace, ale člověk se těší a vždy to na nějaké nemoci odpadne 😠 nám to snad někdo nepřeje 😝

anta
29. dub 2010

Dobré ranko, holčiny, dnes jsme vstali s dobrou náladou a nezlobíme - zatím 🙂