Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
22. kvě 2010

Ahoj holčinky, tak si představte, já byla na nákupu a vrátím se a Honzík u táty v ruce a řev, já říkám "co se to zase děje?!", no a mm říká, že seděl na koberci a najednou začal plakat a pak šel k vysavači a táta si myslel, že chce luxovat, tak jsem mu řekla, že ne, že si říká o to, aby mu vysál nos, on to nepochopil 😀 😀
Marti, špatný to není, ale musíme počkat, až se to ustálí, včera spal jen 50 minut, ale špatný to fakt není, taky jde o to, že vlastně mi včera usnul až v kočárku a to nechci, aby si na to zvykal, tak snad ne 😉

martinka79
22. kvě 2010

Jani tak to chce prochajdu doma si pokhrát a pak spánek po obědě, trochu to dopo protáhneš a uvidíš bude OK. spánek 50min. no to klidně může zůstat....
Jé honzík chce odsávat nos vysavačet , ten je dobrej to Míša ne... a ani to nezná... jsme zaostalý. 😀 teď jsou všichni venku já vařím a peču buchtu a snad u umyju okýnka... 🙂

anta
22. kvě 2010

No, ale on je zvyklý spát tak hodinu a půl, to je pak i usměvavej, ale těch 50 minut je málo 😒

anta
22. kvě 2010

Já včera zapomněla popřát Monice, měla svátek, to je trapas, tak jí napíši SMS s omluvenkou, že jsem trapná jak necky ve výtahu 😀 😀 😀

anta
22. kvě 2010

Kuk na fotky Honzíka, zlevnili nám sekačku na trávu, tak už jezdíme a drandíme 😀 Na té druhé fotce si ustlal v krabici od botníku 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. kvě 2010

ahojky, ještě nezačalo pravé oslavování, čekáme až návštěvy dorazí, ale dáreček jsme dostali my, Joli vylezla z postýlky a to tak že několikrát i to mám na kameře a aby toho nebylo málo tak řekla čistě roztomilá a sama si obula a zapla sandálkové bačkorky, takže nějaký zlom

anta
22. kvě 2010

Evi, tak to je krásný 🙂 Posílám Joli hubáka oslavového, je to teda šikulka 😉

martinka79
22. kvě 2010

Evi tak to je ten nejkrášnější dárek pro vás...joli je kočenka. taky posíláme pusinu.
Jani já taky nepopřála Monče vlastně assi nikdo z nás...
No atak omluva za nás všechny holky a přání dodatečně. máme tě moc rády všechny.
jani fotečky prima saekačka je fajn, taky ji někde máme asi u našich.nejlepší je spaní v krabici.

e.k.t
autor
22. kvě 2010

no ona pořád nic nic nic a najednou hop hop

martinka79
22. kvě 2010

tak se chystám na zahradu a ono tady hřmí a yvpadá to na slejvák... ach jo.
Jinak oběd i buchtička super... a chodníček skoro hotový a a Nikolka na oslavu narozenin vyrazila vyfiklá, že jsme pochopila, že už fakt puberta přijde co nevidět, je z ní kočka večer jí vyfotím... 😀
jo a dáreček koupila sama penál.... a bonbošku

anta
22. kvě 2010

Tak to je Nikolka šikovná, že to sama vybrala a koupila 😉 . Tady je vedro jako blázen. No museli jsme klukovi vyměnit ty krásné závěsy s medvídkem Pú za jiné, protože propouštěly spoustu světla a malej špatně usínal i večer, protože tam bylo světla jak ve dne. 😉

martinka79
22. kvě 2010

jé to je nepříjemné... my máme žaluzie a na střešním zatím nic, ale taky to bude něco chtít... 😒 tady je po dešti.. a super bouřce.. jnak teplo taky.

martinka79
22. kvě 2010

@anta
Jani déšť asi k vám doputuje.. ☹

martinka79
22. kvě 2010

@ u nás slunce 😀

anta
22. kvě 2010

Teda, Marti, jestli sem doputuje déšť, tak vám ho pošlem zpátky 😉

paolin
22. kvě 2010

holky, koukaly jste na hokéééj! mazéééc! 😀

e.k.t
autor
22. kvě 2010

ahojky, tak u nás první návštěva v poohodě, ženský a dvě kočky a chlapi a hokej hi hi hi

