Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
13. kvě 2010

JÁ ČEKÁM NÁVŠTĚVU JDU PÉCTI EXPERIMENT. bem¨lešník... do báboviček z keramiky.
HOLKY JÁ ŠÍLÍM PO TOMTO... ☹
http://www.rucnivyroba.eu/Formy-na-peceni/180-F...

DALŠÍ SUPER věci.. http://www.formy.wbs.cz/Uvod.html

anta
13. kvě 2010

Holky, já také dělám pokrok, chodím už spát později, tedy je fakt, že ve 21 hodin jsem už na umření, ale vstávám alespoň dýl než v půl pátý 😀 Zatím jsem vzhůru tak od pěti, to je taky posun a jsem za to ráda. Chci si srovnat režim jako normální člověk. Dnes mi Honýs spinkal 50 minut, pak plakal, tak jsem ho nosila v ruce a snažila se ho uklidnit, až se mi to nakonec i povedlo 😉

martinka79
13. kvě 2010

to Míšas nespal... 😉 ale zase jde v poho večer a lépe usíná...
holky nebud mít teď čas zítra mám moc práce odjíždíme potom na vysočinu a návrat v neděli... ta asi až v pondělí kolem poledne... moc na vás budu myslet. 🙂

martinka79
14. kvě 2010

krásné ráno... to je počasí co? tedy ve středních čechách chčije jak tisíc psů... ☹

martinka79
14. kvě 2010

holky tak jsemn se rozhodla, že trochju oberu tu naši pojišťovnu... 😀 ještě nikdy jsem na nic nečerpala... ale tentokrát asi začnu... plavání Nikolky a vitamíny pto děti a samo očkování. nemám s tím zkušenost, ale proč to nevyužít co? máte s tím zkušenost někdo?

anta
14. kvě 2010

Ahoj holčinky, tady je taky hnusně, asi budeme zalezlí doma a vyprdnu se na venčení dravé zvěře 🙂 Botníček je již doma, dnes se začne stavět.

martinka79
14. kvě 2010

hjé tak to bude prima. no my pojedem později na akci... nechce se mi vylejzat...
měli jsme zajocha až u terasy...

martinka79
14. kvě 2010

tedy to je fakt šílené počasí a to musím na nějaké pochůzky a chci koupit míšovi ty crossky botky... 😝

e.k.t
autor
14. kvě 2010

Ahojky, Joli před chvílí vstala, už je po snídani.

marti u naší pojišťovny 211 to funguje tak že předložíš paragon a pokud máš nárok tak ti ti ty peníze vrátí, ale nějak si nevybavuju jestli je poslali na účet nebo hotově, fakt nevím

martinka79
14. kvě 2010

no já volala do školy a plavání asi budu využívat vlastní.... paragény, jelikož my plavečák jako takový nehradily.. jen dopravu a nám vše platila škola... 🙂
joli je dobrý spáč.. taky bych spala...
no to jen fuk já většinu paragonů vyghodila od očkování... ☹

anta
14. kvě 2010

Tak Honzík rozhýbal univerzální ovládačku, já už jí chtěla vyhodit jako nepoužitelnou a hle kouzelník s ní umí, je pogumovaná a pohodlnější do ruky než ta stará, hlavně ta stará se už fakt rozpadá 🙂

e.k.t
autor
14. kvě 2010

Marti to my taky,naposledy jsem čerpala za monitor dechu a odsávačku

Jani to je šikulka, prostě naše děti nás brzo technicky strčí do kapsy

anta
14. kvě 2010

Já jí koupila asi před čtvrt rokem a myslela jsem, že nebude fungovat a ono ejhle 🙂

e.k.t
autor
14. kvě 2010

no joli taky objevila že ovládačem na televizi co byla v ložnici jde ovládat televize v obýváku, ačkoli se jedná o jinou značku

anta
14. kvě 2010

Ty děti jsou prostě fikaný, Honzík usnul, docela jsem ráda, že ještě spinká, četla jsem, že dost dětí okolo toho druhýho roku přestává spát, tak jsem na to zvědavá, jak tohle jednou ustojím 😀 😀

e.k.t
autor
14. kvě 2010

no to se u nás nespí už dlouho, ale dá se to

anta
14. kvě 2010

Tak už ráda nejsem, protože druhý den Honzík spal kolem 50 minut a pak se probudí se šíleným řevem a není půl hodiny k zastavení, nevím, co s ním mám dělat, nechce to ani to ani to, pak chce najednou tohle, no nerozumím tomu a nevím, co to je 😕

paolin
14. kvě 2010

ahoj holky! u nás taky lilo. já nestíhala vůbec na Koníka. teď už je trochu klid.
Marti, každý rok posílám do pojišťovny něco k uhrazení. Vždy pošlou touto dobou formulář na oba chlapečky, vyplním ho a s paragony zašlu zpět. peníze si nechávám posílat na účet. Většinou je to tak 500,-. loni víc, byla nějaká akce. tak jsem jim poslala účty za Áda očkování a helmu na lyže pro Vítka.
Jani, tohle mi dělával Vítek. taky nevím proč..naštěstí to docela brzy přešlo.
Evi, co práce? OK?

