Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. kvě 2010

no tak spaní jednou denně u nás bylo od malinka vždy, alenyní jen výjimečně, tak doufám že to dnes taky klapne, už jsem z wc story nejaká unavená a chtělo by to hodit chrupec

e.k.t
autor
18. kvě 2010

tak u nás se usnulo juuuuuuu

anta
18. kvě 2010

Tak u nás se nespí, válí se v postýlce, no jen tiše doufám, že nebude večer moc přetažený, jé, to jsou starosti a přitom vše šlo dopoledne naprosto bez problémů, nechápu, co se děje. Žádná změna nic, nevím ☹ Dělá mi to starosti 🙄

anta
18. kvě 2010

Tak Honzík před chvilkou taky usnul, koukal na Pepinu a bum našla jsem ho tuhýho, chudinku. Vůbec nevím, co se to dělo. No jo, už je větší, tak člověk nemůže čekat, že bude spát pořád, i když je to docela slušnej pecivál 🙂

e.k.t
autor
18. kvě 2010

Jani tohle je i u nás, prostě do postýlky, pustit pohádky a nechat udyndat, nerušit a pak se to někdy povede, někdy se jen kouká ale odpočine si tím taky

paolin
18. kvě 2010

Jani, prima 🙂
Evi, něco jsi zbaštila špatného?
zákaznice zatím nepřišla. to miluju... poslat sms, že nedorazím je fakt strašněj problém 😠

anta
18. kvě 2010

Taky mě napadlo mu pouštět pohajdy před spaním, zrovna dneska, tak to holt budu tímto způsobem zkoušet, díky, Evi, uklidnila jsi mě 😉 Tak to víš, vykolejilo mě to trochu, protože do včerejška byl klid a najednou BUM, tak je to šok 😀 😀 Měli jsme krásně zajetý režim, který mi a nejen mně vyhovoval, tak budu muset zase přemýšlet, jak to přizpůsobit, od toho ty naše miláčky přeci máme. Ale co, teď už vím, že se to stane nebo může stát, tak mě to tak nepřekvapí příštěš 😉

anta
18. kvě 2010

Pavli, jsou to pipiny, tak na ně tak koukej, jsou natěšený na svatbu a těšej se na nový život, až zjistí, co si vzaly, tak je to přejde 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. kvě 2010

Jani je to minimálně o relaxu, my takto jedeme večer, holt už nemáme ložnici, ale jakousi Jolinčinu odpočívárnu spojenou skoro se skladem hi hi hi no přeháním, na víkend tomusíme doladit, někdo tu jistě bude nocovat a něco rozvezeme po příbuzenstvu

Pavli nevím co se stalo, po každým jídle mi je těžko pokud mne píchne v oblasti jater teda spíš žlučníku jdu telefonovat mezinárodní a když píchne u slepáku tak valím spodem a nejlíp je kombinace to fakt nevím co do wc nacpat dřív, ble, ale už je tam pohotzovosdtní kýbl.

e.k.t
autor
18. kvě 2010

dráždím hada bosou nohou, chorizo, hořčice a pepsinka, tak a čekám co bude.

e.k.t
autor
18. kvě 2010

hmmm a to mám za to, dítě se po slabé hodince probudilo prdkou napřed a kníká a fníká na podlaze a nevím co chce, asi jen prudit no tak když ji to baví tak mže, nasadila jsem totální ignoraci a třeba dá pokoj

anta
18. kvě 2010

Evi, jestli tě to potěší, tak dítě se mi probudilo po 45 minutách a 45 minut byl řev, takže taky radost až na kost. No už je klidnej, ale dal mi teda dneska zabrat jako sviňa. Ty děti jsou dneska nějaké rozhozené, ne?

