Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
4. čer 2010

Ahojky, holčiny. Včera s tím nábytkem to bylo napínavý, jak je zvykem manželova bráchy, tak on nikdy nedodrží čas, na kterém se dohodneme, takže přijel o hodinu později a tím mě velice nasral (pardon, líp to napsat fakt neumím). No Honzík už to má vystěhovaný a fuj, to je ošklivý 🙂
Teda, Marti, raději k dr., může to být přechod 😀 😀 😀 😉

e.k.t
autor
4. čer 2010

Marti lépe tělísko nechat zkontrolovat, to je bez diskuse

Jani to abys dávala bráchovi termín o hodinu dřív hi hi

anta
4. čer 2010

Evi, jednou mi provedl to, že prostě u nás přebýval asi tři dny a slíbil mi, že se v první den objeví kolem dvanácté hodiny a přijel jako v 18 hodin, tak to jako jsem byla teda fakt nadšená 😠 Takhle on dodržuje všechny termíny, je nespolehlivej jak prase. Ale kdyby se aspoň ozval SMS nebo dal vědět, to vůbec 🙄

paolin
4. čer 2010

ahoj holky! tak Adam je lepší. v noci vypil dvě mlíka a nepoblil se. večer hodil bobek tuháč, ráno si hrál. usnul mi v 10, to už byl protivný. co myslíte..je kravina s ním zkusit zítra na noc jet? rozhodnu to zítra ráno, ale momentálně vůbec nevím 😉 ještě mi kamoška doporučila návštěvu ORL. jen nevím, zda to stihneme. Mudr je tam jen do půl 1, musela bych Adama vzbudit. to se mi vůůůec nechce.

anta
4. čer 2010

Pavli, já myslím, že to není blbost, pokud bude dítě rozhozený, tak to může být i kdybyste jeli v 9 hodin, rozumíš ju? Takže si myslím, že to hloupost není. A na jak dlouho jedete?

paolin
4. čer 2010

Jani, do soboty. je mi dnes taky šoufl. musela jsem to chytnout od Adama.

e.k.t
autor
4. čer 2010

no Pavli ty ouška by mohly trápit, zase by to bylo lepší okouknout, ale jinak bych k moři asi jela, protože jodový vzduch by těm dýchacím cestám udělal dobře a slaná voda na kůži taky, ale ty to poznáš sama jak nejlépe, ale to ORL bych asi zkusila

anta
4. čer 2010

Taky mě napadlo, že moře Adámkovi jistě prospěje. Holky, to dítě mi vůbec nespí, chodí až v jednu, to je nuda 🙄

paolin
4. čer 2010

holky, nechcete některá jet k moři? je to zaplacený pro dva dospělí a přistýlka s polopenzí... ☹ Adam má počínající zánět ucha, což by tak nevadilo, ale prý mu začíná laringitýda. prý Mudr počítá, že dnes v noci dorazíme na pohotovost. se mi to tedy moc nezdá..dnes začal kašlat, to ano. to mi ale řekli i po UTZ plic, že je zahleněný a že se to spustí. u Mudr chrchla moc. byl vystresovaný, pakal...holky, já se na to vys... ☹ ☹ chce se mi brečet. kluci můžou jet sami, ale pustit je samotný..?? ☹

e.k.t
autor
4. čer 2010

Pavli to je mazec, no zase se ti to pos... My dovču teda nehrozíme, dovolujou se kolegové a my makáme

martinka79
5. čer 2010

Ahojky holky, Pavli pokud jste přečkali noc tak jeďte... moře určitě prospěje..
jinak díky jela bych hned, ale nemohu škola Nikolky a to nedovoluje.. musí se žádat u ředitelky a michal má pondělí úterý kontrolu z vnitra...
moc na tebe myslím.,
jinak my dnes jmáme slavnosti vesnic a takže se tu dewjí věci... a papa mám nabytí den.. znáte mě ani chvilku neposedíme...

paolin
5. čer 2010

ahojda holky! tak novinky - Adam má oboustranný zánět průdušek a začínající zápal plic. naštěstí nemusíme být hospitalizovaní.
tak si místo moře dám týden s Adamem. no je toto možné? je mi fakt smutno, sakra ☹ jak říkám - raději budeme sedět doma na prdce a bude 😉

anta
5. čer 2010

Ahoj Pavli, no to je teda věc, kde to pořád čape? A zbytek rodinky jede? Normálně mně dítě včera přes den vůbec nespalo a teď tatínkovi usne? Co to jako má být toto? 😕

paolin
5. čer 2010

Jani, to tedy netuším. Kluci nakonec nejeli. Řekla jsem, že nechci. Vítek brutálně kašle a má rýmu, nebudu riskovat, že bude mít to stejné a budou někde u moře. Mirek je možná naštvaný, ale stojím si za tím. Žádný problémy nestojí za takový průšvihy. Ve středu jdu s Ádou na kontrolu a pak bychom jeli na chatu. Vítka nechám do té doby doma a uvidím, jak se vyvrbí. K moři můžeme třeba v září. Třeba jen tak autem pod stan za pár korunek. Jeli jsme tak s Vítkem a vyšlo nás to na nějaký 4000,- za stan, páč jsme to platili na last last moment. Jinak Adam dopoledne řádil, jak černá ruka. Teď má zase teplotu a je mu blbě. Nedá si říct a nedá 🙂

e.k.t
autor
5. čer 2010

Pavli tak to je mazec, takže zase antibiotika? drž se beruško, jednou bude určitě líp

paolin
6. čer 2010

Ahoj Evi, zase, zase..mám je já, Mirek, Adámek a Vítek jen kašle. Včera Adam divočil, teď je chudák úplně grogy. Tak uvidíme..