e.k.t
autor
14. kvě 2010

Ahojky, dnes jsem opět na noční a zítra zase, ale jinak pohoda

e.k.t
autor
15. kvě 2010

teda to je kosa by se z toho člověk omrzl

v pá lehl monitor v so lehla klávesnice, nějak to u nás spěje k záhubě

paolin
16. kvě 2010

ahoj holky! venku uragnán. humus.
Evi, to jsou teda radosti 🙄
my jsme všichni nachlazení, Adam nejvíce. samozřejmě nechce ponožky, kapat do nosu, medicínu na kašel...typickej chlap!

anta
16. kvě 2010

Ahojky holky, tak nám nejspíš skapal záchod, výborně při neděli. Když jsem se vrátila z nákupu, tak jsem slyšela, jak protejká a říkám manžovi, jestli byl na záchodě a jestli nesplachoval a on, že ne, se mi právě zdálo, že ten záchod jede furt, no takže záchod evidentně protéká 😖 Nevím, co s tím, stalo se vám to taky, co jste s tím dělali? 😉 Takže jsme vypli zatím vodu a budeme čůrat do suchýho anebo klukovi do plín 😀 😀 Botníček je na světě, kuk na fotky 😉

paolin
16. kvě 2010

Jani, vypadá prima 🙂
nám když tekl záchod, tak to chce utáhnout cosi kdesi v nádržce. teď máme tedy Geberit a to fakt nevím 😀
Adam má brutál nachlazení. zkusím zítra vydyndat Pamykon, ale nevidím to růžově. tak doufám, že se mu to opět nepřesune do oušek. snad se dáme všichni do 3 týdnů dokupy, máme jet k tomu moři. tak holt kdyžtak pojede někdo z vás, ať to nepropadne 😀

anta
16. kvě 2010

No já na to, Pavli, koukala, zdá se mi špatné těsnění, je to nějaký blbý, máme vyplou vodu, protože když jsme jí teď pustili, tak to div nestříkalo, no raději si na to objednáme instalatéra, nelíbí se mi to. Teda chudinka Adámek, to je mi ho líto, že je nachlazený, ale vás teda ještě víc, pokud je mrzutý a nechce nechat na sebe sáhnout. Tady vyhraje jen síla, to znám 🙂

anta
17. kvě 2010

Ahoj holčinky, pěkně vás zdravíme. Zjistila jsem, že ty Honzovy hysteráky bohužel souvisí s tou rekonstrukcí baráku, protože se vždy vzbudí ve stejnou dobu, cca do pěti minut od doby, kdy začnou ti chlapi tady makat, tj. mlátit do baráku 😖 . No je to děs, ale nedá se nic dělat, to se musí vydržet, jen nevím, jak 🙂

martinka79
17. kvě 2010

krásné ráno holky, včera jsme se vrátili traduce pozdě.. já jsme zase KO. opět mě berou mandle a uzliny..., snad to ustojím. Míša rýmuje... taky bal zima jak v zimě...
Jani nám když protékal záchod tak jsme koupili vnitřek WC.. a bylo po.. většinou michal okoukl vnitřek a zkušel a viděl zda je zanesen kamencem či ne. potom jsemt o uměla i já,... jinak neporadím.
drž se s Honzíkem, snad to přejde.
Pavli vy se vyležte a ahurá k moři...
Jinak díky za inspiraci na pojiš´tovnu.
Jo a jani pěkná chodba... věšák i botník. super... 😉
.

anta
17. kvě 2010

Marti, pro jistotu jsme objednali instalatéra, přece jen bydlíme ve 3. patře a tak mám strach, abychom nevytopili sousedy. Díky za pochvalu, nám se taky botníček moc líbí. Přemýšlím, až budeme dělat Honzíkovi ten pokojíček, zda mu postavit postel jako první či jako poslední, já bych ji raději udělala jako poslední, aby se mohl v té postýlce ještě válet po dobu toho stavění a aby to pro něj nebyl takový šok 😉 . Dnes Honzík hučel od půl šestý 😒

anta
17. kvě 2010

Jo a udělala jsem Honzíkovi nový obrázek do pokojíčku, měl tam takový ošklivý, tak jsem to vyndala z rámu a vymyslela jsem něco lepšího. Kuk 😉

paolin
17. kvě 2010

čauky holky!
Jani, obrázek je moc prima 😀
Marti, copak ty se pořád trápíš s tím krkem? zase nějaká angína nebo co? ☹

anta
17. kvě 2010

Vystřihla jsem ty obrázky z časopisu a nalepila to na čtvrtku a dala do toho rámu, mně se ten nápad taky líbí, teď pracuji na druhém obrázku 🙂