anta
22. kvě 2010

To jsme jim naklepali nejty 😀 😀 😀 Fakt dost dobrej výkon 😉

e.k.t
autor
22. kvě 2010

teda Joli spí, babi a prababi už taky a já právě uchystala nocležení pro dědu a tátu a i pro sebe a na to že jsem rozchodila noční, jsem nějaká čilá, no musím počkat až se vykecají a dojdou ke spánku 😉 to budu ráno vypadat 😝

martinka79
23. kvě 2010

čusík holky jj koukala jsem na hokej.
evi je vidět, že oslava byla fajne. my s Mm seděli zase do noci u ohně a koukali do plamenů, fakt příjemné. chodníček hotov.. je moc pěkný a nato, že to Mm dělal poprvé je šikula.. 😀

martinka79
23. kvě 2010

tak pořčasí zase nic moc, ale děti jsou venku s bandou... To je klid. upekla jsem s Nikolkou domácí rohlíčky sypané sýrem a šunkou a houstičky. 😉

anta
23. kvě 2010

Ahojky holčinky, my jsme po obědě, upekla jsem kuřátko. Pojedeme za chvíli s Honzulínem autobusem, ať si to nacvičíme, když budeme chtít jet za tou babi do Prahéééé 😀

martinka79
23. kvě 2010

Jé si to užijte Honzík už je po spánku? 🙂

anta
23. kvě 2010

Tak Honzík jízdu autobusem zvládnul na jedničku, je vidět, že už jel, takže byl takový otrkanější a bylo vidět, že už se tolik nebojí. Honzík zase spal normálně. Takže v úterý spal blbě a v pátek taky blbě, středa, čtvrtek byly v pohodě, tak čekám, že bude zítra zase prochajda v kočárku, aby se prospal. Jestli on mi nedělá tak trochu naschvály, ale má závěsy, co mu nepropouští světlo, takže by mohl spinkat v pohodě, no udělal by mi tím radost 🙂

paolin
23. kvě 2010

ahoj holky!
Evi, tak jaké oslavy? a co Joli na dárky 😉
u nás počasí tam a zpět...půl hodiny leje, půl hodiny svítí sluníčko...docela masakr.
včera jsem byli jakž takž venku, večer přišla návštěva. nejdříve kamoška, po hrátkách v umyvadle byly děti naloženy do vany 😀 hezky se tam vlezly, ikdyž ve čtyřech 😀 a pak dorazila ještě jedna kamoška jen s holčičkou. byl to masakr, ale moc prima 🙂 zapili jsme hokej a Mirkovi šla hlava kolem 😀 prý nechápe, jak se při tom řevu 5ti dět ještě dokážeme bavit 😀 holt praxe 😉
dnes dopo jsem šli na přehradu a projeli se parníčkem. dokonce ani Adam neskákal do vody, tak to bylo prima. teď jsou chlapečci hodinku u babi, tak jsem něco pouklízela. Mirek jde za chvíli na voliš, tak si budu chlapečky užívat sama. v osm hupky dupk ydo postýlek, ať se máma může koukat na hokej 😀
včera jsem měla po strašně dlouhé době migrénu. ale naštěstí nebyla tak hrozná. asi tím počasím i tou návštěvou 😉

e.k.t
autor
23. kvě 2010

Ahojky, takjsme s Joli osyřely, po 13 odjela sestřenka s rodinou a naší babi, před 17 odjel mm do práce na noc a před chvílí i moji rodiče, tak je tu divné ticho klid a místo 😀

Bylo to opravdu super, dárečků moc moc moc knížky štěrchací vejce pianko zvonkohra nějaké oblečení a tak různě, a hlavně koloodrážedlo

martinka79
23. kvě 2010

Evi super dárečky. a oslava taky, no to znám jak se cítíte když vypadnou návštěvy...
Holky hokrj to jsou nervy bože. Míša nechtěl jít spát a volal gol šel po tom prvním... 😀 ale usnul hned.
Pavli my se na parník taky chystáme do Poděbrad, ale máme toho nějak moc. ZOO volňasek končí v neděli, den dětí, popoles a ten parník a samo něco udělat na domě... 😝
já budu sedět u voleb...o víkendu.
Jani tak ten Hozulík se takto s tebou pohrává....je to, ale lumpíček. 😉

martinka79
23. kvě 2010

jsme Mistři. 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
23. kvě 2010

Mistři a moc jsem to Růžičkovi přála na odchodnou 😉

martinka79
23. kvě 2010

No já to přála hráčům za to, že se na ně naši NHL hvězdy vysr... a Růža jo je pravda je to pěkné... na odchodnou 😝 byly to nervy jako prase... fakt jsem se zpotila.