e.k.t
autor
6. čer 2010

Držte se posílám moc moc energie, snad se brzo uzdravíte. za 2 týdny budeme u našich na víkend, tak by bylo fajn pokud nemáš lepší plán a budete-li zdraví a bude-li hezky se sejít a třeba si zajít do zoo, Joli ještě nebyla 😉

paolin
6. čer 2010

Evi, to by bylo prima 🙂 Adam má atb na 14 dní, ale myslím, že za týden bude OK.

anta
6. čer 2010

Ahoj holčinky, tady je klídek. Zítra jede mm na tu služebku, no to se teda těším 😒

paolin
6. čer 2010

jé, Jani, to bude fičák. ale neboj! má být krásně, budete hodně venku a ono to šup šup uteče!

martinka79
6. čer 2010

aHOJKY HOLKY TAK SE HLÁSÍM NA SKOK... MÁM MOC MOC PRÁCE. jinak pavli to je šílenéééé, nakonec je dobře, že jste všichni doma. a neboj Mirek se bude naštvaný jen minutu... 😉
Jani hele ty to udejcháš a bude vše OK....
evi a vy??? jakse máte???
my dnes akademii a zítra rodičák.. as Mišákem jedu k Dr ohledně té rýmy a anechám si udělat ýtěry aa ORL a taky alergologii.... jsme zvě+davá ajk dopadneme... budu si nárokovat všechny možná vyšetření....

paolin
6. čer 2010

Marti, já jsem taky ráda! Našla jsem kráásné místečko v Tunisu, tak se mám zase na co těšit 😀 Třeba za x let našetříme 😀 Platíme už i za Adámka, tak to naskakuje.
Jinak ohledně vyšetření potom podej report! Taky nás to v brzké době čeká, nejspíš i imunologie. Tak ať trochu vím, co nás čeká 😉 Před Mudr já jsem stresák 😉

e.k.t
autor
6. čer 2010

Pavli tak super, podrobnosti domluvíme až podle počasí, už se moc těším

Marti u nás ťuky ťuk, po zahájeí léčby alergie a tím i atipoku, klid a pohoda, tjem fakt ráda, ale Joli má dobrou imunitu, trojka vlevo dole nás napíná a pořád ještě neprorazila, ale nekomplikuje nám život. mm dnes noc já zítra den, no to je chudák, ale on to zvládne.

Jani budu držet pěstičky

e.k.t
autor
6. čer 2010

dneska to vypadá na zlepšení vztahu Joli k nočníku, odpoledne se snažila sama a dokonce dobrovolně a zcela samostatně hodila bobana, tak doufám že jí to vydrží 😉

martinka79
7. čer 2010

čusík, moje holky.
Jani tak hodnš sil mamino budeš sama,ale ty to udejcháš...
já dens mám rdoičák a cvičenía taky bohužel sama a to od včera bojujeme doma se všima... holky Nikolka jich má, nesutále jsem kontrolovala hlavu a nic nebylo a najednou taková úroda. asi si je vycvičím vemu do cirkusu... 😀 😀 nebo na školní akademii. nechtělo se mi ji pouštět do školy, jelikož já s tím svědomitě bojuji a některé maminy jsou jak.... 😠 a nic. tak snad si nedonese ještě nějaké navíc... naše Křižácké poznám. 😀 😀 😀
Míša nespává v poledne, ale zase jde sám ležet večer zavře a se a spí... je úplně jinej fakt super...

PAVLI tUNIS JO TEN JE PRIMA A TŘEBA V BŘEZNU JE TAM ok A JE TO LEVNÉ... SE CHYSTÁM S DĚTMI ZA ROK...
😉 TAK ZATÍM JDU SI UMÝT PREVENTIVNĚ HLAVU. 😀 😝

anta
7. čer 2010

Dobré ranko, holčiny, tak mi začíná služba, myslím, že bych to měla zvládnout, dyžtak mi pomůžete, že? 😉 Mám děsnej průjem, no hrůza, už jsem byla asi 7x na hajzlíku, tak jsem si vzala černý uhlí, panč mi to nedělá nějak dobře 🙂

martinka79
7. čer 2010

Jani drž se, může to být i stresem...
uhlí zabere... 😉

martinka79
7. čer 2010

tedy počasí nic moc... ☹

martinka79
7. čer 2010

jdu se chystat... 😉 dnes na cvičení nemám nic, ale nějak si poradím... 🙂

paolin
7. čer 2010

Marti, třeba..A co to tvoje špinění pitomý?
Evi, no prima zprávy!!
Jani, drž se!
V noci paráda. Adam měl přes 39 horečku, kašlal každou druhou sekundu, vůbec nespal. Padám na hubu.