e.k.t
autor
18. kvě 2010

hele mám pocit že jsou to dvojčata, dnes teda rozhodně

anta
18. kvě 2010

No vůbec nechápu, co to bylo, Evi. A Jolinka je starší dvojče či mladší? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. kvě 2010

no o měsíc starší hi hi hi

anta
18. kvě 2010

Tak to je doooost dobrý dvojče 🙂 Joli má narozeninky jako můj bratr, 21.5., já si to pamatuji, jen bratr je od Jolinky o 36. let starší 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. kvě 2010

no vlastně jsme to loni řešili

martinka79
19. kvě 2010

krásné ráno holky. tak mě skolika angína an novo, včera jsem celý den ležela.. a už je lépe,a le ven nejdeme...
jinak pohoda. íša spí po obědě asi od necelého roku a někdy prostě neusne. je to šílené, ale když nespí tak se naučil, že v obýváku odpočine u Tv - pohádky a neběhá... ale někdy je taky na zabití.
Já nějak nepreferuji uspávánbí u Tv-a el chápu, že to někomu ulehčí práci a je to fajn..
Já spíš čtu či posloucháme pohádku, ale Míša je na ni ještě malý-na poslech.
No a jinak nic nového. Pohoda v domě s hnusným počasím. ☹
EVi chystáte oslavu to bude prima... 🙂 a tolik dortůůůůůůůůůůůůů
Pavli to je poa posrání as těmi lidmi a to mě někdy maminy pošlu SMS že nedorazí a si tak 10min. začátkem hodiny taky super když se táhznu až horoucích pekel. 😠

Jani nezoufej třeba to byl jen malý rozmar a dnes bude lépe a nebo se holt Honzík chystá na změnu, ale neboj to bude OK,

anta
19. kvě 2010

Ahoj holčinky, mně to včera moc překvapilo, protože byl do uložení spánku moc hodnej a pak tady prořve celý odpoledne, takže to je šok. Uvidíme, jak to bude dneska 😉
Marti, přeji ti brzké uzdravení 🙂

martinka79
19. kvě 2010

j díky syn odešel na drb k sousedům tak jsem ráda, ale on je tedy moc hodnej. dokoce spolu prima vaříme uklízíme Mm se bojí že to bude mamánek. 😀

martinka79
19. kvě 2010

Jani uvidíš třeba to dnes bude lepší.

paolin
19. kvě 2010

ahoj holky!
Marti, to je teda na...ta troje choroba ošklivá jedna... 😒 snad budeš brzy OK!
Jani, asi měl Honzík včera jen takový úlet 🙂
Co Evička? už je jí líp?
my byli ve školce - prima si tam pohráli, pak zvládli nákup - Adam řádil, já spocená až na prdce 😀 a doma jsme uvařili bábovku, teď ji pečeme. pak mě Adam solidně nasr..jen na chvíli jsem šla uklidit binec na chvíli, přijdu za ním, on na lince a všude rozsypanej cukr 😠 byla jsem jen za rohem. nechápu, jak to stihl 😠 dotal pořádně na prdku, ošklivák! sakryš, nemůžu od něj ani na krok, aby nevyvedl nějakou kravinu

paolin
19. kvě 2010

jinak holčina včera dorazila. byla nadšená a náherná 🙂 uvidíme, zda se rozhodne. dnes přijdou dvě, jedna břichatá. to jsem zvědavá, zda ji někam dostanu 😉

paolin
19. kvě 2010

Vítkovi přestal lepit such zip na sandálkách ve školce, tak musím zase kupovat nový 😒 ale koupím zase Sante, odchodíme léto a pak je zase bude mít do školky.

martinka79
19. kvě 2010

Pavli to znám.. Míša je taky jak raketová myš...

martinka79
19. kvě 2010

já peču chlebík mám skoro dovařenou bramborajdu s houbama a budou kynuté knedlíky s povidlím...
Pavli kolikátého jedete na dovču?

Evi jak je?? jsem četzla, že jsai nějaké Ko s břichem, ale opravud dráždíš hada bosou nohou...

anta
19. kvě 2010

Honzík je v postýlce a kouká na pepinu, jak jinak, že? Ale je unavenej chudáček, to fakt vypadá na úlet, tak snad jo 😉

paolin
19. kvě 2010

Marti 5.6. Vypadá to, že počasí budemem mít fakt parádní 😒
Marti, čoveče, ten tvůj chlebík jsem nějak posr..páč mi uprostřed úplně spadnul. nemám na to holt vlohy 😀

paolin
19. kvě 2010

holky, koukaly jste na hokej? to byl masakr 😀 jsme si říkali, že to byl klasický hospodový hokej 😀 pěkně pivínko, panáky, kamarádi 😉
našla jsem tyto botky. co vy na ně..?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33690545

paolin
19. kvě 2010

jo a nebyla některá z vás u moře začátkem června?